New Posts New Posts RSS Feed - debela i sretna  :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

debela i sretna  :D

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 09:09
Originally posted by prasicaa prasicaa wrote:

"nazalost" citam forum svako malo da se motiviram, pa sam vidjela tvoj post upravo sada.. nemam još 102.. al uskoro... Pig

sretno i tebi i meni i svima, divne smo. cmok Big smile Big smile Big smile


svakim danom se osjećam bolje, a to je najbitnije, čak ni guza više ne izgleda toliko loše (kritična moja točka)

žao mi što me koljena bole pa ne mogu radit čučnjeve želim imat kim kardashian guzu Big smile Cry

http://www.igreklik.com/slike/images/29015175472905756137.jpg

malo sam obrisala okolo sebe da mi neko ne prepozna stan, skeptična sam :D haha.. reć će viđ debelu šta se slikala.. :D




Ček ček ček... na ovoj fotki si ti?
 



Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 08:08
Originally posted by prasicaa prasicaa wrote:


iskreno.. dosta se kasno budim i nikad vremena za neki pravi doručak :( već par godina imam problema s poremećnim bioritmom (znam da i to utječe na debljanje isto) al pila sam razne tablete i nisam uspjela to dovest u normalu... 

htjela sam ovo komentirati, ja sam paralelno kako sam krenula s rezimom cvrsto odlucila promijeniti navike spavanja i dnevnog ritma, nesto mi je govorilo da bez toga necu daleko dospjeti. kako sam samostalni jahac sto se tice poslaBig smile, recimo da imam prostora za manipulaciju vremenom.. no kako to vec biva.. obicno bi to zavrsavalo radom nocu do 3 ujutro barem, spavanju do 10-11, popodnevnim umorom i cesto takodjer popodnevnim spavanjem, nakon sto mi se isti taj popodnevni umor javljao cak i kada ne bih jela carbse skuzila sam da tu nesto drugo nije u redu.
uglavnom, sada gledam da u 23 vec lezim, naravno da nije uvijek moguce, ali ako ne idem van fino se stepem s knjigom u krevet.. vjezbam cesto navecer jer mi pase i lijepo me izmori tako da zaspim ko beba(nije uvijek navecer ali preferiram to doba najvise), spavam 8 sati, dakle, ili do 7, ili do 8, nekada me sasije pa odspavam i 9, ovisi kako tijelo treba.
i stvarno je puno puno lakse provoditi disciplinu kada imas zdrav bioritam.
znaci imam uglavnom tri obroka, uglavnom u isto/slicno vrijeme, popodne ne spavam uopce vise, nemam potrebu. imam osjecaj da je i lakse osjecaj gladi kontrolirati i svasta nesto.
dakle savjetujem ti da pokusas srediti ritam, meni jako pomaze!
znam doduse i osobe koje su super mrsavile i uz nocno bdijenje, i svasta, ali svatko je individua za sebe, no svakako je ok nac svoj tempo i uskladiti se s njime, rutinski maltene.Smile
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2014 at 07:58
kim kardashian guza zaradjuje se u operacijskoj sali.
bezveze, sigurna sam da je tvoja bolja, pogotoov kad bude utrenirana, sta ce ti njezina Big smile

inace, sretno! ja te kuzim 100%
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2014 at 23:30
"nazalost" citam forum svako malo da se motiviram, pa sam vidjela tvoj post upravo sada.. nemam još 102.. al uskoro... Pig

sretno i tebi i meni i svima, divne smo. cmok Big smile Big smile Big smile


svakim danom se osjećam bolje, a to je najbitnije, čak ni guza više ne izgleda toliko loše (kritična moja točka)

žao mi što me koljena bole pa ne mogu radit čučnjeve želim imat kim kardashian guzu Big smile Cry

http://www.igreklik.com/slike/images/29015175472905756137.jpg

malo sam obrisala okolo sebe da mi neko ne prepozna stan, skeptična sam :D haha.. reć će viđ debelu šta se slikala.. :D



It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
smrt_kilama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smrt_kilama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2014 at 22:30
Sa 100 kg ili bez, meni si genijalna. Toliko sam se smijala tvom prvom postu (a nisam pila pivo ni nikakav alkohol uz monitor, dakle do tebe je Big smile ), pogotovo sam pukla od smijeha na ono: "...što donekle olakšava situaciju" i onda provala očaja u novom redu sa: "zapravo ništa ne olakšava situaciju" hahaha. 

U svakom slučaju, petica za duhovitost i još jedna za motivaciju, keep up the good work! 

