New Posts New Posts RSS Feed - Fitnessmogul -Nakon dugo vremena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitnessmogul -Nakon dugo vremena

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 16:07
Meni je isto zabavno..jedino ste mi zgadili salatu Smile

Ti si 300 dana jeo čisto, ja sam 300 dana junkala Wink
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 11:13
Fitnessmogul nas voli i ovo su mu korisne informacije, a i obrisana mu je tema vec bila, ne znam zašto, možda je sam sebe izspamao previše LOL ...daleko je ovo od bezobrazluka, malo se našalimo s čika mogulom, ako mu smeta neka nam kaže i onda ce sam sa sobom opet pričati u temi, što je zapravo precool 
24/7
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 10:32
LOL

Maaaaa pusti ih avangarde, ovo baš dobro ocrtava naše sumanute okupacije Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 22:27
Kažeš kontra kosi potisak možda vratim 2 kg ? LOL Vidiš mislim da je u tome problem cijelo vrijeme se krio...

A u kruac nisam.... ako je aktivniji puž? ako pređe koji cm više po danu...mora da ima manje kcal onda...pa zato mi pale kile u ovih par dana sigurno.... i još kontra kosi.... još se grizem cijeli tjedan....u čemu je problem ne mogu zaspati :/ dobro da si mi rekao sastav...sada mogu mirnije spavati... i maknuti tih 13 kcal da se ne zamastim dok dobijam mišićnu masu :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 22:25
prekinite mu spamat temu. Ako čovjek hoće pisat neka piše, nema potrebe bit bezobrazan. Kome se ne svida tema neka ne cita i ne odgovara i gotovo
cookies are for pussies
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 22:21
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ma to što si napisao pukne čovjek... nekada  jednostavno ne može izdržati a da ne ubaci 5g više salate.... izgubio sam 2 kg čiste mišićne mase...mislim da ne znam šta da radim kuda da počnem...život mi je totalno kontra krenio  :/

3g masnih grožđica LOL

Nisam dobro oprao salatu mislim da sam jednog puža pojeo to je koliko kalorija nisam gledao na tabli?
tocno tako, covjek jednostavno dosegne određene parametre u zivotu gdje popuca kao kondom kad ga navuces na kaktus...samo 2kg, uff to je jos i dobro, ja sam znao izgubiti i po 15kg misicne memorije od par MB ...pocni raditi kontrakosi potisak, možda pomogne :/

100g puža - 100g P 100g UH 100g M cca 13kcal, jesi racunao TDEE i BMR puža????
24/7
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:59
A gdje su napolitanke i domacica? Thumbs Down 
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:55
Morat ću se pokrenuti i raditi na svome tijelu nisam dugo trenirao bazirao sam se prvo da dobijem kile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:44
Ma to što si napisao pukne čovjek... nekada  jednostavno ne može izdržati a da ne ubaci 5g više salate.... izgubio sam 2 kg čiste mišićne mase...mislim da ne znam šta da radim kuda da počnem...život mi je totalno kontra krenio  :/

3g masnih grožđica LOL

Nisam dobro oprao salatu mislim da sam jednog puža pojeo to je koliko kalorija nisam gledao na tabli?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:41
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

e moj mogule, kakav si ti kralj, evo ja baš pojeo tanjur višanja natopljenih u sok od marelice, odlicna kombinacija poslije zdjele pecenih rakova ;)

hahaha

Jebe se tebi ja sam 5g više salate pojeo danas :/ i 13g piletine :/
omg mett, olako se igraš s kalorijama, no razumijem te, pukne covjek jednostavno ponekad i pojede brrrdo hrane, evo bas sam jucer nakon 300 dana pazenja na ishranu pojeo 2g torte od kokosovog mlijeka i 3g masnih grožđica te poslije popio 3 mjerice whey-a da spasim sta se da spasiti ;/
24/7
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:35
Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

e moj mogule, kakav si ti kralj, evo ja baš pojeo tanjur višanja natopljenih u sok od marelice, odlicna kombinacija poslije zdjele pecenih rakova ;)

hahaha

Jebe se tebi ja sam 5g više salate pojeo danas :/ i 13g piletine :/
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:25
e moj mogule, kakav si ti kralj, evo ja baš pojeo tanjur višanja natopljenih u sok od marelice, odlicna kombinacija poslije zdjele pecenih rakova ;)
24/7
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:18
tijesto od pizze unutra pršut,sir,rajčica,salata kečap majoneza
tanjur jagoda i banana
sendvić s mesom
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 19:08
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ako već nisi dobio 50 savjeta od svakog i za trening i za prehranu.... Radi full body treninge svaki drugi dan.. imaš ih masu na internetu

Ok,
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 18:56
Ako već nisi dobio 50 savjeta od svakog i za trening i za prehranu.... Radi full body treninge svaki drugi dan.. imaš ih masu na internetu
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 18:48
Savjeti za trening?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.