New Posts New Posts RSS Feed - u formu nakon poroda...hell yeah
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

u formu nakon poroda...hell yeah

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 15:56
Evo, pao je prvi trening danas.
cilj: učvrstit leđa (zbog mladunčeta) i ostatak tijela + skinut nekih 4-6kg u iduća 2-3 mj....je li to realno?

danas smo radili vježbe za ramena i leđa (ruke) + bicikliranje do teretane i natrag

počela sam sa zagrijavanjem na orbitreku - nekih 10 min nakon toga 5x izmjeničnih vježbi za koje ja ne znam nazive...ugl...neko dizanje nečega, pa nešto nalik veslanju i spuštanje/dizanje trupa - sve to po 5 serija (opterećenje se povečavalo od 5 do 20 kg)...nakon toga je išla isto takva serija 5x 10 dizanja manjih utega (2,5kg) i dizanje većeg utega (10kg - do brade)...
nakon svega hodanje/trčanje na traci i istezanje/zagrijavanje.

prije treninga sam pojela zobene s nekoliko malina, nakon treninga dvije banane.
međuobrok 2 šljive i šnita s abc sirom
ručak - bit će piletina s lećom i brokulom + salata
međuobrok - još nisam ziher - valjda slično ko prošli
večera - vj posni sir s još nečim

cugam samo vodu

u srijedu radimo vježbe za trbuh i dupe - valjda, a u petak noge.

kak vam se čini?
probat ću dobit napismeno sve kaj radim tak da vidimo jel to ok.

slobodno savjetujte kaj treba/ne treba. mislim da bi utorkom i četvrtkom mogla malo trčat?


Edited by soksok - 21 Srpanj 2014 at 16:12
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2014 at 22:29
Pozdrav!
O sebi sam već pisala ovdje (tak da skužite dimenzije i sl) : https://www.fitness.com.hr/forum/fit-2013-soksok-1_topic6733_page1.html 
 ali  sad se javljam i ovdje da ipak netko uoči  jer mi je jako važno...(admini nek zbrišu ako kršim neka pravila)

nego, krajem ovog tjedna ili početkom idućeg krećem u teretanu...
- nakon godinu i pol neaktivnosti uslijed raznoraznih obveza
- 3 mj nakon poroda Big smile

cijelo ljeto sam u gradu i plan je cijeli srpanj i kolovoz ić u teretanu + neko trčanje po vani i bicikliranje (najv do teretane).
Ostalo mi je 4-5 kg viška, taman da ne uđem u pretporođajnu odjeću i vidljiv je mlohavitet po cijelom tijelu, ali najviše od svega me boli kičma od nošenja maldunčeta. i to je zapravo bio okidač za ovu odluku, ne taština...ali kad već planiram poradit na sebi - nek se skuži i na ostatku tijela LOL.

Problema sa samodiciplinom nemam, ni kaj se tiče vježbanja i klopanja...samo me zanima ima li netko neki dobronamjeran savjet?

Vrlo rado bih pregledavala postove i teme i sve i svašta - ali uz mladunče ne stignem pa molim za razumijevanje.

eto, ako netko ima volje i pokoji savjet - neka se raspiše.
unaprijed veliko hvala :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.