New Posts New Posts RSS Feed - Kreatin
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kreatin

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Matejko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matejko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kreatin
    Posted: 10 Sijecanj 2014 at 00:03
Pozdrav fitovci :D
Ovako krenuti cu opet u teretanu sad za par dana kada krene skola, da se definiram.
Prehranu sam dotjerao full i sada planiram uzeti kreatin pa bih htjeo cuti vasa misljenja o tomu, dali je dobro ili ne?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2014 at 09:34
Ovisi koji kreatin.. ako uzmes monohidrat, navuc ce ti vodu, pa ces malo "okrugliji" bit.. i kreatin bi bilo preporucljivo uzet nakon nekoliko mjeseci treninga kad vec dosegnes neku snagu, a ne cim se iznova krene s vjezbanjem.. 

Kreatin kao suplement je zapravo odlican.. uopce nema dvojbe.. povecava snagu i volumen misica.. ja trenutno pijem kreatin etil ester.. javim rezultate kroz 2,3 mj..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2014 at 19:37
Pro 10 creatin jel dobar? Nekako je jeftin pa sumljam u kvalitetu? I dali je bolje monohidrat ili neku mješavinu više vrsta? HVALA
Back to Top
manifike View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manifike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 20:46
Imam jedno pitanje bildam 1 mj. I sad bi htio uzeti kreatin. Imam 14 god dali bi mi štetilo našao sam jedan kreatin 115kn 2.5kg maltodextrin dali mi se to isplati uzeti jer nemam.Novce //na bacanje i dali mogu piti samo kreatin
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 20:53
Originally posted by manifike manifike wrote:

Imam jedno pitanje bildam 1 mj. I sad bi htio uzeti kreatin. Imam 14 god dali bi mi štetilo našao sam jedan kreatin 115kn 2.5kg maltodextrin dali mi se to isplati uzeti jer nemam.Novce //na bacanje i dali mogu piti samo kreatin

Manifike, kreatin ti ne može štetiti. Maltodextrin, kojeg si spomenuo, nije kreatin već kompleksni ugljikohidrat.

Ovo je creatine i to najpovoljniji trenutno:




Edited by Zoki - 11 Ožujak 2014 at 20:54
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 20:55
nemoj žuriti s kupnjom suplemenata, pogotovo u tim godinama, radije uloži u 3-4 kg pilećih/purećih prsa ili u junetinu nego u kreatin, ako pravilno treniraš i zravo jedeš u tim godinama s ulaskom u pubertet i porastom testosterona ne bi trebao imati problema ;), samo za rezultate ćeš morati pričekati kojih 2-3 mjeseca i držati se plana koji imaš
Back to Top
manifike View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manifike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 20:59
Znači najbolje da uzmem kreatin monohidrat i koliko će mi trebati da dobijem neke rezultate i mogu lili piti samo kreatin
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 21:05
A da poslušaš Markana najprije što ti je napisao :) ?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
manifike View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manifike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 21:09
A ako nepijem ništa od suplelemnata moram vježbati ssvaki drugi dan ili svaki dan
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 21:11
Meni kreatin(monohidrat)nis nije djelovao,pio sam ga mjesec dana...samo sam pare bacio umjesto da sam si whey ili nesto kupio -.- haha

Edited by Domo96 - 11 Ožujak 2014 at 21:12
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 21:12
Originally posted by manifike manifike wrote:

A ako nepijem ništa od suplelemnata moram vježbati ssvaki drugi dan ili svaki dan



LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL


Oprosti ali danas si mi ulijepšao dan sa ovim komentarom LOLLOLLOLLOL


MOLIM? LOLLOLLOLLOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 21:13
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Meni kreatin(monohidrat)nis nije djelovao,pio sam ga mjesec dana...samo sam pare bacio umjesto da sam si whey ili nesto kupio -.- haha


Jesi siguran ;) ?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2014 at 07:50
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Meni kreatin(monohidrat)nis nije djelovao,pio sam ga mjesec dana...samo sam pare bacio umjesto da sam si whey ili nesto kupio -.- haha



Jesi siguran ;) ?


100%,ne vidim nikakvu razliku ni na treningu ni na misicima.. :/
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2014 at 08:13
a da ti otvoriš svoju temu i tamo napišeš godine visinu težinu, trening, prehranu i ciljeve pa ćemo ti pomoći je me čudi da u tim godinama ne vidiš napredak, imaš na podforumu transformiraj se rubriku pa napravi temu i napiši sve ovo pa ćemo vidjet ;)
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2014 at 12:22
Moze hvala :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2014 at 15:07
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Meni kreatin(monohidrat)nis nije djelovao,pio sam ga mjesec dana...samo sam pare bacio umjesto da sam si whey ili nesto kupio -.- haha



Jesi siguran ;) ?


100%,ne vidim nikakvu razliku ni na treningu ni na misicima.. :/

Pa i nije svrha kreatina da se vidi na mišićima LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.