New Posts New Posts RSS Feed - Fitnessmogul -Nakon dugo vremena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitnessmogul -Nakon dugo vremena

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitnessmogul -Nakon dugo vremena
    Posted: 15 Svibanj 2014 at 16:34
Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

300 dana junkala, dalila, molio bih te da navedeš sve u PM sta si jela tih 300 dana 

 ;)

 
Pisala sam pisala.....ali izgubih nit :) Ništa...bolje da pogledaš na myfitness pal .... samo sada jedem 300 dana čisto ..
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 14:54
JAVIO SE PROBLEM


Taman kad sam se barem malo popravio od onog naglog gubitka kila i počeo jesti sve i svašta javio se novi problem.Dakle počeo sam raditi i moj posao zahtjeva svaki dan hodanja cca po 4 sata i od 50 kg sam došao na 47 kg .Normalno jedem 3 obroka prije posla i 1 obrok poslije posla.Jer za onu situaciju prošle godine sam sam sebe doveo jedući samo povrće voće i jako vježbanje i to me bilo dovelo do 38 kg i jedva došao na 45 kg .Savjet kako da vratim izgubljene kile unatoč mom poslu?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2014 at 17:56
Heben si put prošao, ali opet samo cepaš po junk foodu i kalorijama, što čak nije ni loše, ali ubaci nešto proteina u prehranu kolko vidim, nema ih
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2014 at 13:48
Odlučio sam si kupiti proteine i kupio sam iron maxxx protein 2 kg kikiriki-karamela.Pijem ga ujutro za doručak .
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2014 at 20:52
pola polubijelog kruha s posebnom salamom puris
Kebab
tanjur jagoda i banana,frape
fritaja s šparogama ,1 šnita kruha
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 19:35
ja dajem još jedan jedini savjet o prehrani jer će ti bilo kakvi utezi relativno organizirani u treningu pomoć ako se radi o većim težinama, da bi dobio na težini moraš jesti puno proteina (u prijevodu MESA, JAJA i MLIJEKA) i duplo više zdravih UGLJIKOHIDRATA uz ZDRAVE masti (ako ćeš jesti sve izvore proteina dobit ćeš i ovoga), Markan out
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:59
Zeusko teško da se može imat tijelo kao sa moje slike profile.Headhunterz nije mi ne to motivacija to stavim tek tako te jelovnike.Jednostavno sam još na mjestu jedino što sam postigao su par kila
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:46
300 dana junkala, dalila, molio bih te da navedeš sve u PM sta si jela tih 300 dana 

Mogule, sine moj, treba nije dovoljno, mora je dovoljno, tebi je motivacija govoriti sta si jeo, ok, pisi slobodno, nema frke, kad cemo na sladoled? ;)
24/7
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:44
samo je nebo granica šefeeeeeeParty
ima da budeš 6 puta bolji i nabildaniji od tog siromaha
na slici tvog avatara. to ti ja garantujem!
bit će to transformacija iz ružnog pačeta u prekrasnog bijelog labudaHug
Never give up
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:40
Svega sam svjestan .Treba se pokrenut i krenut
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:13
Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Ova tema je otvorena da dobijem savjete 

Možda da ih poslušaš nakon što ti je 100 ljudi dalo savjet... i nikoga nisi poslušo možda bih i uspio nešto postići

Ja sam vam sve to i priznao al sve je počelo onim gubljenjem povjerenja od strane ovog foruma.Istina je nisam ništa postigao al može se i to promjeniti

Onda nemoj daviti ljude sa 50 pitanja istih svaki dan... Masu vremena smo proveli da te pokušamo dovesti na pravi put...vrijeme je da prestaneš postavljati pitanja...i počneš djelovati...od čekanja da dobiješ kila.. da počneš vježbati...nema ništa od toga....

I pisati svaki dan jedan te isti jelovnik koji jedeš...šuti i počni raditi ono što ti se reklo...počni čitati...počni učiti sam na sebi.... jer ćeš opet ovdje provesti pola godine sa svakodnevnim istim pitanjima...a nećeš postići ništa...

Digao sam 10 puta već ruke od tebe...i 10 puta se vratio...jer mi je bilo žao da ti ne pomognem...ja i kolega smo se malo našalili ali vjerovatno u toj šali nisi ni shvatio u čemu je bit svega nažalost...a nikada ni nećeš dok ne prestaneš postavljati pitanja i svakoga vući za rukav....

Ovdje je masu ljudi koji rade.. trude se...divim se njihovim rezultatima....dajemo si podrške....ne postavljaju jedna te ista pitanja....nego urade sve što im se kaže....i zato imaju rezultata....

a napuhani stomak ćeš uvijek imati...dokle god pišeš na temu  svaki dan 2 mješane pizze...škampi i domaćica... i čekaš da dobiješ kile...i ispitivaš ljude kako su se nabildali....

nema smisla prijatelju..nemoj se uvrijediti..ali poćni već jednom raditi na sebi...jer nikada nećeš ništa postići....već ćeš samo okolo živcirati i ljudi će ti se smijati...što je zaista ne potrebno....malo razmisli što sam ti rekao


Edited by mettasttaza - 02 Travanj 2014 at 18:13
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 18:06
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Ova tema je otvorena da dobijem savjete 

Možda da ih poslušaš nakon što ti je 100 ljudi dalo savjet... i nikoga nisi poslušo možda bih i uspio nešto postići

Ja sam vam sve to i priznao al sve je počelo onim gubljenjem povjerenja od strane ovog foruma.Istina je nisam ništa postigao al može se i to promjeniti
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:59
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

prekinite mu spamat temu. Ako čovjek hoće pisat neka piše, nema potrebe bit bezobrazan. Kome se ne svida tema neka ne cita i ne odgovara i gotovo



Manjak UH-a? LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:58
Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Ova tema je otvorena da dobijem savjete 

Možda da ih poslušaš nakon što ti je 100 ljudi dalo savjet... i nikoga nisi poslušo možda bih i uspio nešto postići
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:58
Originally posted by dalila dalila wrote:

Meni je isto zabavno..jedino ste mi zgadili salatu Smile

Ti si 300 dana jeo čisto, ja sam 300 dana junkala Wink

Tkooo'?????? LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 17:53
Ova tema je otvorena da dobijem savjete 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.