New Posts New Posts RSS Feed - partijanje u badiću
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

partijanje u badiću

 Post Reply Post Reply
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: partijanje u badiću
    Posted: 15 Kolovoz 2014 at 22:43
Partijanje - Dovoljno da nije bitno jel ti 10-20 il imaš jedinicu ili 5ticu jer ih je pola urokanih uvijeke neš nađeš LOL

Edited by White_Insane - 15 Kolovoz 2014 at 22:44
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2014 at 21:37
ScoobyDoo u 2 tjedna drastične rezultate jedino liposukcijom, ne znan čak bi li i to pomoglo jer se tribaš oporavljat neko vrijeme od operacije koliko sam čuo o tome :D Za iduće ljeto se nastavi spremat i onda moš očekivat top formu ;) a za ovo partijaj u majici :D
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 20:14
nakon tog partijanja započni opet vježbat i drugo ljeto će biti tvoje :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 13:08
Moj slučaj je ovdje zatvoren
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 12:58
Bilo bi idealno kad bismo mogli u dva tjedna dobiti six pack, ali mislim da za to treba puno više vremena. Jednostavno potrebna je promjena načina života, što uključuje trening i prehranu.. Pohvalno što vježbaš već neko vrijeme.. Samo nema tu nekog čarobnog savjeta ni određene vježbe kojom bi postigla savršen trbuh u tom kratkom roku..
Back to Top
ScoobyDoo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ScoobyDoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 12:31
Znači nova sam ovdje i za 2 tjedna putujem na destinaciju na kojoj je glavna zanimacija partijanje u badićima i seksi odjeći. Ne trebam ništa puno, no htjela bi još malo izravnati trbuh i učvrstiti guzu u ovom vremenu, pa bi vas molila za pomoć ako je to uopće moguće. Moj glavni problem je što nemam pojima što jesti i nikad ne ostajem u zlatnoj sredini. Ili ne jedem gotovo ništa ili se prežžderavam što baš i nema pogodan učinak na moje tijelo. Kurh ne jedem previše, no u mlijeku i mliječnim proizvodima se ubijam što pretpostavljam da baš i nije dobro za mene. Vježbam svaki dan po 45 min, obično u obliku razgibavanje, čučnjevi, pa jedna od onih s youtubea BeFit 10-minutnih treninga ( kombinacija cardia i snage valjda)te trbušnjake. Također svakodnevno vozim bicikl. Vježbati sam počela u 5 mjesecu, imala pauzu od sredine 6 do sredine 7 te sredinom srpnja ponovno započela.
Imam 19 godina:
visina: 161 cm
težina: 55 kg
opseg grudi: 97 cm
opseg struka: 68 cm
opseg bokova: 95 cm

Čime bi mogla napraviti drastične rezultate što se tiče trbuha u samo 2 tjedna? Isplati li mi se provoditi kakvu dijetu, i ako da koju? Kaj da jedem, kak da ubrzam metabolizam?

Unaprijed puno hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.