Malo kasnim sa pozdravljanjem i dobrodošlicom ali evo, dok ti odgovoriš i vidiš ovo, nadam se da ćeš bit na 102 kg :)
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2014 at 20:58
104,5 Clap Clap Clap

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 18:20
Super super! Držim ti fige...

Pa vjerujem da ima nešto i u tome približno :) no ne zamaruj se sa time... da da.. trčanje može biti problem pri većoj kilaži pogotovo to je stres za koljena... pogotovo zato što vjerovatno ne poznaješ tehniku trčanja niti imaš adekvatan teren i opremu :) Ja sam tako zeznio koljeno :) Nemam pojma trčati hehe
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 18:15
zadajem si CILJ - doci na 100 kg do 1.10 :)
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 18:12
odlučila sam ne trčat još uopće na traci jer tu i tam osjetih bol u koljenu, pa reko bolje ne... brzo hodanje je zakon! :D idem često :) e jel te trake pokazuju točan broj kalorija koji izgubimo?  unesem tamo godine, visinu, kile i spol... jel bar priblizno ona moze izracunat?  

prehrana je super, čak sam kupila orašaste plodove koje hvalite, nikad ih prije nisam jela, nisu ni tako loši :D još će trebat drefinitivno vremenski da usavršim prehranu :)
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 15:33
Super super :) Kako ide!  Trening .. kako stoji prehrana? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2014 at 15:25
malo sam pojačala prehranu i trenutno sam na 106,5 kg Embarrassed

napravila sam mjere neke pa ih zelim ovdje zapisat :D da ih ne izgubim :D

struk 89cm
trbuh 116 cm
bokovi 124cm
noga 74,5 cm


It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2014 at 08:12
imaš preko 100 kg :) Prevelik je to deficit :) pojačaj obavezno hranu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2014 at 19:56
Ma imali su obroci oko 1500... sad sam na odmoru pa hodam cijele dane I evo jedem vise :D isprobavam stranu kuhinju :p
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2014 at 08:45
Evo ovako.. :) Vratio se :P 

Da uz kaficu nešto napišem...

Svaka čast na motivaciji... i na radu.... na volji...

Ne strpljenje te može koštati zdravlja dali si svjesna :) ?

Svaka čast na izgubljenoj kilaži no u 3 tjedna je to previeš kila.... i ono što očekuješ da si izgubila... izgubila si puno drugih kvalitetnih stvari što bih trebala na sebi zadržati...

Atrofiranje vrlo ružno izgleda vjeruj mi...Plus nema šanse da ćeš sa vremenom moći ni takve treninge izdržati jer tijelo traži veću količinu..jer je masa tijela velika..i ono mnogo vieš troši...

Moj ti je savjet povečaj kalorije... i budi u normalnom deficitu gdje ćeš postepeno skidati kile...ne budi ne strpljiva...

Discipliniraj se jer ćeš lako skrenuti sa puta :) Ovo će ići donekle...na početku tijelo se razbacuje sa enegijom...a što kada ostane bez goriva :) ?

Vidim svodiš se na zdraviju ishranu..ali 3 obroka... koja sumnjam da imaju 1000 kalorija zajedno ... na preko 100 kila vage?... Misliš da ide to tako :) 

Nemoj se zezati sa time...jedi više... kada radiš te treninge... nedaj da ti to jedini bude pokretač...imaš noge..budi aktivna u svemu...a najmanje za ovom stolicom i računalom... :)

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2014 at 22:23
Jedi barem koliki ti je BMR da ti se metabolizam ne uspori, jer onda kile neće dolje
daj napiši svoj jelovnik za barem dva dana, sve što jedeš u danu i u kojoj količini (ovo gore je preneodređeno) pa da damo malo konkretnije smjernice :)
onda ćemo znati koliko je to voćnih jogurtića točno i smetaju li hahah možda da probaš tad jesti pravo voće?
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
prasicaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Srpanj 2014
Location: u oblacima:)
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote prasicaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2014 at 22:02
obični jogurt ne volim :D a ti vocni jogurti mi bar zamijene silne čokolade koje sam unosila... nije da ih jedem svaki dan.. kad osjetim potrebu za slatkim :D 

iskreno.. dosta se kasno budim i nikad vremena za neki pravi doručak :( već par godina imam problema s poremećnim bioritmom (znam da i to utječe na debljanje isto) al pila sam razne tablete i nisam uspjela to dovest u normalu... 

ispada mi 1900 bmr... ja jedem manje (bar ovih zadnjih 3 tjedna) :D kad zapnem onda bi htjela rezultate cim prije, a znam da to nije najbolje, al kad imam 30 kila viška  :D


hvala svima baš trebam potporu i savjeta, super da sam našla ovaj forum! :* 
It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.