New Posts New Posts RSS Feed - Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 23:40
Hopsy, post ti je prebacen u glavnu temu o celulitu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 17:29
celulit... ženin najveci neprijatelj

osobno... 22 su mi godine.. visoka š68cm, 55kg
3x tjedno vježbam u teretani, 2x tjedno idem na vibracijske treninge...
zdravo se hranim, puno vode pijem.... a noge su mi skoro kao da sam baba vec    
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 21:00
Mislim da celulit kod svakoga zbog nekih drugih individualnih faktora postoji... Ja primetim da ga dobijam cim sam duze nego obicno zalepljena za stolicu... Tako da mene, licno, fizicka aktivnost spasava sto se toga tice...
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 23:41
evo ako kome moze pomoc.

ja sam ga imala(da sad ga vise nemam).probala sam sva ona sranja od kozmetike i kremice i pilinge,...i nista to nije ucinkovito .naravno dok nisam odlucila vizbat i formirat se.

i onda sam vizbala i znojila se i celulit je još bija tu.pa sam ka isla cinit cuda s prehranom tocnije s tekucinom i soli.ka sol je odg.za celulit.pa si ja lipo ukinila sol.naravno al moj organizam to nije mogao podnjet buduci da sam niskotlakaš ,a i sol podize tlak.tako da je opce poznato da niskotlakasi konzumiraju vise soli,dok je visokotlakasima zabranjena sol.naravno skljokala sam se .

tad sam skuzila da to sa soli i smrsavljenjem i vizbanjem nece bas ic.

onda sam otkrila l-carnitin sokic i bas mi je bija cool i za pit i za vizbat.samo kod njega se bas mora radit vjezba i to trcanje ili steper ili orbitrek,ka neka shema da se tako najboje koristi i jos neka shema da se ako se ne vizba zadrzava u nogama.
i tako sam se rijesila vlastitog sala,nahranila njime misice i risila celulita.

sta se pak tice popucalih kapilara na nogama i tu sam si nasla rijesenje.al to vam nista ne znaci jer tog proizvoda jos nema u nasim apotekama .
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 01:45
Originally posted by berlava berlava wrote:


onda sam otkrila l-carnitin sokic i bas mi je bija cool i za pit i za vizbat.samo kod njega se bas mora radit vjezba i to trcanje ili steper ili orbitrek,ka neka shema da se tako najboje koristi i jos neka shema da se ako se ne vizba zadrzava u nogama.
i tako sam se rijesila vlastitog sala,nahranila njime misice i risila celulita.



samo što to baš tako ne ide pogotovo ovo o hranjenju mišica salom
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 13:09
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:


onda sam otkrila l-carnitin sokic i bas mi je bija cool i za pit i za vizbat.samo kod njega se bas mora radit vjezba i to trcanje ili steper ili orbitrek,ka neka shema da se tako najboje koristi i jos neka shema da se ako se ne vizba zadrzava u nogama.
i tako sam se rijesila vlastitog sala,nahranila njime misice i risila celulita.



samo što to baš tako ne ide pogotovo ovo o hranjenju mišica salom
kako ne ide.ma ti i tvoje teorije,na kraju je vazan ucinak,dakle nema celulita amen
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 13:10
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:


onda sam otkrila l-carnitin sokic i bas mi je bija cool i za pit i za vizbat.samo kod njega se bas mora radit vjezba i to trcanje ili steper ili orbitrek,ka neka shema da se tako najboje koristi i jos neka shema da se ako se ne vizba zadrzava u nogama.
i tako sam se rijesila vlastitog sala,nahranila njime misice i risila celulita.



samo što to baš tako ne ide pogotovo ovo o hranjenju mišica salom
kako ne ide.ma ti i tvoje teorije,na kraju je vazan ucinak,dakle nema celulita amen


to je druga stvar, samo nisi došla do toga kako si baš objasnila, no baš te briga, kako kažeš. celulita nema i to je najbitnije
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 13:19
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:


onda sam otkrila l-carnitin sokic i bas mi je bija cool i za pit i za vizbat.samo kod njega se bas mora radit vjezba i to trcanje ili steper ili orbitrek,ka neka shema da se tako najboje koristi i jos neka shema da se ako se ne vizba zadrzava u nogama.
i tako sam se rijesila vlastitog sala,nahranila njime misice i risila celulita.



