New Posts New Posts RSS Feed - Trening kod kuće
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening kod kuće

 Post Reply Post Reply
Author
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening kod kuće
    Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:48
Ja sam bio pitao za isto i saznao da na forumu (probam nac link) ima info za kućne treninge. Treba ti (ne nužno) spužva, ručnik i stolac. I ja sam radio pištolj (prvi put čujem za to) čučnjeve i brutala su. Ja sam radio 4 serije po 5(svaka noga)
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:07
Ja sam probao par puta i mislim da ako se malo potrudim i uspijem...budemo vidjeli...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:05
Nikada nisam to mogao napraviti :P a nisam se ni trudio baš haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 19:00
Budem učio pistol(čučanj na jednoj nozi),meni sa 2m visine bude to dovoljno noge pogodilo,i onda još kasnije dodam neko opterećenje i bude ok...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 14:52
tu ti teško mogu pomoći :/ jedinotorbe boce cigle... dok en bude bolje
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 14:50
Istina,najviše me brine šta će sa nogama bit,pošto sam čučanj dizo preko 130kg 5x,mrtvo 170kg 5x...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 13:51
Ma da ...nema tu neke filozofije..u početku mi je trebala samo šipka... i tijelo :) i super možeš izgledati... No ipak željezo je željezo :) ...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 13:46
Imam neke ideje za šipku i za trake da sam napravim pa ću nešto iskombinirat...dok složim budem slike stavio...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 13:17
Ne treba ti ništa... samo šipka brate za dizanje... Evo ti par programa... prilagodi si...https://www.youtube.com/watch?v=e7CNdMKliFE
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 13:03
A svašta sam razmišljao,samo neznam kak bi složio program...našao sam jeftin trx koji bi mogao staviti vani u pečenjaru i na njemu radit veslanja,sklekove,plankove,neznam samo jel mi treba onda još šipka za zgibove pošto nju neznam kud da stavim,a i još mi je dodatni trošak,il su mi veslanja dovoljna?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2014 at 07:11
Pa jesi li razmišljao o Bw vježbama? 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2014 at 20:01
Idi trčat. Malo HIIT sprintanja i bude se špek topio.
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2014 at 18:59
Nažalost zbog financija i malo slobodnog vremena nisam u mogućnosti  više ići u teretanu pa me zanima šta da radim...uglavnom cilj mi je gubitak masti tj. htio bi do kraja godine ako je ikako moguće doći do 10% bf,sad sam koliko vidim po nekim slikama na internetu oko 18...radio sam prije insanity i dobro je to ispalo,skinuo sam sa njime više od 20kg sala,sad neznam da opet odradim taj program ili imate neki drugi prijedlog...inaće imam doma girju od 24 kg i ništa više...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.