New Posts New Posts RSS Feed - Trasformer r4mb0
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trasformer r4mb0

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 17:44
Ja bi to na tvom mjestu malo pojačala ili nekako zaokružila, dodat možda nešto za trbušne, malo planka ili tako nešto...
Jesi proučio možda ovako nešto - http://fitnessangels.net/2012/09/kucni-program-vjezbanja/

Vremenski ti ne zauzima puno, gotov si u kojih pol sata - ako me sjećanje dobro služi, a program daje super rezultate.
Od opreme ti skoro ništa ne treba, a cjelovit je program (jedino ona njegova veslanja di se on objesi na nešto ti možeš zamjenit veslanjem s bučicama npr.).
Ali opet, i sam kažeš, bolje ovo što sad radiš - nego da ne radiš ništa!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 10:16
Hvala Irija, daljnje napredovanje je sigurno zagarantirano

Trenutno zbog skole ne stizem bas do teretane, zato kod kuce radim ovakav trening 1-2x dnevno:

-15 puta za svaku ruku veslanja s utegom od 15kg (nemam veci :S)
-5 sklekova
-10 cucnjeva s utegom od 15 kg u ruci

I to ponovim pet puta...nije nesto ali svakako je bolje i ovo nego nista ne raditi i ocekivati rezultate bez truda
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 09:49
Bravo Rambo! Puno si toga do sad postignuo, a ne sumnjam da ćeš i dalje napredovati!

Samo se dobro oporavi od operacije!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 09:20
Hvala mett
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 08:00
Sretno na operaciji...miruj sada... i pametno se hrani :) Napravi dobar plan u tih mjesec dana..da rasturiš..inače svaka čast na rezultatima do sada! Svaka čast! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2014 at 20:32
Evo da se javim malo...

Trenutno je do sada skinuto oko 20 kg i ja sam zadovoljan...

Evo i jedna slika od mene, ima jos masu posla, ali do kraja ljeta ce biti puuunoo bolje jer dobar dio ljeta planiram kvalitetno iskoristiti



Za 2 tjedna idem na neku operaciju i iza toga necu mjesec dana moci trenirati kako spada, ali dijeta ce i dalje biti prisutna, ali zato drugi dio ljeta idemo punom parom ka cilju


Edited by r4mb0 - 01 Lipanj 2014 at 20:33
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 08:46
Hahaha nadam se.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 07:16
Naravno, a i ti ces vidjeti rezultate drzis li se nekakvih pravila i ako imas strpljenja
Back to Top
flok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2014 at 23:27
Svaka čast. Velika si mi motivacija. Iz načina pisanja osjećam da si sav u tome i da voliš to što radiš. Samo naprijed. ;)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2014 at 19:04
Pa da se javim i ja malo

Ovo su mjere od prije 6 tjedana:
Visina: 186 cm
Tezina: 106 kg
Opseg vrata: 39 cm
Opseg u ramenima: 121 cm
Opseg u struku: 94cm
Opseg u bokovima: 108 cm
Opseg u zapescu: 18 cm
Opseg bedre: 67 cm
Opseg lista: 47 cm

Nakon sest tjedana stanje je ovakvo:
Visina: 186 cm
Tezina: 101 kg
Opseg vrata: 38 cm
Opseg u ramenima: 120 cm
Opseg u struku: 91 cm
Opseg u bokovima: 103 cm
Opseg u zapescu: 17,5 cm (ovo je manje bitno, necu ubuduce pisati)
Opseg bedre: 63 cm
Opseg lista: 46 cm

U ovih 6 tjedana trenirao sam najvise s utezima uz malo aerobnog treninga. Ovaj mjesec cu malo povecati aerobnu aktivnost pa cemo vidjeti hoce li ici lijepo kao i do sada

Ja mogu reci da sam zadovoljan, svaki puta kad se mjerim se i uslikam i mogu reci da se vidi razlika u slici od danas i od prije 6 tjedana, narocito bokovi
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2014 at 17:58
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by Irija Irija wrote:

Bravooo

Sjećam se i ja koja je to muka bila oko tih sklekova i koje je veselje bilo kad sam prešča na muške.

Svaka čast i za izgubljene kile


Sada ih možeš više od mene napraviti LOL


Jel to neki challenge?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2014 at 07:55
Originally posted by Irija Irija wrote:

Bravooo

Sjećam se i ja koja je to muka bila oko tih sklekova i koje je veselje bilo kad sam prešča na muške.

Svaka čast i za izgubljene kile

Sada ih možeš više od mene napraviti LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 07:52
Hvala vam
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 07:36
Bravooo

Sjećam se i ja koja je to muka bila oko tih sklekova i koje je veselje bilo kad sam prešča na muške.

Svaka čast i za izgubljene kile
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2014 at 06:51
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Eurekaaa!!! Moja prva tri MUSKA SKLEKA pravilno napravljena !! mora da sanjam!!! Ovo mi je neizmjerna sreca i zadovoljstvo, ajme ne mogu vjerovati...

Od malena sam bio debel i ovo su mi vjerovatno prva tri pravilna skleka u zivotu pa sam zato ovako vesel haah

Sta ti je zivot i treniranje <3

pa cestitam Clap Big smile
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2014 at 19:49
Ja cu ih poceti raditi cesto, vise serija po 3-4 ponavljanja za pocetak

Nakon manje od 4 mj. 15 kg manje + da cu sklekove uspjeti, pa sta reci? Presretan sam

Eto mi motivacije za dalje!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.