New Posts New Posts RSS Feed - D: Metabolic conditioning: sistem intervalnog treninga za veliku potro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Metabolic conditioning: sistem intervalnog treninga za veliku potro

 Post Reply Post Reply
Author
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Metabolic conditioning: sistem intervalnog treninga za veliku potro
    Posted: 08 Travanj 2014 at 22:32
Long push press ili thruster.Iz cucnja se ide u press.
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
cico1964 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cico1964 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2014 at 19:13
odlican clanak ! svakako koristiti manje težine posebno pocetnici . molim pojašnjenje pojma "long push press" ?
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 17:26
Kettlebell je fantastican alata. Idealan za komplekse i u kombinaciju sa vlastitim tijelom nudi širok izbor. Kombinacija je puno ali snaga je primarna. SFG koncept je STREGHT IS A SKILL Dobro upoznati osnove i ojacati a onda krenuti u experimentiranje. Jeste li probali neke od protokola?
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 14:47
i ja volim ovakve treninge,obožavam girje,i svaki put me u gymu malo cudno gledaju,jer se jedino ja uvatim girja i radim s njima, i svima se svida,i pitaju me jel bi im mogla pokazati,a ja se moram ograditi jer ja isto još ucim,i isprobavam na sebi. moram priznati da mi dobro ide :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 15:05
Naravno!
Zasad imam girju od 8 kg, i s njom radim i intervale i komplekse, zavisno o raspoloženju.
Potpisujem : " Ja sam osobno više za trening koji mi dugoročno daje osjećaj koji me ostavlja svježim za sutra.
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 20:49
@PEUGEOT: bolje za pocetak potraži nekog trenera ili grupni program gdje ceš biti strucno voden prije nego pocneš sa ovim protokolima. @Scarpetta i veky81: hvala i javite mi koji vam je protokol najdraži :-) Uživajte ali pamet i zdravlje prije svega
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 19:57
I meni se svida!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 19:52
hvala na ovom clanku. Jako zanimljivo:)
Back to Top
PEUGEOT View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PEUGEOT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 19:04
Odlican i vrlo zanimljiv te poucan clanak.....taman za mene kao pocetnika. Samo još moram prostudirati izraze koje koristite - swing,goblet squat ,snach ,push press ,high pull ,long push press ,hallo , 2H swing . A po svemu sudeci za mene je idealan - FARTLEK ????? ....
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 16:04
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.