New Posts New Posts RSS Feed - Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 09:47
Metro-portal preporuca:

Top tri nacina za odstranjivanje celulita

Pogledajte što trebate ciniti kako biste se uspješno i dugotrajno riješili te grozne narancine kore

Autor: Romina McGuinness/Metro World News

Ramona Braganza, fitness trenerica hollywoodskih zvijezda (Halle Berry, Anne Hathaway, Jessice Albe...) ima za vas savjete kako se riješiti te narancine kore:

š. Voda

Važno je da vaše tijelo uvijek ima dovoljno vode, kako bi se iz organizma uspješno izbacili štetni toksini. Zbog toga ce vaša koža biti i ostati glađa.

2. Kreme

Postoji velika kolicina novih krema i losiona koji vam mogu pomoci da vaša koža izgleda ljepše i zategnutije. Ramona Braganza predlaže 'Mamma Mio Get Waisted' (www.mamamio.com), kremu koja pomaže u sagorijevanju nakupljenih masnih stanica i smanjuje celulit.

3. Kretanje i vježba

Naravno da bez vježbe nema ništa. Posebno su korisne vježbe snage koje poboljšavaju kompoziciju tijela jer spaljuju masnocu (a od masnoce se zapravo i sastoji celulit). Osim toga, takve vježbe jacaju i mišice, zbog cega koža postaje zategnutija.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 13:39
  Ja sam kupila Afrodita masažne hlacice i nosim ih za vrijeme trcanja/odlaska u teretanu. Naravno ispod namažem anticelulitni gel Afrodita Cercopia, a poslije (navecer ili ujutro) namjeravam mazati Afrodita Guarana za drenažu.
U kreme se ne pouzdam previše ali vjerujem da imaju neki lagani ucinak pa nece škoditi.
Uz to znam da treba piti jako puno tekucine, što je meni problem jer inace jako malo tekucine pijem, ali namjeravam usvojiti tu naviku i piti 2 litre vode ili caja dnevno. Od cajeva su za to najbolji zeleni i žuti, a kao preporuku sam dobila i Fitosan caj (navodno je popularan u manekenskom svijetu) koji se može kupiti u ljekarnama: http://www.fitosan.hr/proizvodi/caj-celulit.htm
Također, planiram jesti puno voca i svježeg povrca, ne vecerati poslije š8h i izbaciti grickalice, slatkiše, masnu hranu i proizvode od bijelog brašna.

Nadam se da cu vidjeti rezultate
Purrfection...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 16:32
  a zašto neceš vecerati iza š8h? oceš rucati onda iza š8?
Back to Top
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 16:35
pardon, necu jesti iza š8
Purrfection...
Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 22:41
  Mislim da ti nije bas preporucljivo ne jesti iza š8.
Nocu dok spavamo organizam se oporavlja, regenerira i za takav rad potrebna mu je hrana. Idealan obrok prije spavanja trebao bi biti bogat proteinima i "dobrim" mastima ( jaja, posni sir sa orasima i bademima uz to neko povrce kuhano na pari pa s maslinovim uljem i sl.).
Bitno je napraviti kvalitetan i niskokalorican dnevni jelovnik i podijeliti ga u sto veci broj obroka. Time se ubrzava metabolizam, smanjuje osjecaj gladi, a i potice se brza izmjena tvari u organizmu sto je bitno i za rjesavanje celulita.
Zeleni caj, kreme, masaze...sve to moze pomoci ali samo kao potpora uravnotezenoj prehrani i treningu. Sami caj ili krema nece uciniti nikakvo cudo za problem celulita.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 00:08
Originally posted by Babydoll Babydoll wrote:

pardon, necu jesti iza š8


Jedi iza š8.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 00:20

Originally posted by Babydoll Babydoll wrote:

pardon, necu jesti iza š8
  

u to sam i ja vjerovala godinama..naslusala se svakakvih prica ako se ne jede iza š8h da ce se smrsaviti.e pa-istina-ali ce ti se to sve vratiti duplo kasnije a dok se ne vrati izgledat ces mlohavo i izobliceno. dok se nisam uvjerila na vlastitoj kozi-nisam ni ja vjerovala! a ja sada jedem posni i piletinu cak u 22-23h,mama mi se smije ali ja se uopce ne debljam! a ona gladuje ! tako da-pokusaj prehranom-nemas sta izgubiti!

