New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819 21>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2014 at 07:51
meni moj režim odgovara savršeno,nakon dugog traženja,našla sam prehranu koja mi paše. za to imam i potvrdu,zdrava sam ko dren. idem redovito na liječnički i po 2 puta godišnje,i sve je savršeno.
ja baš i ne vjerujem previše u te krvne grupe,prehrana i slično po krvnim grupama.
ugl. ipak i godine igraju ulogu,mogu dosta toga,ali oprezno,i polako. iako ja često pretjerujem,pa me zato i bole ruke,i zglobovi,ipak ne možeš ispraviti sva sranja koja pokupiš tijekom godina,mislim,ne možeš popraviti nešto u par mjeseci,ako si to skupljao dugi niz godina. možeš neke stvari ublažiti ili usporiti. s obzirom da sam bila hodajuća dijagnoza između 2006 - 2010,sad sam super zdrava.
sve šo radim,radim prvenstveno iz zdravstvenih razloga,a izgled i ostale benificije dolaze same po sebi. :D
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2014 at 08:16
jučer sam radila deadlift sa 50kg :)
4 serije sa 8 ponavljanja.
ja zadovoljna, i ponosna na sebe :))))))))
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2014 at 18:21
svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem :)

pogledajte fotke u galeriji.
jedem ko zvijer,vježbam ko zvijer,i mišići rastu,a bogami i snaga
ja sam presretna :)))))))))
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2014 at 07:38
Bravo bravo
Ne mogu naći te slike
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2014 at 08:06
na prvoj strani (fit blog),u galeriji su dvije slikice
:)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2014 at 17:45
Koji trbuh
Samo mogu reći svaka čast. Oduševljena sam. Nadam se da ću jednom i ja to postići.
Koliko dugo već vježbaš?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 07:12
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Koji trbuh
Samo mogu reći svaka čast. Oduševljena sam. Nadam se da ću jednom i ja to postići.
Koliko dugo već vježbaš?


hvala :)

godinu dana sam išla u teretanu,izolacijske sprave,i nisam bila zadovoljna. bila sam mršava stalno,radila sam po 3 ili 4 serije ,puno ponavljanja,s manjim težinama.
sad idem 2 mjeseca u novi gym,tu je old school vježbanje,radim manje serije veće težine,veće pauze između serija,jedem ko životinja,i voila :)
drugi tjedan,kaže trener,krečem 5x5.što bi značilo još veće težine,jer sad stavrno napredovala. s bućica od 5kg,sam došla na 10kg,čučnjevi i deadlift su mi sa 50kg, radim 4 serije po 8 ponavljanja. dakle vrijeme je za korak naprijed,opet.
to me tak veseli,opet imam novi izazov,i razmišlja, kak bum izgledala do drugog ljeta,kad se skinem,svi budu opali u nesvijest. ahahahahahahah :) a,o snazi da ne pričam,tak sam jaka ko Hulk :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 07:33
Wow ma svaka čast. Oduševljuju me takvi i motiviraju.
Na žalost nemam mogućnost ići u teretanu zbog prijevoza, ali vježbam barem doma, napretka ima, valjda će biti još. Nego htjela sam pitati koje vježbe po tvom mišljenju su dobre, a da bi ih mogla odraditi bez teretane? Sorry ako gnjavim, ali stvarno si
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 07:43
ma ne gnjaviš
pa sad, s obzirom da sam već svašta isprobala,mogu ti preporučiti vježbe s girjama. to možeš sve doma. ako možeš kupi si girje.
imaš na youtube,mali milion,vježbi. dobro prouči,jer je jako važno kako ih radiš,moraš uvijek biti oprezna,i paziti na pravilno izvođenje vježbi,da s ene ozlijediš. najveću prednost dajem čučnjevima,deadliftu,i raznim svingovima,tu se sam tak topi mast,i rastu mišići.
ja sam u početku isto doma vježbala,pa mi je dosadilo.
i TRX je fenomenalan,malo je sve to skupo,ali ak uložiš,uložila si pametno,a trajat će ti 100 godina. i tak,ak te još kaj zanima,pitaj,slobodno.
fenomenalno je kaj jedem ko zvijer,nisam gladna,idem za tim,da ćim više mišića, brži metabolizam,manje masti,i na kraju sve sjedne na svoje mjesto :)
a,o zdravlju da i ne govorim.
e,da uzimam svaki dan 1g C vitamina,i 800mg - 1g Mg, i B6
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 10:34
Big smile
Imam girju od nažalost samo 2.5 kg, koju smo kupili ima jedno 7 godina, dok smo brat i ja bili još mali, bez nekakve svrhe, nemam pojma zašto, možda je bila kakva akcija. Imam nekakav uteg od 4.5 kg, pa možda bi njega mogla kao girju korisiti. TRX se i meni sviđa, samo dosta je skupo, pa ništa od toga.
Za sada vježbam zgibove, sklekove, s tim utegom, par vrsta čučnjeva, iskorake i još dosta vježbi za cijelo tijelo.. od aerobnih orbitrek, vijaču (misliš da je dobra za listove? imam osjećaj da su mi malo ojačali od kad sam počela češće skakati), biciklu..  
Meni je želja povećati mišićnu masu, ojačati, povećati kondiciju.. i metabolizam ubrzati također.. jedem dosta pa eto ne debljam se zasad, ali dosta i vježbam. Piješ li whey? Ja sam pila par mjeseci, ali sada ne smijem, doktor mi je zabranio zbog nekih zdravstvenih problema mliječne proizvode.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:06
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

jučer sam radila deadlift sa 50kg :)
4 serije sa 8 ponavljanja.
ja zadovoljna, i ponosna na sebe :))))))))


