New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbe kod kuce; za zene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbe kod kuce; za zene

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Metida View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Metida Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2009 at 13:14
  jesam s torrenta

http://torrentscan.com/?go=yourself+fitness

ne treba se instalirati, samo si skineš u zip formatu je..i otvoriš si .

Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2009 at 12:32
Metida jesi skinula to s neta ili? Ja sam smotana s instalacijom... 
Back to Top
Metida View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Metida Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2009 at 10:47
  Svaka cast, pricate kao prave profesionalke..
što kažete na PC program (neki kažu igricu) Yourself fitness?
Buduci da sam totalni pocetnik, a želim vježbati da bih se bolje osjecala a ako poboljšam izgled to ce biti dodatni ugodni +, molim savjet.
Koliko je potrebno dnevno vježbati da bi uopce bilo nekakvih ucinaka?
Pocetak (prije 3 tjedna sam pocela vježbati) je bio stvarno težak(imam 37 g.)...uspjevala sam samo pol sata s biciklom, ali eto postepeno se situacija popravlja i vidim da mogu više i bolje.
Prije tjedan dana sam si instalirala ovu "igricu " na komp. trenerica Maya me dobrano uznoji u ovih pol sata.
Mislim si samo jednostavno tih pola sata produžiti.

Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 14:18
Meni još najviše paše kad stalno minjam ancrobne vježbe, pa malo kružni trening, pa malo split, kako mi paše taj tjedan 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 10:05
thorn, mislim da nema smisla, ali lijepo je što se trudiš   
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 08:48
Originally posted by Theia Theia wrote:

 

E, ali nije ti tako loše za vježbati. Nemoj baš u svemu slušati decke. Oni imaju skoro sve drugacije - brži metabolizam, pa mogu jesti š00 puta više od nas, mogu biti masniji od nas jer "sve je to ipak masa", idu za tim da budu veliki pa natežu utege, a nemaju pojma kako je teško ostati malen, ženstven i zategnut.

Ne mora uvijek biti baš tako
Zato i postoji period "mase" (pretežito anabolicka faza) i period "definicije" (pretežito katabolicka faza)

Originally posted by Theia Theia wrote:

A sama sam se uvjerila da je veci br ponavljanja upravo za zadnju stavku mila majka tako da treniram u zadnje vrijeme samo po toj shemi.

Veci broj ponavljanja je ok, posebno na definiciji, upravo zbog restrikcije kalorija i povecanih napora (npr. cardio) gdje se radi stvaranja kompromisa između ta 2 faktora pretežito odrađuje veci broj ponavljanja s manjom kilažom. Ali jednako tako treba uvrstiti i manji broj ponavljanja, kao i maksimale zbog ukljucivanja mišicnih vlakana obje vrste.


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 08:10
 

E, ali nije ti tako loše za vježbati. Nemoj baš u svemu slušati decke. Oni imaju skoro sve drugacije - brži metabolizam, pa mogu jesti š00 puta više od nas, mogu biti masniji od nas jer "sve je to ipak masa", idu za tim da budu veliki pa natežu utege, a nemaju pojma kako je teško ostati malen, ženstven i zategnut.
A sama sam se uvjerila da je veci br ponavljanja upravo za zadnju stavku mila majka tako da treniram u zadnje vrijeme samo po toj shemi.
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2009 at 20:05
Mislila sam na to jesu to vježbe i za ruke i za ramena i za prsa ili npr. samo za ruke i ramena (što stvarno kaže na pocetku) ali nema veze sad, malo sam kopala po forumima i našla sam si puuuno bolje i efikasnije vježbice za gornji dio tila! 

Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2009 at 19:54
Nisam uopce išla za tim! 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2009 at 16:26
Originally posted by ewie ewie wrote:

Evo da ne otvaram novu temu, evo malo pogledajete ovu vježbu pa mi recite što mislite?

http://www.youtube.com/watch?v=_WwK9lWwxnw

Koji dio gornjeg tijela ovaj video obuhvaca?

Molim za vaša mišljenja i prijedloge... Unaprijed fala


Kako to misliš "koji dio tijela"? Pa na pocetku ti kaže da su to vježbe za ramena. Ne kužim pitanje......
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2009 at 11:31
Originally posted by ewie ewie wrote:

Joooj, nekad mi žene ni same ne znamo što želimo...

To je teška istina
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 23:34
Joooj, nekad mi žene ni same ne znamo što želimo...
Moj nick se izgovara ivi, to je kao skracenica od mog imena kojeg mi je frendica dala, a napisala ga kao ewie
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 21:10
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

ona je ewica a ti si evica, ne mijenjam


:smajlikojisevaljapopoduodsmijeha:

Hehe opet se sje*o

A moram priznat mal jesu vizualno slicni nickovi
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 20:21
  jedna je ewie, druga je evica.. polako pretjeruješ
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 19:20
ona je ewica a ti si evica, ne mijenjam
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 19:02
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

kuja previše melje

 u cemu je problem ewice, što ti zapravo hoceš?

nemoj nas mijenjat!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.