New Posts New Posts RSS Feed - Fitnessmogul -Nakon dugo vremena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitnessmogul -Nakon dugo vremena

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 23:00
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

smao 50kg na tu visinu, hmmm, jedi ko lud i uvrsti tekuću hranu jer je tkao lakše ugurati u sebe i vježbaj ;)

Da samo 50 kg,ma sve žderem danas pojeo 2 komada homemade  pizze,tanjur jagoda i fritaju s šparogama
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 20:06
smao 50kg na tu visinu, hmmm, jedi ko lud i uvrsti tekuću hranu jer je tkao lakše ugurati u sebe i vježbaj ;)
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 19:56
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

ne sjećam se točno koliko si visok ali ako krećeš vježbat više jedi i jedi zdravu hranu a jedan dan u tjednu si uzmi za opuštanje i domaćice i što god voliš tj napravi reset metabolizma, ako šeš trenirat radi treninge snage a ne izdržljivosti i nemoj se maltretirat s kardijanjem, to je to

lift, eat, sleep, repeat

172 sam visok
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 19:50
Ajde dobro je da se vracas na pravi put

Samo se zdravo hrani i neboj se da ces se udebljati pogotovo ako si fizicki aktivan.

I da, pazi da te carina ne ulovi zbog sparuga
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 19:13
ne sjećam se točno koliko si visok ali ako krećeš vježbat više jedi i jedi zdravu hranu a jedan dan u tjednu si uzmi za opuštanje i domaćice i što god voliš tj napravi reset metabolizma, ako šeš trenirat radi treninge snage a ne izdržljivosti i nemoj se maltretirat s kardijanjem, to je to

lift, eat, sleep, repeat
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 19:07
Obrisali ste mi topic pa sam odlučio opet otvoriti novi topic.Prošao sam strašnu fazu gubljenja kila po ljeti i bio pred rub anoreksije i smrti i samo 38 kg i strah od debljanja i brojenja kalorija i straha od masnoće.Nažalost nisam vas slušao i dalje po svome dok nisam odlučio stati na loptu i jesi bilo šta tj sve samo da dođem do neke kilaže i onda lagano kasnije početi vježbati i zdravije jesti.Prestao sam s treninzima dugo nisam vježbao al trebao bi uskoro i početi.I dalje stoji moja ovisnost o keksima domaćicama,znam da sam vas znao iznevjeriti i da sam gubio vaše povjerenje al hvala vam što ste bili uz mene i davali savjete uz one teške trenutke gdje su ljudi se prestrašili kad bi me vidili i uspio sam se vratiti na 50 kg jeduči sve zdravo,nezdravo,slatko sve bez srraha o kalorijama i debljanju.Rekreirao sam se išao sam brati šparoge .Odlučio uskoro opet početi s treninzima i da malo oblikujem tijelo,još imam problema s napuhnutim trbuhom.Mogu reći da sam zadovoljan prema onome kakav sam bio trenutna kilaža 50 kg.Savjeti kako dalje?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.