a sto se kremica protiv celulita tice-uzas-ja sam isprobala sve-od vichya do nekog blata...ok je za povrsinski izgled koze.koza je zagladenija i na dodir finija ali celulit se ne mice.....tako da bacanje novca...

negdje davno sam procitala da je jako dobro ulje brsljanja umasirati ali vise ne mogu naci tu str pa nisma sigurna da li s eradi o brsljanu ili nekoj drugoj travki pa me sad strah utrljavati brsljan pa da mi jos nesto bude ..pa ako netko isproba a ostane ziv-nek se javi na pm

Back to Top
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 10:05
  Meni je uvijek bilo najlakše smršaviti ako ne jedem poslije š8h, ili cak š7h, ali sviđa mi se ovo s posnim sirom i piletinom, vjerujem da to ne bi puno pokvarilo tako da mislim da cu probati. Hvala na savjetu!
Za kremice znam da su bacanje novca uglavnom, ali nekako bar imam osjecaj da nešto dodatno radim, pa je to više na psihickoj bazi. A i koža je stvarno super mekana i glatka poslije pa eto još jedan razlog.

 

 

Edited by Babydoll
Purrfection...
Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 10:10
  Je ...anticelulitne kreme trenutacno zaglade i zategnu kožu i dobar je osjecaj.
Dobra shema kad hoces nabacit minjak . Samo triba pazit da krema onda nije jedna od onih koja smrdi po apoteci ili kuci caja
Back to Top
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 10:28
Tek sad vidim ostale postove prije.. Izgleda da sam u tome (ne jedenje poslije š8h) griješila onda jer mi se metabolizam jako usporio... Tada sam citala dosta o tome i svi su preporucali da se ne jede poslije š8 pa sam tako i ja ali sam morala odustati jer imam problema s želucem pa mi je loše kad ne jedem dugo. Ovo što mi savjetujete bi izgleda riješilo sve moje probleme. Baš mi je drago da sam došla na ovaj forum, hvala!
Purrfection...
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 10:31

 ma ja mislim da ako s emazes obicnom niveom ili bilo kojom kremom od 30kn svaki dan i tak mal masiras da je isti ucinak kao vichy od 300kn...meni to sve bezveze...

al onaj brsljan nikako da mi izade iz  glave..

Back to Top
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 10:38
  E sad sam ja googlala taj tvoj bršljan i bila si u pravu :
http://www.fitness-unix.com/ClanakDetalji.aspx?šš28
Izbacilo mi je još puno stranica, proizvoda i prirodnih recepata!
Purrfection...
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 11:34
ja se masiram piling rukavicom kad se tuširam.
cekropiju namažem i navucem pripadajuce hlacice za vrijeme vježbanja.
posle se namažem guam gelom ... neko vrijeme sam kombinirala sa onim žutim rolerom ujutro i gel navecer...
pijem kopriva caj, istina rijetko kad se sjetim...
kupila sam si i onu gumenu lopticu u dmu za masažu prije par dana pa uz tv navcer kotrljam po nogama.
uglavnom...sve to zajedno zadnjih mjsec i pol dana i pomalo se vide rezultati...
naravno ceka me više mjesecna muka do totalnog barem skoro totalne eliminacije
Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 11:38
 Ležanje u plicaku dok te valovi zapljuskuju...najbolji tretman ...još pocrniš pa se i dodatno manje vidi.
 

Edited by Marijucha
Back to Top
zlatica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zlatica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 19:13

Originally posted by Babydoll Babydoll wrote:

  E sad sam ja googlala taj tvoj bršljan i bila si u pravu :
http://www.fitness-unix.com/ClanakDetalji.aspx?šš28
Izbacilo mi je još puno stranica, proizvoda i prirodnih recepata!
 

 

jaoo super!!!! nasla si!! ...krecem u napad!!

Back to Top
Hopsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2011 at 11:55
  ja vise nemrem kako se toga cuda rijesiti

vjezbam vec 3 godine po 3-4 puta tjedna , hmm 80% pazim sto jedem , ali njega sve vise i vise i samo se siri

jel netko probao anticelulitne masaze jel to sta pomaze
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.