New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 21>
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 12:07
ako hoceš mišice, cucanj, mrtvo dizanje, zgibovi (s dodanom težinom ako možeš) bench i rameni potisak, na kraju mogu se i bice i trice obradit ali doci ce od ovih bombi osnovnih :), tako ti njemu reci hehe
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 12:23
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

slažem se Gym,ali kaj mogu,vidjet cu današnji trening,a onda cu ja sama po svome.
cucnjevi,bez problema 50,mrtvo me uci pravilnu tehniku,klasicno,niš mi neda ni šipku.
iskreno,kad sam mu rekla da hocu mišice, i da mislim da mogu puno,krenuo je odma izvlacit pricu,da moje godine,pa hormoni,pa ovo i ono,ser-kenj!
pa u neke vježbe mi stavio bucice od 2-4kg,wtf,omg,pa ja cu poludit!
nisu baš te izolacijske sprave nešto,to mi je gubljenje vremena.
vidjet cu danas,pa cu ponovno s njim popricati.dok ne skuži s kim ima posla


A baš da ser kenj, kakva korist od tih bucica kad si radila sa vecima?

Uci te pravilnu tehniku bez šipke, nice Big smile

Hehe ajde vidi danas.....mislim, nije baš da nikad nisi uzela uteg u ruke pa sad to treba ovako iz korijena...ma i da nisi bilo bi boljih varijanti za pocetak, ovo je klasika koja se vrti po vecini teretana izgleda, za žene bilo koje dobi, koje naravno odustanu brzo jer im je dosadno......ali dobro...reci ti da ceš ti njemu pokazat kako se trenira, a ne on tebi LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 13:44
ma,ja sam ustvari stari fajter,pa nisam prvi put u teretani,samo dugo nisma bila,a i fakat,doma sam puno žešce sama radila,pa se osjecam blentavo sa bucicom od 2kg,ili kad radim cucnjeve i mrtvo bez ikakvog utega,djizssssssssss!!!!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 20:17
STrasnooo..poludim natakveetrenere..zato jos uvijek treniram doma sama.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 15:38
ma nije tak strašno,iako povremeno popi...m,ali ajde.
ugl.jucer sam odradila taj treci trening i reko je odlicno,a posebno za izvodjenje mrtvog ,sa štilom od metle! ahahahaahah
ne da mi uteg dok nije siguran u moju tehniku.
no,dobro,sve vježbe na spravama,kad god se okrene ja koristim priliku i napicim si 50kg,:D,i ono ko hulk sam,hahahahahah!

baš sam se jucer šepurila po gymu,i bilo mi je super,iskreno :D
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 18:27
prokleti hormoni,osjecam se ko kit
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2013 at 07:16
dobro jutro svima!
eto,samo da vas izvijestim, da redovito treniram.
jucer sam prvi samostalni trening odradila.
pratila sam trenerov program,ali i ubacila neke svoje vježbice,i prošla sve sprave. na lat mašinama sam si povisila težine na 50kg,bucice za bicepse i ostale vježbe sam povisila sa 5kg na 7kg,radila sam mrtvo sa girjom od 26kg,i tak je prošlo više od sat i pol,a da nisam ni skužila koliko sam vec u teretani.
vec sad mogu reci da imam novu dijagnozu,a to je ovisnost o teretani,odnosno vježbanju.
idem i danas!
pojacala sam prehranu,jer tijelo samo traži.
cak mi i moji decki doma vec prigovaraju da jedem više od njih,i da na kraju ostanu gladni!


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2013 at 10:13
Yeah, odlicno Star

Drago mi je da si se tako super snašla! Sad dijelimo istu dijagnozu Big smile Samo ti nama papaj dobro, a ja cekam bench od 50kg  Cool
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 10:49
bit ce taj bench ubrzo,ja bi rekla

odradim sprave,pa ubacim još svoje neke vježbice, e onda skužim girje,i veseljaaaaaaaaaaa.
u petak sam se uvatila girje od 26kg,moram priznati da su me malo cudno gledali, možda su se uplašili?! hahahahahahah
i tak, uredno radim sa 50kg,po spravama ko od šale,a to je tek pocetak

p.s. opet cu morati poduzeti nešto s garderobom,nekak me steže   
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 11:07
Hehehehehh odlicno draga! Prestici ceš me u kilažama još malo :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 11:40
jojjjjjjjjjjjj,mett,znaš kolko muke da dodjem do ovih 57kg ?!
ali,ja sam strpljiva,i uživam !
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 11:43
Ja sam stao nešto i u kilažama...a ide mi samo gore moja tjelesna kilaža što i nije dobro baš LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 12:10
ne daj se,mett
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 12:16
Nedam se LOL Idemo mi draga u nove pobjede baš nas briga :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 12:28
daj,zamisli,ja u prošli petak uletim u gym,a kad tamo sami muški !!!
ugl. krenem ja vježbati, a kad ispred mene se preguraju dva komada i gledaju se u ogledalo,ono,helouuuuuuu,narcisoidi,micite se! ko da me nema!
wtf?
i tak vježbam ja ,a kad ono skužim da se decki fotkaju po spravama,a onda se uvate bucice od 4kg,e kad nisam odvalila od smijeha! ahahahahahahah
kad su skužili da ja radim s girjom od 26kg, sam su stali i gledali,a dve curke su me došle pitati: " Joj,super,pa kaj vi znate s tim raditi?"
ahahahaha,kakvih likova ima,ajme,baš mi je super zabavno!
danas,ne idem,moram u školu na roditeljski,al cu sutra sve nadoknaditi.
eto,baš me danas na poslu,par ljudi pitalo,opet,jel stavrno idem u teretanu,šta ce mi utezi, aaaaaaaaa 50kg dižeš,ti si ludaaaaaaaaaaa,ženo!!

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 12:33
HAhahahahahahah e sada sam se kvaliteno nasmijao hahah

Pa to su ti današnji facebook lifteri sjednu na spravu pa se slikaju ahahhaahhahaha

Zato ja nemam ni fotoaparat a ni dobro svjetlo pa samo odvježbam haha .

Za girju ti skidam kapu..ja zbilja ne vidim se utome..bojim se da mi nebi nešto stradalo sa tim mahanjem haha :) 

26 kila...pa mogla bih ti vrecu cementa ... igrala bih se sa njom hahaha

50 kila...strong woman :D Ajde ja dižem 70 kila na benchu hahah eto danas cu probati 75 ;D tako da daleko sam ja od strogna :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.