Thumbs Up

Na kojem natjecanju se vidimo? CoolWink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:14
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:


Big smile
Imam girju od nažalost samo 2.5 kg, koju smo kupili ima jedno 7 godina, dok smo brat i ja bili još mali, bez nekakve svrhe, nemam pojma zašto, možda je bila kakva akcija. Imam nekakav uteg od 4.5 kg, pa možda bi njega mogla kao girju korisiti. TRX se i meni sviđa, samo dosta je skupo, pa ništa od toga.
Za sada vježbam zgibove, sklekove, s tim utegom, par vrsta čučnjeva, iskorake i još dosta vježbi za cijelo tijelo.. od aerobnih orbitrek, vijaču (misliš da je dobra za listove? imam osjećaj da su mi malo ojačali od kad sam počela češće skakati), biciklu..  
Meni je želja povećati mišićnu masu, ojačati, povećati kondiciju.. i metabolizam ubrzati također.. jedem dosta pa eto ne debljam se zasad, ali dosta i vježbam. Piješ li whey? Ja sam pila par mjeseci, ali sada ne smijem, doktor mi je zabranio zbog nekih zdravstvenih problema mliječne proizvode.


ma super,pa imaš dosta toga :)
ako ipak uspiješ,kupi girju bar od 8kg.
vijača je isto super,i ma,ravno da kak topiš masti išići će se fino definirati,ojačati,uz pravilnu prehranu i vježbe,uspjeh zagarantiran.
mene to veseli,veseli me uopće pomisao da to sve mogu u ovim godinama :)
whey pijem
super mi je prije treninga popijem shake,zblendam bananu,whey,cimet,maca,kakao,neki put ubacim i lanene mljevene,ili kikiriki maslac,i kaj mi već padne pod ruku,dodam vode,i imaš energetsku bombu ! :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:17
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by baba44 baba44 wrote:

jučer sam radila deadlift sa 50kg :)
4 serije sa 8 ponavljanja.
ja zadovoljna, i ponosna na sebe :))))))))



Thumbs Up

Na kojem natjecanju se vidimo? CoolWink


e,gymka,ne znam.
reko mi trener da je možda prekasno za to,ali ja ne odustajem,vidjet ću sad kak ću napredovati,i kako ću izgledati za jedno par mjeseci.
ako budem imala kaj pokazati,potrudit ću se da dospijem na neko natjecanje :)
iako me jedan profi bilder pitao koje suplemente koristim?!
ja ga u čudu gledam,i velim samo whey,a on veli odlično izgledam,5+, za naturalca.
eto,budemo vidjeli :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:19

Originally posted by baba44 baba44 wrote:

idem za tim,da ćim više mišića, brži metabolizam,manje masti,i na kraju sve sjedne na svoje mjesto 


Star To je to Smile

Kad bi bar to razumijela svaka cura koja se u mom gymu nepotrebno maltertira po orbitreku i bicikli sat vremena, nije ni čudo što se više ne vrate nakon mjesec dana Smile Mislih da će se to promijeniti s obzirom na toliko informacija uokolo ali... ništa...sa mnom od žena DL radi samo jedna i to od...60 godina, ali ozbiljno Big smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:22
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

 
super mi je prije treninga popijem shake,zblendam bananu,whey,cimet,maca,kakao,neki put ubacim i lanene mljevene,ili kikiriki maslac,i kaj mi već padne pod ruku,dodam vode,i imaš energetsku bombu ! :)


Potvrđujem Smile I meni jedan od najdražih preworkout obroka, s tim da ja još dodam zobene Wink


Prekasno? Mislila sam na powerlifting natjecanje, ja na drugo ni ne pomišljam Smile a za to ti nikad nije kasno Cool 

Zbilja, izgledaš Clap
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:27
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by baba44 baba44 wrote:

idem za tim,da ćim više mišića, brži metabolizam,manje masti,i na kraju sve sjedne na svoje mjesto 



Star To je to Smile

Kad bi bar to razumijela svaka cura koja se u mom gymu nepotrebno maltertira po orbitreku i bicikli sat vremena, nije ni čudo što se više ne vrate nakon mjesec dana Smile Mislih da će se to promijeniti s obzirom na toliko informacija uokolo ali... ništa...sa mnom od žena DL radi samo jedna i to od...60 godina, ali ozbiljno Big smile




To bi trebalo da znaci da sam ja na dobrom putu za skidanje sala, s obzirom da mi se trening ovako svodi..

Bench press sipkom 3x15 (20 kg, do sad bilo 15kg)
Goblet squat 3x15 (5 kg bucica)
povlacenje na lat masini naprijed 3x15 25 kg
podizanje kukova iz uspravnog polozaja 3x15
cucanj na smith masini 3x15(20 kg, do sad je bilo 10)
povlacenje sajle jednom nogom prema drugoj u lezecem polozaju 3x25 25 kg
zenski sklekovi 3x10
Iskorak sa bucicama 3x20 bucice po 5 kg (hodala sam i pravila iskorak svakom nogom, tako da sam brojala korake, nadam se da time ne pravim gresku)


Ne radim nista od cardia.. :-S
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.