New Posts New Posts RSS Feed - Kako s prehranom?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako s prehranom?

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 15>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2014 at 22:31
Originally posted by TaPe TaPe wrote:

hoću:):):)

kako sa bučicama? sad imam od 1 kg i jako mi je dosadno s njima.. dali se to postepeno povećava pa kad kupim da uzmem od 2 kg ili? :/ mogu ih nekako sama napravit dok ne budem u mogućnosti kupit? :) ne znam od koliko, htjela bi se malo pomučit :D ove od 1 kg ne osjetim i imam osjećaj da to ne funkcionira s njima.:)


Ako misliš kupovati bučicu radije kupi neke podesive da možeš mijenjati težinu kako napreduješ (u startu je skuplje, ali puno isplativije na kraju i možeš kombinirati ovisno o tipu vježbe težinu)

Za snaći se bez bučica možeš npr. uzeti prazne boce natočiti vodu ili ih napuniti pijeskom.....
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 07:35
može, malo ću istražot to:)
to sa pijeskom ti je odlična ideja za 1. vrijeme! :)
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 11:45
mislila sam na ovako nešto:

https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Set-jednorucnih-utega-2x10kg.aspx

https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Jednorucni-uteg-15kg.aspx

http://www.amazon.co.uk/2-24-KG-SelectTech-Dumbbells-Pair/dp/B00EJV4LPQ/ref=sr_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1383335035&sr=8-1-spell&keywords=bowflex+selectech
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2014 at 20:46
super, hvala:)
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 21:18
moji su otkrili u konzumu neke kekse choco cookies od k plusa i sad ih stalno kupuju. keksi su preeepreeepre fini, onako tope se u ustima, i ta čokolada aaaaaa :( i mrzim ih gledat kako uživaju u njima :(((( i nervira me jer ne razumiju moju bol kad ih jedu u 9 na večer :( a ja sjedim ko tužno pače i gledam u njih :( :( u dućanu nikad ne gledam kekse, čokolade ni ništa!! samo zdravo kupujem, gledam, proučavam. ali moji stalno jedu gluposti, i rugaju mi se čini mi se da više sad kupuju sranja nego prije kad sam jela sve :(
evo, samo da se požalim nekome ko shvaća   

što mislite o kokicama? čitala sam nešto o njima ali ko i sve me pomuti sa previše informacija. mogu ja njih grickat kad me ovi prasci izazivaju sa svime i svačime? dosadio mi je kikiriki... :( više mi nije egzotičan ko prije    
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 21:52
Ne kužim čemu toliko zabrane i odricanja :) Moraš shvatiti da neke stvari koje čitaš na internetu mogu biti bezveze , a mogu biti i korisne...zašto ne bih uzeo/la mjesec dva i probala jesti kada želiš , i što želiš i trenirati.... 

To je tvoje tijelo..moraš ga razumiti...više će ti štetiti neka tjeskoba, i ovo što pišeš nego što ćeš si priuštiti čokoladu pojesti uz reguliranu prehranu koju koristiš za trening....

Stvari koje čitaš , prehrane većinu su pisane dali iz komercionalnih razloga, dali iz profesionalnih u koje se nikako ne možeš mjeriti ni sa kojom prehranom, ili rekreativno itd.... misliš da bih kada ubaciš proteina povrća masti dobrih ugljikohidrata... utjecali keksi? sa treningom? ....

Na definiciji sam osobno znao se napuniti sa kilom kruha i cijelom dunsflaše nutele jer mi se to jelo..i ibo sma gladan taj dan...mada mi se ipak niej tolko jelo ali eto došlo mi je da se najedem čokolade dok ne puknem...a znao da sam u burn fat fazi..i nakon 3-4 dana se vratilo u normalu..mada ne preporučujem ovo probava,,spavanje poremeti sve xD....

Uglavnom što hoću reći...naši standardi su jako loši..mislim financijski....i broimo se kako znamo ... prehrana koju čitamo....eto jbga teško da si mogu priuštiti radnici bez plače ili minimalci..a pogotovo netko tko ima obitelj...

Zajebi ono 80 posto prehrane 20 posto utega..ili vježbanja kako god..to ne postoji....

Samo sjedi za stol...jedi koliko ti se jede....baziri se na prehranu koja ima svega po malo..i biti će uvijek dobro...ne može biti loše...misli logično...

Niti moraš brojati kcal....niti se moraš patiti ako ne želiš..jel dosta ljudi nisu skloni tolikoj strogoći...prirodno nisu takvi....zašto bih išao protiv prirode? 

Te nakraju odustao zato što je teško brojati ili paziti kako se jede...treniraj...jedi....opusti se..živi punim plućima

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 08:37
Ne odricem se. jedem kekse tu i tamo, skoro svaki dan 1-2, nekad nutelu. ali ujutro ili poslije rucka jer sam tad najaktivnija. Na vecer nakon vjezbanja veceram i nema potrebe za glupostima. idem spavat. a i jucer i vecinu puta ni ne pomislim na kekse i onda se tata elegantno prosece s njima kraj mene. a stvarno noti ih se sjetim niti mi trebaju. danas sam poslije dorucka pojela dva i malo bijelog namaza. i to md zadovoljilo za cijeli dan:)
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 08:39
A stvarno se zelim rijesit mekanih djelova tijela haha. kekyi mi nece pomoc u tome :\
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 11:51
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

zašto bih išao protiv prirode? 


zato što nas to jedino razlikuje od zvijeri
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 14:24
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

zašto bih išao protiv prirode? 


zato što nas to jedino razlikuje od zvijeri

A tko kaže da nisi zvjer u prirodi? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 14:26
Originally posted by TaPe TaPe wrote:

A stvarno se zelim rijesit mekanih djelova tijela haha. kekyi mi nece pomoc u tome :\

Pogotovo ne ovo.... poslušaj savjet vjeruj mi biti će ti lakše... :) Misliš da keks nema nutrijenata koje je tijelu potrebno? :)

Svaka hrana ga ima....samo je problem što nisu regulirani kako treba :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:32
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

zašto bih išao protiv prirode? 


zato što nas to jedino razlikuje od zvijeri


A tko kaže da nisi zvjer u prirodi? :)


znam jer bi hodala na 4 noge i jela malu janjad koja bezbrižno trčara livadom
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2014 at 15:41
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

zašto bih išao protiv prirode? 


zato što nas to jedino razlikuje od zvijeri


A tko kaže da nisi zvjer u prirodi? :)


znam jer bi hodala na 4 noge i jela malu janjad koja bezbrižno trčara livadom

E o tome pričam :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 04:27
kako misliš regulirani? kroz dan ili?
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 08:54
Pa da
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 11:02

ok, ali možda neki drugi keksi. ili da si radim svoje zdravije keksiće koji će imat ono što mi treba + malo čokolade pa ću ipak bit zadovoljna:)
alii dobro. jučer sam pojela kekse ujutro, popodne par bombona uz učenje i malo vinčeka na večer xD nisam vježbala, ali nije me ubilo
i sve je uredu:)cm su na broju sve je :P samo se nebi htjela previše opustit. zato dođem tu:) da se ipak držim na zemlji i idem prema cilju.
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.