samo što to baš tako ne ide pogotovo ovo o hranjenju mišica salom
kako ne ide.ma ti i tvoje teorije,na kraju je vazan ucinak,dakle nema celulita amen


to je druga stvar, samo nisi došla do toga kako si baš objasnila, no baš te briga, kako kažeš. celulita nema i to je najbitnije


u glavno ako nekog zanima evo linka pa nek cita i informira se :
http://www.zdravakrava.hr/clanak/627/l-karnitin-eliksir-mrsa vljenja

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2011 at 12:07
Kako ga se riješiti? NIKAKO! Wink Zavoliš ga s vremenom! hehehe
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2011 at 14:16

Originally posted by Theia Theia wrote:

Kako ga se riješiti? NIKAKO! Wink Zavoliš ga s vremenom! hehehe


bojim se da je theia u pravu cure :P bar za sad Wink

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2011 at 09:27
zašto muškarci nemaju celulit??













jer je to ružno!
will smoke your weed for food!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2011 at 10:13
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:


onda sam otkrila l-carnitin sokic i bas mi je bija cool i za pit i za vizbat.samo kod njega se bas mora radit vjezba i to trcanje ili steper ili orbitrek,ka neka shema da se tako najboje koristi i jos neka shema da se ako se ne vizba zadrzava u nogama.
i tako sam se rijesila vlastitog sala,nahranila njime misice i risila celulita.



samo što to baš tako ne ide pogotovo ovo o hranjenju mišica salom


LOL uuu mnogi bi bili sretni da to tako ide, samo što bi onda jadnim ekticima hranilo miške Big smile

hehe dobra si berlava, who cares, glavno da ga više nema Big smile celulit su masne naslage, ko i svake druge samo tvrdokornije i tvrdoglavije. Ne znam koliko ti je "sokic" pomogao u tome, puno se raspravljalo o l-carnitinu, više bi se oslonila na kardio koji je osigurao oksidaciju masti koja i je prva stvar kod rješavanja cel., (pogotovo ako si ga kombinirala uz odgovarajuci kalorijski deficit) uz dobru prokrvljenost zahvacenog dijela (zadržavanje toksicnih tvari i masnih naslaga u tim dijelovima i nastaje zbog slabe cirkulacije), pravilnu prehranu, litre i litre tekucine i masu kretanja i treninga snage koji ucvršcuje mišice i time sprijecava nakupljanje masti, a i usput sagorijeva to što je preostalo. Ako niš od toga ne pomogne, krivite genetiku zbog viška krivih receptora na krivim mjestima Big smile

Ne znam dal ima nacina da ga se baš skroz skroz ukloni (i ako se ukloni, velike su šanse da ce se vratit cim malo promijenimo smjer kretanja) al to nije ni bitno....bitno je da se netko brine o sebi na svakodnevnoj bazi, nitko nije savršen....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 16:36
Originally posted by Theia Theia wrote:

Kako ga se riješiti? NIKAKO! Wink Zavoliš ga s vremenom! hehehe


slažem se s prvom konstatacijom, s drugom ne.... ne volim ga... grrrrr :@ , i ne gledam ... ne želim znat kako izgleda i nek mi odj s nogu!!!!!!! hahahahahhah
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 11:47
ha ha ha ha ha.... istinaaaaa.....

samoo ja želim da mi još toga odj s noguuuuuu.....
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 14:45
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:


onda sam otkrila l-carnitin sokic i bas mi je bija cool i za pit i za vizbat.samo kod njega se bas mora radit vjezba i to trcanje ili steper ili orbitrek,ka neka shema da se tako najboje koristi i jos neka shema da se ako se ne vizba zadrzava u nogama.
i tako sam se rijesila vlastitog sala,nahranila njime misice i risila celulita.



samo što to baš tako ne ide pogotovo ovo o hranjenju mišica salom
LOL uuu mnogi bi bili sretni da to tako ide, samo što bi onda jadnim ekticima hranilo miške Big smilehehe dobra si berlava, who cares, glavno da ga više nema Big smile celulit su masne naslage, ko i svake druge samo tvrdokornije i tvrdoglavije. Ne znam koliko ti je "sokic" pomogao u tome, puno se raspravljalo o l-carnitinu, više bi se oslonila na kardio koji je osigurao oksidaciju masti koja i je prva stvar kod rješavanja cel., (pogotovo ako si ga kombinirala uz odgovarajuci kalorijski deficit) uz dobru prokrvljenost zahvacenog dijela (zadržavanje toksicnih tvari i masnih naslaga u tim dijelovima i nastaje zbog slabe cirkulacije), pravilnu prehranu, litre i litre tekucine i masu kretanja i treninga snage koji ucvršcuje mišice i time sprijecava nakupljanje masti, a i usput sagorijeva to što je preostalo. Ako niš od toga ne pomogne, krivite genetiku zbog viška krivih receptora na krivim mjestima Big smileNe znam dal ima nacina da ga se baš skroz skroz ukloni (i ako se ukloni, velike su šanse da ce se vratit cim malo promijenimo smjer kretanja) al to nije ni bitno....bitno je da se netko brine o sebi na svakodnevnoj bazi, nitko nije savršen....


