New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 21>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 12:56
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Draga tebe cu zvati kada budem kucu gradio da mi tako vrtiš vrecu cementa LOL


nema problema,prijatelju!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:04
heheh
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:16
sad sam se sjetila,da kad sam bila mlada,radila sam fizicki dosta,i izmedju ostalog,svaki dan sam dizala vrecu hrane za životinje,a, pakiranje je bilo 50kg!


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:25
Majko mila stobom ne bih nikada obarao ruke
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 02:25
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ma,ja sam ustvari stari fajter,pa nisam prvi put u teretani,samo dugo nisma bila,a i fakat,doma sam puno žešce sama radila,pa se osjecam blentavo sa bucicom od 2kg,ili kad radim cucnjeve i mrtvo bez ikakvog utega,djizssssssssss!!!!!!!!


bez brige baba, ni ova nije cula Markanove savjete za cucanj i slicno, tvoj rod rodica po genima sprave pa evo i rezultata, apsolutna pobjednica Bodyfitness kategotijena ArnoldClassic Europe, bodyfitness Absoluze može i na spravama.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 07:15
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Majko mila stobom ne bih nikada obarao ruke




i bolje ti je da ne probaš!!!!!!!!!!!!!
ahahahaahahah   
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 07:20
Originally posted by iver iver wrote:

Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ma,ja sam ustvari stari fajter,pa nisam prvi put u teretani,samo dugo nisma bila,a i fakat,doma sam puno žešce sama radila,pa se osjecam blentavo sa bucicom od 2kg,ili kad radim cucnjeve i mrtvo bez ikakvog utega,djizssssssssss!!!!!!!!


bez brige baba, ni ova nije cula Markanove savjete za cucanj i slicno, tvoj rod rodica po genima sprave pa evo i rezultata, apsolutna pobjednica Bodyfitness kategotijena ArnoldClassic Europe, bodyfitness Absoluze može i na spravama.


e,to je prava žena!
još malo mi fali da tak izgledam

kaj se tice utega primila sam se ja bucica od 7kg,za sada,po spravama sam na 50,ali, bogami mogu i više i to cu danas probati.
isto tako,danas cu tražiti trenera da probam bench,mrtvo i cucnjeve sa štangom,i utezima.
jucer sam gledala da to u gymu rade samo muški,taj dio ženama niti ne pokazuje, a ja baš to hocu.
powerlifting i to je to,a ako je covjek predan i vrijedan, rezultati,tj.dobar izgled dodje sam po sebi.
ko zna ,možda završim na natjecanj u PL
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 20:57
bok,fitovci!
danas sam pitala trenera za bench,i obecao je da ce mi pokazati i pomoci slijedeci put,jer je danas imao novu curu koju je vodio po teretani.

isto tako prvo je rekao:" pa sve ove lat mašine,koje vec radiš,pull,row,i ostalo ti je ustvari isto ko i bench"
no,dobro.
danas sam sve te latove i ostalo radila sa 50kg i 70kg.
noge sa 30kg ,adukcije i abdukcije,i gluteus sa 50kg.
jedna stvar mi je zanimljiva,a to je da vaga pokazuje 58kg?!
e,sad, osjecam da mi se probava opet usporila,nalijevam se donatom,momentalno.
malo sam si naduta, tu bi mogli hormoni,opet nekaj, petljati,s obzirom na klimakterij.
sve skupa,osjecam se ogromno, iako,odjeca još uvijek ista,ali,malo zateže.
moram uzeti metar,da vidim cm.
a opet,sala mi se cini sve manje.
hm,hmhm, moram urediti obroke,ali,od sada za ozbiljno.
najcešce ujutro jedem zobene,sa mjericom whey-a, rucak uvijek isto u restoranu, neko meso, ali u zadnje vrijeme nema baš povrca, pa uzmem rižu,i puno salate,razne,miješane.
MO- kako kada,po putu do doma bananu,kikiriki, a prije treninga,opet bananu, jogurt,malo posnog.
poslije treninga- whey,ili danas npr.piletina,posni i jedan paradajz.
e, sad, ja sam ustavri stalno gladna.
sad sam u dilemi,da pojacam obroke, a nisam sigurna, jer imam osjecaj da prebrzo "rastem"
ili da smanjim kcal, ali,više mi naginje da nemam kaj smanjivati?!
nekaj mi ne štima.




Edited by baba44 - 11 Prosinac 2013 at 20:58
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2013 at 11:42
danas sam razmišljala o ovome kaj sam jucer navecer pisala,dakle zakljucak:
kod mene je došlo do promjene treninga,nacina,vremena,mjesta i uvjeta,a i težina, bogami,u zadnjih mjesec dana, i ima reakcije i promjene na tijelu.
e,sad, danas sam dobila komentare, "ajme vidi male,koje mišice ima,sva se zjacala"
znaci to je to?!
sad samo nastavljam raditi, i jesti naravno.
današnji dorucak- orašasti, i grcki jogurt
rucak- kuhano povrce, piletina na žaru, i salata

ak se nekome neda ovo citati,nema veze,meni je ovo pisanje cisto kao vodjenje dnevnika, da znam di sam bila i kam idem, i kaj radim,i kaj trebam mijenjati.
i još nešto, jedino kaj me koci su hormoni i probava ,povremeno,ali,ne dam se.


