New Posts New Posts RSS Feed - Kako s prehranom?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako s prehranom?

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 15>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 19:41
Originally posted by TaPe TaPe wrote:

   
kolač?? kakve kolače?

ovakve https://www.fitness.com.hr/prehrana/planirana-prehrana/Proteinske-slastice-za-blagdanski-stol.aspx
cookies are for pussies
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 11:02
već sam čula za steviju, i probala sam je jednom, super je. gdje se može nabaviti? dali se može doma sadit?
što se može koristit umjesto whey-a? u svim kolačima je xD
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 14:20
Pa kupis stevia prah u Plodinama :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 15:13
a imamo samo konzum, pogledat ću ako ima tamo :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 15:20
Naravno da ima!! 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 17:09
oook:)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 17:16
Originally posted by TaPe TaPe wrote:

a imamo samo konzum, pogledat ću ako ima tamo :)

muller, stevija u tekucini, 30kn 125 ml, ta je najbolja za tu cijenu. Kad kazem najbolja, mislim na jacinu okusa i br. kapljica koje trebas staviti da bi bilo slatko whey ne moras stavljati ako ne zelis, ja ga dodajem iskljucivo zato da povecam omjer proteina u kolacu. Jesi skuzila myfintesspall?
cookies are for pussies
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 17:31
nema tu mullera ni nikakvih takvih fensi mjesta ljudi dragi!! :) samo svijež zrak, more i todorić

jesaam :) super je. samo što me vježbe muče jer ne znam što da ubacim ali ok, zaključila sam sama sa sobom da ću to ignorirat. bitno da ja znam koliko vježbam
jedino sam danas za ručak otprilike ubacivala zato što je bilo varivo s puno povrća koje nisam ja kuhala (bez mesa) pa sam brcala grame kako mi se činilo da sam pojela :D znam da sigurno nisam premašila kcal s varivom (kad pogledam cijeli dan). bilo je tako fino da sam htjela umrijet s glavom u tanjuru

i po vazi mi izgleda da sam izgubila pola kile u 2 dana.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 17:59
Originally posted by TaPe TaPe wrote:

nema tu mullera ni nikakvih takvih fensi mjesta ljudi dragi!! :) samo svijež zrak, more i todorić

jesaam :) super je. samo što me vježbe muče jer ne znam što da ubacim ali ok, zaključila sam sama sa sobom da ću to ignorirat. bitno da ja znam koliko vježbam
jedino sam danas za ručak otprilike ubacivala zato što je bilo varivo s puno povrća koje nisam ja kuhala (bez mesa) pa sam brcala grame kako mi se činilo da sam pojela :D znam da sigurno nisam premašila kcal s varivom (kad pogledam cijeli dan). bilo je tako fino da sam htjela umrijet s glavom u tanjuru

i po vazi mi izgleda da sam izgubila pola kile u 2 dana.

nisam sigurna jel ima stevije u konzumu, za interspar znam da ima..mislis na unosenje vjezbi u aplikaciju? s varivom sigurno nisi premasila kcal ostalo si dobro jela? ma mjeri se prvi put nakon 2 tj
cookies are for pussies
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 18:24
ako nema, kad odem na put ću je potražit.
da, unošenje vježbi u aplikaciju. nemam pojma što s time.
mislim da jesam. vidim po tablici da je sve uredu. u ničemu nisam pretjerala, sve je ok. uglavnom mi brojevi budu blizu onog što piše u tablici:)
ujutro domaće jaje, dvopeci s medom, naranča i probiotik.
onda rižin kreker s posnim sirom i orasima
varivo
pa još malo variva sa 100 g pilećeg prsca.

a večeru ćemo još vidjet.- mislim neku tunu sa salatom :)
ma ne mogu ja izdržat. mjerim se ujutro i na večer.. za poludit
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 18:47
ok, ovako odokativno ja bi dodala u dorucak jos 2 bjelanjka, malo da pojacas proteine. Koliko dvopeka i koliko meda? I ova prsa mozes pojacat na 150g bar. Vecera ok,zalij maslinovim uljem ma nemoj se zamarati unosenjem vjezbi u app, ionako sve krivo izracunava probaj u ljekarni pitat za steviju
cookies are for pussies
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2014 at 08:58
malo mi je bzvz razbijat jaja zbog bjelanjka. di sa ostatkom? neću bacat hranu, nisam sama doma, a nitko to neće pojest.
mm salata je bila odlična!:)
ok :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2014 at 09:06
dodaj 2 cijela jaja i to je to :)) 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2014 at 09:47
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

dodaj 2 cijela jaja i to je to :)) 


baš to, tih 10 grama masti neće naštetit i zdrave su ako su jaja kuhana
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2014 at 09:51
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

dodaj 2 cijela jaja i to je to :)) 


baš to, tih 10 grama masti neće naštetit i zdrave su ako su jaja kuhana

ja sam prije pazio na jaja zbog kolesterola, ali sad ih tamanim.. kolesterol je genetski i jako malo mozes na njega utjecat prehranom..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2014 at 12:19
Originally posted by TaPe TaPe wrote:

malo mi je bzvz razbijat jaja zbog bjelanjka. di sa ostatkom? neću bacat hranu, nisam sama doma, a nitko to neće pojest.
mm salata je bila odlična!:)
ok :)

imas u metro samo bjelanjke za kupit. Problem je ako pojedeš 3 jaja cijela za dorucak onda je to previse masti u dorucku
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.