New Posts New Posts RSS Feed - Kako dalje? :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako dalje? :)

 Post Reply Post Reply
Author
Aliraza21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Prosinac 2014
Location: ukaaaa
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aliraza21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako dalje? :)
    Posted: 24 Prosinac 2014 at 11:59
to je ako sam dobro upratio ono polako vracanje metabolizma u normalu prvo izbacivanje kardia te lagano povecanje kalorija 100 200 svaki tjedan 
Our excellent online 117-202 braindumps training programs Test king lead you to success
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 14:21
Preporučio bih ti da se ne fokusitaš jednodimenzionalno  na različite peroide kattabolitma(anabolizma u toku dana...Većina ljudi želi to postići, nisi prvi a ni zadnji, što se tiče gubljenja sala i dobivanja mišića ali to je nešto što se dešava u izuzetnim slučajevima... hormonalno alterirani sportaši, super genetičari, no ipak ne trošu uzalud vrijeme i fokusiraj se na ono što sto posto pali a to je masa suficit defka deficit........najbolji način da ostvariš najbolje rezultate su ti trening trening i trening... i jedi....

Suplimenti su dobri kada znaš za što ih koristiš...ako postoji nedostatak u tvome režimu..a oni ih mogu nadopuniti..ali nikako nije zamjena za obrok....

Tjedno 5 puta trenirati svaki dan trčati..uspori malo tempo... kasnije će te to sve stići i biti ćeš izgubljen... ovdje ne vrijedi pravilo što više to bolje...

Nego pametniji pristup i otvoriti oči i uši skroz do kraja...

:)

Kreni sa teretanom..ako nemaš iskustva..nađi neka ti netko objasni pristup utezima spravama ..programu...

I ne krkaj se serijama... nego radi skladne vježbe za cijelo tijelo za početak..a to trčanje i ako oboavaš smanji ga..... ima vremena kada budeš mogao više toga stavljati na Menu .... ali za sada polako i pametno počni trenirati ... i jesti...



Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
revan93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote revan93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2014 at 13:10
Pozdrav ekipa,

trenutno sam novi u svemu ovome, no imam iskustva s godinama, pa da krenemo od pocetka.

Visok sam 192, 97 kg, 21 godina. Prije sam redovito išao u teretanu, kombinirao aerobne i anaerobne treninge. Tjedno sam imao sigurno jedno 5 treninga.

Nakon tog razdoblja opustio sam se previše, dobio sam par kila ( čitaj dosta ) i eto me sad. Htio bi smršaviti sigurno jedno desetak kila, te u isto vrijeme dobiti mišičnu masu te defku.

Moje pitanje glasi: Koji je najbolji način da se to ostvari?

Trenutno trčim svakodnevno jedno 7-8 km ( obožavam trčati ), već neko vrijeme pazim na prehranu i stanje se vidno popravlja. Trebam li nastaviti tako, doći na željenu kilažu, i onda krenuti s teretanom, po mogučnosti suplementima i slično, ili da krenem odmah s teretanom? Tj. mogu li ja oba ta cilja postići u isto vrijeme, i koji je najbolji način?

Hvala vam svima na savjetima i odogovorima
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.