Edited by baba44 - 12 Prosinac 2013 at 11:44
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2013 at 14:00
e,da, rekao je trener za mene dnevno dosta 1800kcal.

do sada- grcki jogurt 136kcal-M 5,6 UH-17,3 P-3,6
        piletina 110 kcal-P- 23 M- 1
kava,s mlijekom,šaku orašastih,miješano, i puno raznog povrca

to sve skupa po tablici nekih 600 -700 kcal,premalo
kad dodjem doma pojest cu tunu,posni, i kasnije whey s mlijekom

tuna- 80g-303 kcal (P 24,M 21)
posni 100g-78kcal-12 P i M 19 i UH-3
sve skupa je nešto sitno preko 1000kcal
+ mjerica whey s mlijekom - mjerica 50g u 300ml mlijeka 188 kcal- 20 P,19 UH, M 3
znaci: M 49,6
       P-82,6
       UH-40,3
pa nešto baš nije dobar omjer


            
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2013 at 20:03
Citajuci tvoje postove još cu i ja krenut u teretanu
Ma nedam se još neko vrijeme
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 07:23
Originally posted by veky81 veky81 wrote:

Citajuci tvoje postove još cu i ja krenut u teretanu
Ma nedam se još neko vrijeme



ma kreni ženo,prezabavno je


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 11:24
Pratim, pratim, samo nemam vremena sad natipkat sve, javim se navecer ako netko drugi ne preuzme Wink

Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 11:30
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 12:20
super da me netko prati,kad ja samu sebe ne mogu

ugl. da ne pišem po injženjerkinom plotu,tu cu se nadovezati svezi glede omjera.
ja vec nekih par tjedana pokušavam,izbalansirati situaciju,dakle,s uh,sam tu nehdje pristojno, i s proteinima,iako cesto sveukupno opet bude premalo,a ono što želim je pojacati masti baš zbog metabolizna i hormona,i energije.
energije ustvari imam k'o u prici,ludujem,ali svako tol'ko padnem,pa se dignem,samo što je sreca pa mi je dovoljno malo odmora da se vratim,eventualno dan-dva.
sve si mislim da zbog nepravilne ishrane sam si poremetila ciklus, ne samo zbog menopauze,po godinama, ali nakon što sam pojacala masti, dobila sam ono kaj nisam dugo imala,a krivila sam menopauzu.
pod masti mislim kuhanje na masti,friškoj domacoj,svinjskoj i maslinovo,malo više tune, meso pilece, peceno fino krckavo i obavezno pojedem kožicu,i slicno.
od uh jedem samo zobene,med, povrce,izbacila sam i onaj stiropor od riže, kruh ne jedem, tu i tam uleti neki fini sa sjemenkama,i jedem orašaste.
od voca najcešce bananu, rijetko jabuke,inace nisam fan voca. i limun za limunadu.
cak manje jedem posni,jedem domaci sir i vrhnje,i punomasno mlijeko,i jogurte.
uz teretanu, i ovaj nacin prehrane dobila sam 3kg, nemam problema sa odjecom.
i kaj je najbolje,svi su primjetili moju promjenu, tj. mišice, dakle danas cu ponoviti mjerenje da vidim cm,kg me ne zamaraju.
e,sad samo jedno pitanje,ustvari, prvo konstatacija, u teretani sam za sada jedina žena koja radi sa 50-70kg,na spravama,a mogu još više.
jel to puno,previše,da nastavim,ili da povecam?




Edited by baba44 - 13 Prosinac 2013 at 12:24
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 13:10
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

e,da, rekao je trener za mene dnevno dosta 1800kcal.

do sada- grcki jogurt 136kcal-M 5,6 UH-17,3 P-3,6
        piletina 110 kcal-P- 23 M- 1
kava,s mlijekom,šaku orašastih,miješano, i puno raznog povrca

to sve skupa po tablici nekih 600 -700 kcal,premalo
kad dodjem doma pojest cu tunu,posni, i kasnije whey s mlijekom

tuna- 80g-303 kcal (P 24,M 21)
posni 100g-78kcal-12 P i M 19 i UH-3
sve skupa je nešto sitno preko 1000kcal
+ mjerica whey s mlijekom - mjerica 50g u 300ml mlijeka 188 kcal- 20 P,19 UH, M 3
znaci: M 49,6
       P-82,6
       UH-40,3
pa nešto baš nije dobar omjer


            


cek, na sto ti ciljas? na neki LCHF ili? da je tu jos nekih 150-200g UH cime bi i došla do onih 1800kcal bilo bi dobro

Edited by avangarde - 13 Prosinac 2013 at 13:13
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.