New Posts New Posts RSS Feed - Orbitrek,role, trcanje ili bicikl
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Orbitrek,role, trcanje ili bicikl

 Post Reply Post Reply
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Orbitrek,role, trcanje ili bicikl
    Posted: 27 Studeni 2008 at 12:22
  Sve ti je to podjednako dobro. Samo treniraj, kreci se i vec ce kile krenuti dolje.
Back to Top
kopriva007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Studeni 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kopriva007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2008 at 13:39
 Svaka vježba pomaže u kombinaciji sa zdrave prehrane i puno vode...
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 08:58

 Brzo hodanje ujutro PRIJE ikakvog obroka jedno 45-60min je the best. Bar tako kazu. Nije ni trcanje lose, ali je poanta nizak intenzitet pa...

Mislim da ce uz kolica i bebu biti lakse provoditi brzo hodanje svako jutro.

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 20:16

 svejedno glavno da se bavis necime.. sve su ti to crobne aktivnosti koje su dobre za skidanje masnog tkiva.. najbolje ti je onda to raditi ujutro 45min-sat vremena na prazan zeludac i mora ti unos kalorija bit manji od potrosenog..

ovakvih savjeta na ovom forumu imas oho-hoj... citaj malo ostale teme i postove pa ces nac

Back to Top
veronika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veronika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 14:12

 Trebam savjet, imam 5 kg viska na guzi i bokovima, svaki dan secem sat vremena (nekad brze nekad sporije jer idem s bebom u kolicima).

Zanima me je li bolje vjezbati na orbitreku ili rolati za skidanje masnih naslaga s guze i bokova, bedara...ili mozda trcanje, bicikl??

Pliz savjet, oduvijek sam bila mrsava a od poroda ostale kile

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.