New Posts New Posts RSS Feed - Iskustva sa CLA + green tea extract + L-carnitine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Iskustva sa CLA + green tea extract + L-carnitine

 Post Reply Post Reply
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Iskustva sa CLA + green tea extract + L-carnitine
    Posted: 02 Svibanj 2014 at 21:20
Hocu, ali na vaganju 1.6.

Uz prehranu i vjezbu sam do sada u prosjeku skidao 3,5kg/mj.

Ako sad bude 5kg dolje onda znaci da to djeluje, ako ne otpisujem fat burnere jednom zauvijek
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 21:12
Aj izvjesti jel pomaže išta ili ne...
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 18:36
Baš sam kupio upravo ovaj proizvod, korisim ga tek dva dana, ali ne uzdajem se previše u ovo, čak mi je i žao šta sam dao pare za ovo...

Vidjet ćemo za mjesec dana hoće li biti kakvih rezultata boljih nego inače što prođem kroz mjesec dana.
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 17:51
Pozdrav svima,

probat ću šta kraće da van ne bude teško čitat :D

Uglavnon u teretanu iden nekih cca 13 mjeseci, počeo sam sa 182cm i 95 kg, nakon nekih 8 mjeseci sam došao na minimum od 79 kg, te sam neko vrijeme stao na istoj težini a u zadnjih 2 miseca sam dobio neka 4-4,5kg i sad sam na cca 82kg... Idem u teretanu 5 puta tjedno, pijem proteine 2 puta na dan čim se dignen ujutro i nakon treninga, a trenutno sam na definiciji znači cca -500kcal dnevno od preporučene količine jer sam čitao d aviše od toga nije dobro ako želiš ne izgubiti na mišičnoj masi...E sad pitanje pošto više, manje sa ostatkon tijela san zadovoljan al najveći problem mi je, kao i većini vjerujem, stomak i trbušni mišići...trenutno mi se samo naziru gornji može se reći nekakav 4-pack al ja bi hito da to bude izdefiniranije i da se rješin i onog najgoreg dijela masti na donjen dijelu trbuha...Moje pitanje je da li je iko imao iskustva sa ovin preparaton šta san naveo u naslovu, dakle to su nekakve tableta sa ta 3 sastojka skupa, čitao sam dosta komentara o odvojenim proizvodima (CLA, green tea extract i L-carnitine) ali mišljenja su dosta podjeljena, neki govore da ništa ili jako malo djeluju, a drugi da pomaže...e sad što vi mislite, jeste li imali iskustva sa ovakvin proizvodon i da li možda znate neki proizvod koji bi uz normalnu prehranu i redovito vježbanje pomogao u skidanju tog "zadnjeg" dijela masti na tijelu? (ovo uzmite uvjetno nije mi cilj bit na 5% bf-a nego samo izgledat dobro za ljeto :D )
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.