New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 1415161718 21>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2014 at 20:26
bok,gym :)

e,nemam pojma di sam se porezala,ili ogrebla,velim,mala ranica od 2mm,ali eto baksuz,inficiralo se. a,mogla sam pokupiti bakteriju,u busu,tramvaju,poslu,doma,kupaoni,pitaj boga??!!
ugl. igrom slučaja sam uzela godišnji drugi tjedan. pa eto mi godišnji, jedva se mogu sama obuči, desna ruka otekla,i boli,alijeva boli od tetanusa. u ponedjeljak,ću znati krvnu sliku. vjerojatno su mi CRP,i leukociti na plafonu. sad pijem klavocine, i niš, još cijeli drugi tjedan, mislim da neču moći niš s rukama,dakle pauza od svega.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2014 at 20:53

Naoružaj se probioticima i strpljenjem Wink

Eto, do čega sitnica može dovesti. Sreća na sretnom završetku. A ja bih ti, po svom stilu, rekla da je tijelo možda zatrebalo odmor koji nikako nije moglo iskamčiti normlanim metodama pa je našlo nezgodan način. Kako god  - želim ti da što brže prođe i da se vratiš u pogon još jača ;)







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2014 at 09:18
pametno moje, dijete,gym :)
jel mi vjeruješ, da sam o tome ja jučer razmišljala, da je ovo znak za odmor?!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2014 at 16:14

To samo ti znaš draga moja babice, ja samo iznosim potencijalnu mogućnost Wink ali eto, čim si to pomislila....ima nešto ;) Slušaj signale, bolje milom nego silom :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 15:51
pozdrav,dragi fitovci,stari i novi :)
Evo,samo da se javim,da sam živa i zdrava.
Unazad par mjeseci sam napredovala i to dosta,evo novih mjera,a ,kasnije će biti i fotka.
struk - 65 cm
kukovi - 73 cm
dupe - 84 cm
bedro - 50 cm
list - 34 cm
vrat - 30 cm
leđa (obujam,mjereno ispod pazuha)- 87 cm
biceps - 28 cm
podlaktica - 24 cm
Prehrana,LCHF/PALEO,toliko sam se tražila,i učila,i tu sam se našla,napokon :)
Dakle jedini izvor UH su mi povrće i koja voćka (sezonsko),nema šećera,tjestenine,riže,kruha,a tu i tam uleti krumpir,kuhani.
Novost je ta da sam si napokon kupila blender,i ujutro blendam: 1 banana,nektarina,kupine,maline,žlićica kakao,maca prah,cimet,mjerica wheya,malo vode i mlijeka,tu i tam dodam žlicu zobenih,i to na dane kad idem u gym. To je energetska bomba,i nakon toga nosim sprave po teretani,ko Obelix svoj stećak.
Trenutna kilaža 53kg,i masti se tope ko lude, vidi se lijepo već definicija,i ja sam više nego zadovoljna,jer ovo je samo moj trud i zalaganje,volja i želja, još uvijek me sve to veseli :)

Još uvijek puno čitam,učim,isprobavam na sebi, sve je to jedna velika,prekrasna znanost,matematika,kada,zašto i koliko čeka,fenomenalno je to naše tijelo :D
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2014 at 17:27
Dođi nam češćeee fali ekipa Smile Svi našli svoga partnera i nema nikoga LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2014 at 08:20
http://www.ntnu.edu/cerg/vo2max


meni je ispalo da imam 25 godina [<:o)]
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2014 at 08:26
ljudi moji,unazad mjesec dana sam u novom gymu radim prave stvari s pravim trenerom,dečko je zakon i trudi se. Dakle dočepala sam se pravog "željeza" napokon, Deadlift odradim 40 kg, 3x8, čučnjevi s šipkom i utezima na leđima,zakonnnnn, :D , bench sam probala i odradila 20kg 3x8 ko od šale,tak da u petak počinjem s pravim težinama. Dakle, predobrrrroooooo, baš sam zadovoljna i sretna :D
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fitlegs View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitlegs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2014 at 19:37
Moze li jedan primjer dnevnog menija, ako nije problem, kolicine, broj obroka i sl. Unaprijed hvala.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2014 at 21:37
fitlegs može :D
evo današnji raspored (inače je sve slično,osim nekih varijacija na temu)

ujutro natašte prvo popijem magnezij klorid (nigari)

doručak- 200 g posnog ( danas sam još ubacila suncokretove sjemenke)
ručak-blitva s krumpirom,lignje, miješana salata
prije treninga- smothiee : banana,cimet,kakao,med,maca prah,mjerica wheya,malo mljevenih zobenih,žlica mlj. lanenih sjemenki,vode po potrebi, i okus je fenomenalan,a nakon toga po teretani nosim sprave i utege ko Obeliks svoj stećak :D
poslije tren. whey s vodom
večera- mljeveno meso,malo prodinstano na luku i masti,origano,i u to ubacila kajganu od 3 jaja,i zelena salata
trening je 3 puta tjedno,velike težine,manje ponavljanja, obavezne vježbe su deadlift,čučnjevi,bench,zagrijavanje girjom od 10kg
pon- leđa,biceps,trbuh
ut - noge,ramena,trbuh
sr- prsa,triceps,trbuh
unazad mjesec dana od kad sam promijenila teretanu i trenera,vidim veći napredak,nego kaj sam se sama mučila godinu dana na izolacijskim spravama.
napredak ne samo u izgledu,nego i u snazi. prezadovoljna sam.
ugl. moja prehrana je lchf/paleo
nemam više napadaja gladi,padanja šećera,jedem puno više,količinski i kalorijski,naravno kako koji dan osjetim potrebu za hranom.
volim jesti jednostavno,konkretno,ono kaj raspoznajem i kaj liči na hranu.
to bi značilo kombinacije mesa,jaja,i ribe,s puno povrća,i salate,s jabućnim i maslinovim. sve kuham na masti,jedem jako malo voća,tu i tam jabuku,i 3 puta tjedno bananu. jedem orašaste plodove,sir i vrhnje,jako malo mlijeka,ustvari samo malo u kavi. kruh i pekarske proizvode, rižu,tjesteninu,isto ne, umjesto riže,povremeno ječam, i vrlo rijetko krumpir.
eto ja se raspisala,ak imaš još kakvo pitanje,pitaj,slobodno :D
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fitlegs View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitlegs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2014 at 23:07
Hvala, baba...fin meni. I ja se slicno hranim...niski bodyfat imas kao rezultat prehrane i vjezbi snage ili je bilo i cardia?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2014 at 07:20
kombinacija svega osim cardia, to mrzim,doslovno :D

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2014 at 09:23
ruke su mi oduvijek slaba točka,imam problema sa ramenina, pogotovo desno,vjerojatno još od rukometa. unazad par tjedana,sve više me bole ruke,trnu,to me i budi ponoči,sve mi ispada, i kao da sam dodatno izgubila snagu. jučer sam jedva digla 25kg u benchu.
to trnjenje boli poprilično, prsti mi pobijele. e,sad jel cirkulacija u pitanju ili nešto drugo?! preopterečenost,umor,možda je opet vrijeme za pauzu?!
krečem s malo više Mg,B i C vitamina,i mala pauza,pa ću vidjeti. ako bol prestane,znači umor i preterniranost su u igri,ako ne onda je nešto drugo. :/
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2014 at 09:29
Baba, koja si krvna grupa?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2014 at 12:00
AB+

zakaj pitaš ?

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2014 at 20:35
Ma onako, kontam kako tebi tvoj rezim odgovara, pa razmisljam da li ima kakve uloge krvna grupa.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1415161718 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.