New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 21>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2014 at 07:12
hvala Irija!

istina,je sve kaj veliš,slažem se.
ugl. upoznala sam svakakvih ljudi,ima par cura s kojima sam si super.
sad me već svi pitaju za savjet,ak trener nije u blizini,pa učim ljude kak da si sprave porihtaju,koje vježbe,koliko i tak to,mogla bi ja u "fušu" još i zaraditi!
moram još napomenuti,opet,da je nevjerojatno šta mogu,i koliko, i da se ne umorim,stvarno samu sebe iznenadim svaki put. i koliko god dosadno zvučalo,meni moje godine ne znače doslovno ništa, i svaki put poludim kad mi netko od kolega na poslu na primjer,veli ,joj u našim godinama,je teško,sve nas boli,pa ovo,pa ono,a ja samo velim " Koje f**king godine?"

i tak,ali baš me briga meni ja tak zabavno,da doslovno živim za teretanu,sve mi je lakše,cijeli život i sve brige,lakše duram kad se izludiram u teretani!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2014 at 07:21
Heh, tak i ja, makar ja više povlačim druge ljude da mi pomažu, nego oni mene. Obožavam kad je netko iskusan i spreman pomoći i savjetovati, ugl. svaki dan naučiš nešto novo od tih ljudi, jer kod mene treneri nisu više tak aktivni, pretpostavljam da im se neda na žalost.

A godine, uf... Koliko ja znam 25-godišnjaka koji se ponašaju kao 50-godišnjaci
A u teretani vidim ljude od 35 godina na dalje, koji žive kao da im je 20, nikad ne kukaju, ništa ih ne boli i nije im ništa teško. Zanimljivo sve u svemu
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 19:11
rek'o mi je muž da mi je "pozadina" poprilično narasla!


eto za sve cure,savjet,radite čučnjeve!

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 21:16
Ja muku sa tim čučnjevima skroz xD
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2014 at 22:47
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ja muku sa tim čučnjevima skroz xD


u čemu je problem?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 07:10
Ne ide me nikako...nit gore nit dole sa kilažama...a sve ostale napreduju vježbe..jednostavno....nisam dobio osjećaj za vježbu i moš ga slikati kada ga ne volim... bude mi doslovno muka kada moram čučnjeve raditi....radije bih sve na potiske ostavio...a ustvari dobar je onaj Hack čučanj...ali normalan...ma niakko..jednstavno ne ide :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 07:53
Hah, Mett, kod mene je obrnuto.
Baš kod čučnja sve ide i sve može, a npr. bench - srednja žalost

Samo polako, za sve treba malo vremena!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 08:03
da,tak je i meni!
donji dio tijela full jak,a,ruke slabije.
s leđima sam zadovoljna i tu sam dosta napredovala i ojačala leđne mišiće.popravilo se držanje,nema bolova više,i odlično se osjećam.
sad radim na rukama,da ih još malo ojačam. iako,ni tu nije loše,i za to mi je muž rekao da nisam ni svijesna koliko sam jaka. sve sam doma već potrgala,čak i pipu na tušu u kadi,i tak slično,kaj god primim potrgam! ahahahaahaha


Edited by baba44 - 17 Veljaca 2014 at 08:04
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2014 at 20:03
kratki update:
dakle,jučer ja u gymu,pitam trenera za FREESTANDING T-BAR ROWS,jer ima tu spravu.
odmah mi je rekao to nije za početnike,jako teško,možeš se ozljediti,i blabla,ali ajd pokaže,ja probam,i to je to. odnosno ništa.
nakon toga se ja uhvatim bućica od 8 i 10kg,čisto da probam da li ih mogu uopće pomaknuti.
e,sad opet on mene korigira,da ne radim dobro,a ja mu objašnjavam da sam samo probala i da znam tehniku za biceps. dobro i to prešutim.
onda je krenuo da bi ja morala s njim odraditi bar 20 treninga, na opakim spravama,koje inače ne koristim, jer su puno zahtjevnije i teže i blabla,aaaaaaaa, onda " Ali to se posebno plača" e,to sam si i mislila.
i na kraju mi kaže da vježbam sa egom,a to ne valja!
WTF,koji jebeni ego,pa kak ću znati koliko mogu ako ne probam velike težine????
nije to ego,to je znatiželja i volja,kvragu,sad sam ljuta,i otići ću u drugi gym!
e,pa možda je i ego,jer jedino ja od žena mogu vježbati u paru s nabildanim frajerima,i gurati se za spravu,i dizati velike težine
eto,sad sam istresla dušu,pa mi je lakše.



