New Posts New Posts RSS Feed - Testiranje namirnica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Testiranje namirnica

 Post Reply Post Reply
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Testiranje namirnica
    Posted: 10 Sijecanj 2014 at 09:03
http://punkufer.dnevnik.hr/clanak/hrana/mala-enciklopedija-aditiva-vjerujte-nam-ne-znate-sto-jedete---318391.html
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 07:40
Ma najbolje je ono što si doma pripremiš.Domaci sok od jabuke npr od domacih jabuka je sasvim druga prica od kupljene jabuke...
I say no...
fat must to go...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 02:20
Misliš draga moja da ostali produkti koju kupuješ su nešto posebno zdraviji od Happy day soka od jabuke ? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 00:47
Da, ali to i nije neka poanta, jer ne testiraju uopce kvalitetu, nego samo okus. Kad sam vidjela ocjenu za happy day sok od jabuke, odmah mi je pozlilo od pomisli na šecer, a kamoli da sam morala probati i sama.

Kad komentiraju neke brandove, odmah znaš po imenu što valja, a što ne, baš sam pogledala dosta toga da se uvjerim. Ok ideja, ali sigurno ne mjesto na koje cu sad ici po reference i poprilicno nepotreban site, ipak cemo na kraju krajeva sami odluciti o tome što kupiti, a ne tim kušaca.

Edited by zika - 06 Studeni 2013 at 00:49
LiveStrong
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 18:49
ja se potpuno slažem s njihovom ocjenom za mlijeko Z bregov jer je to meni najbolje mlijeko u Hrvatskoj i okusom najbliže pravom domacem  http://dobrahrana.jutarnji.hr/testirano-mlijeko/
Never give up
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 18:37
e na to sam i ja naletila kad sam gledala kesten pire i slažem se s njihovom ocjenom:))

zanimljivo
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 17:21
Želio bih podijeliti vrlo zanimljiv link na stranicu  http://dobrahrana.jutarnji.hr/testirano/

gdje tim nutricionista, ali i obicnih ljudi  testira razlicite vrste hrane.
Izdvojio bih zanimljive testove sardina iz konzerve, test zelenih cajeva,
test slanih krekera, test kikiriki maslaca itd.
Možda ce nekome ovo pomoci u dilemi koju vrstu sira kupiti
ili koju sardinu ili tunu jesti. U svakom slucaju zanimljivo je i zabavno.Smile
Never give up
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.