vako pomogao je on stvarno dosta!i to vidljivo dosta,sta je ubiti ono i najvaznije! . mozda cak i trajno unistija salo unutar mene ahahahahaha ,al eto ja to ne vim pa ne znam ,ono sta vim na povrsini sebe vim da ga nema ,nema grba,nema naracine kore ili kako vec os nazvat to :D.sad ti meni reci jeli djelovalao?
a ocito je.ja sam u startu vizbala bez tog dodatka i bilo je sve super,al celulit je bija tu,nije nesta.zato sam se odlucila na ti sokic i pila to i silovala trake i orbiteke i stepere.ahahaha

ja sam sada na 58kg(s doruckom) inace se uvik važem na tašte .osta neka navika ,još dok sam skidala kile .ja sad vise ne mislim skidat kilograme ,ja mislim da mi je 58kg sasvim normalno ..i sad se planiram a ka bildat ono ne previse lagano neke misice i plocice cinit.

prije nego sta sam se odlucila na ti sokic l-carnitinski,moram ti rec da sam stvaro puno imala celulita,ono dupe i noge su klasika jel ,al men je bilo i na drob i na ruke polako pomalo se stvaralo.
nisam ja nakon š bocice vidila pomak s tim pila sam ja toga oho i aktivno vizbala.zapravo l-carnitin se nesmije pit bez da se ne kreces,vjezbas.
sada nemam celulit na rukama ,nemam na trbuhu jer trbuha nemam vise,na nogama, (i bas gustam u tome :hidden: ).ako ga je ostalo onda mozda negdi malo na dupetu,al zato me nije vise briga,to ce neko masažom rijesit .

svi su sad nesto zadivljeni mojom figurom,cak mi je sestra morala priznat da ja imam boju figuru od nje,ahahahaha a di je ono idem vec 3 dana na more i u 3 dana sam dobila š5 poziva za na kavu i 4 "nemoralne" ponude ahahahahahahaha,mislim dobivala sam ih i prije,al u 3 dana 4 "nemoralne"ponude nikad. najsmisnije mi je kako mi se judi priblizuju(oni koje znam) ,od nekih pari ka da sam u nekom laboratoriju na promatranju .-----oprostite mi,al došlo mi je lito ,pa sad gustam,nemoj te me svatit nekom umisljenom ...ja sam sve osim toga.neke su mi stvari smisne jer sam imala neke prijatelje koi su te od jedanput kroz zivot ,cim si se malo nadebja,otpisali,a sad se vracaju i inzistiraju kave ahahahahahahaha.


dakle u periodu od 5 mjeseci ja sam izgubila 9kg(pucalo se na to da se kile vise ne vrate i da se troši moje salo),celulit i stvorila male neke oblike na svom tilu za daljni rad na mojoj figurni.od sportskih pripravaka sam uzimala samo l-carnitin i nista drugo,whey proteine ne smin,niti energretske cokolade....hranila sam se zdravo i cudnovato,stekla sam naviku odlaska u gym i ne jedenja junka,te naviku dorucka....ovo mi je ko neki moj zlatni pehar!

eto ja sam u svojoj borbi s kilogramima dobila puno vise od gubitka samih kilograma.ja se u ovoj borbi se vim ka pobjednik...al borbi nije kraj jel tek sad pocinje ona teza faza kad cemo radit na misicima .u toj fazi se mislim: uzest nekog za vizbanje s menom ili ne? ,al mislim da cu morat.no otom potom.

poslin ti bacim slike u svoju transformaciju ,jer bija bi i red kad je gotova prva faza moje transformacije
.

p.s.transformacija nikad nebi bila š00% uspjesna bez ekipe s fitness.com.hr foruma i njihovih savjeta
Back to Top
mscrigna85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2011
Location: savudrija
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mscrigna85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 16:53
slicno toj masaži može se i sa vježbama napraviti...tj...krenes sa vježbanja za mišica daleka od srca...prema mišicima "blizu srca"....
primjer:   listovi, bic fem., qvadriceps, add, abd....i stražnjica!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.