Edited by baba44 - 25 Veljaca 2014 at 20:04
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 07:29
Trebala si ga pitat da nam objasni koje su to "opake" sprave
Ili radi po svom pa ga nemoj više niš ispitivat, ili promjeni teretanu, očito niste "sjeli" jedan drugome.
Ja u teretani trenere niš ne pitam, jer se isto sve naplaćuje.
Radije pitam nekoga kog vidim da radi tu vježbu koja me zanima, da mi pokaže, i to je to, još doma pogledam par verzija na youtube-u.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 08:14
Originally posted by Irija Irija wrote:

Trebala si ga pitat da nam objasni koje su to "opake" sprave
Ili radi po svom pa ga nemoj više niš ispitivat, ili promjeni teretanu, očito niste "sjeli" jedan drugome.
Ja u teretani trenere niš ne pitam, jer se isto sve naplaćuje.
Radije pitam nekoga kog vidim da radi tu vježbu koja me zanima, da mi pokaže, i to je to, još doma pogledam par verzija na youtube-u.

ma,imaš pravo! kaj je najbolje i ja drugima pomažem.
ali,on je sam došao,do mene, kao da me ispravi jer ne radim dobro biceps pregib.
a ja sam u tom momentu bzvz lamatala,samo da probam jer mogu bućicu od 10kg,uopće pomaknuti,kužiš?!
znam tehniku pregiba,sve mi je jasno,ali,onda kad počne,ak pitaš,nekaj,onda odma krene pričati o cijeni.
ma,neču više niš pitati,vidjet ću,ostat tu,jer mi se neda sve ispočetka u novom gymu :(

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 08:46
zaboravih, rezultat mog eksperimenta, na meni, svezi glede UH.
dakle ,mogu žderati sve i svašta u poprilično velikim količinama.
čak i da mi omjeri baš nisu nešto posloženi,dakle više Uh,od P.
treninzi puno bolji i žešći, kg manje,cm manje,mišići sve izraženiji i čvršći.
:))))))))))))

iako, da jedem ovak kak sad jedem ,a da ne treniram,sigurno bi se usvinjila.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2014 at 13:16
eto, mene pokosili neki virusi.
dva tjedna sam bez treninga :(
pokušat ću sutra lagano krenuti,jer osjećam da još uvijek nemam snage,katastrofaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!
apetit,nula bodova,već sam na 55kg.
i tak,vele mi moji na poslu da se vidi da sam ko ptić:(

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2014 at 19:53
Ma polako draga! :) Ajde sada će biti bolji pump! :D I punjenje :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2014 at 20:15
Kako napredujete?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 07:57
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ma polako draga! :) Ajde sada će biti bolji pump! :D I punjenje :D


ma,kakavo punjenje?!
čovječe,izgubila sam apetit,užas,niš' mi se ne jede :(
ali,trudim se,idem danas na trening,lagano,probat,baš me satralo,u tri p.m.

kad počnem,nadam se da se bude otvorio apetit,da će tijelo samo tražiti hranu.
počela sam opet maca prah uzimati da poradim na imunitetu,i hormonima koji su opet poludili.
idem si narućiti i whey,nemam ga više,i šopati se.nema druge!
nevjerojatno je kako mi kile odmah nestanu,vidiš ipak su to godine valjda,sve je teže i usporenije.
ali ja ne odustajem,nikad pa ni onda.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.