New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516 21>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 18:27
evo danas sam se malo mjerila opet
vrat-32
prsa-93
struk-71
kukovi-79
dupe-89
bedro-52
list-35
biceps-26-podlaktica-23
pa,nije loše sve u svemu
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 18:41
Pa odlične su mjere!!! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 18:57
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pa odlične su mjere!!! :)




hvalaaaaaaaaaa
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 14:55
evo jedan receptić,od zobenih,već sam htjela prije pisati,pa zaboravim.
dakle: 2 žlice zobenih i 1 žlica pšeničnih pahuljica(mekinja),a može i samo zobene, 3 žlice,ak nema pšen.
samljeti u mlincu (ja imam stari za mlinac za kavu)
dodati 1 jaje,2 žlice posnog,malo soli i žličicu praška za pecivo (ne pretrpanu,razom punu),u neku šalicu.
sve zajedno izmješati,ispadne ko kaša,staviti u mikrovalnu 3 minute,nakon toga (a nije obavezno) ju izvadim i okrenem,pa stavim još 1 minutu.
ispadne lijepo okruglo pecivo.
to ja jedem umjesto kruha,sa svim i svačim,prefino je.
ak se sjetim budem fotkala,a možda netko i zna taj recept.



ugl. krenula sam ponovo u teretanu,ide mi super,ko da nisam ni prestala.
trenutna kilaža 55kg.
kaj se tiče jela,sve više sam na lchf.
skužila sam već više puta kad sam u ketozi,i nemam za sada problema,dapače osjećam se odlično.
i naravno,dokazala sam sama sebi,da kad idem u teretanu i radim najjače što mogu,otvori mi se apetit.
moram se fotkati,da vidite napredak. sad se već kuži definicija mišića,ali znam da, ne mogu nabiti neku masu,ali se mogu još izdefinirati i na tome radim.
ispravilo mi se držanje,leđa su ravnija,nema bolova, i cjelokupno zdravstveno stanje je meni zadivljujuće! baš sam ponosna na sebe
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 18:04
Hoćemo fotke!!! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 19:24
budem se fotkala,obećajem.
tj. morat ću zamoliti sina da me fotka
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 20:22
To to to !
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2014 at 20:30
Bravo !!!
Hoćemo fotke!!!
Ako ti lchf odgovara, zašto ne.
Ja se nikako ne vidim u tom svijetu, bar ne za sada.

A za receptić - ja sličnu smjesu radim pa ispečem u pećnici, nije mi baš neka mikrovalna pa neznam koliko bi to u njoj trebala držati
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2014 at 20:53
Baba,kako ide?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2014 at 13:33
Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Baba,kako ide?


odlično,a ti?
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2014 at 14:51
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

Originally posted by fitnessmogul fitnessmogul wrote:

Baba,kako ide?


odlično,a ti?

Evo pa vidiš s slike mog profila :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 13:23
helouuuuuuuuu,stavila sam fotke tam u galeriju :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 13:31
Komentiraoooo prvii!!! :DDD hehe
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 19:56
Ljudi dragi,pozdrav svima! :)
Samo da se javim ako koga zanima da sam živa i zdrava :)
Navršila sam 46,godina,a pomladila se,hahahahah,! Srela sam prijateljicu,koaj me nije vidjela jakoooooo dugo,i rekla: "Ajme meni,pa izgledaš ko curica,kako si,pa šta radiš ?!"
Eto,baš sam zadovoljna. Još uvijek idem u teretanu.
Morala bi izmjeriti cm,jer vidim da ima napretka, kilaža 55kg,trenutno,a bf,je pao i to dosta.
Još uvijek me sve to veseli,i zabavlja. Kaj se tiče prehrane ne odustajem od lchf,bila sam do sada 4 puta u ketozi,ali me slomila keto flu. E,sad ja znam točno gdje sam pogriješila i sad idem iz početka. Dakle,zlatno pravilo,koje ja uvijek zaboravim je, kad smanjiš UH, ne povisuj P,jer višak P,tijelo opet skladišti ko UH, nego povećaj masti do jaja, jer onda tijelo koristi energiju od masti,kao i kod Uh.
E,sad,jedino me muči, obrok poslije treninga?!
Popijem proteine,i nakon nekog vremena jedem ugl. P i M.
Iskreno, izdržim, ali bar jednom mjesečno me ulovi panika,doslovno, tražim ,izbezumljeno, kaj bi pojela od UH.
Kad sve saberem,ja ustvari cikliram Uh. A,kad opet sve zbrojim imam dobre rezultate, fizički i mentalno,tak da bez obzira da li cikliranje ili lchf,rezultati su u konačnici dobri :)
No,sad sam vas udavila,ali ja stvarno uživam u istraživanju, prehrane i vježbanja,pogotovo kategoriju od 40 na više.
Još nešto,u teretani radim ko konj,i uopće ne znam od kud mi snaga,doslovno samu sebe iznenadim.
Budite sretni,veseli,zdravi i uživajte u ovom kaj radite ,pozz
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 21:15
Pozdrav baba odgovorio bih ti da znam :D no iskreno sa keto se još nisam pozabavio ima vremena da ju studiram :D hehehe :D drago mi je da napreduješ! Očigledno tebi godine idu unatrag :) Da me vidiš sada opet se bubam UHićima *_* Vratila se stara ljubav :D ehheheehe
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2014 at 07:08
ma,uživaj prijatelju :)
kao što rekoh,mene to zanima,istraživanje mi je profesionalna deformacija,samo kaj sam u ovom slučaju ja, pokusni kunić hahahahaah :)
jedino kaj sam skužila da dobro reagiram na UH,nemam nekih problema,ali kratkotrajno. mislim da se trpam duže vrijeme,bila bi ko balon :)
mislim,poanta je u tome da moraš doći do točke,kad ti ovo postaje zabava,a ne opterečenje,jer u tom trenutku sve pada u vodu :)

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.