New Posts New Posts RSS Feed - FITovci, POMAGAJTE novoj potencijalnoj FITOVKI! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FITovci, POMAGAJTE novoj potencijalnoj FITOVKI! :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 16:14
Dorucak - kajgana od dva jaja, žlica posnog sira i dva rižina krekera uz dvije šalice crne turske kave zasladjene fruktozom
Zajutrak - zelena jabuka
Rucak - pohani oslic (skoro u potpunosti maknuto pohano), mahune i krumpir, jedan cvrsti jogurt
Užina - 4 prazna rižina krekera i 4 sa pekmezom plus dvije caše sojinog mlijeka i jedna caša svježeg mlijeka
Vecera - Herbalife proteinski shake (300 ml svježeg mlijeka i 2 i pol žlice shake-a), caj od narance zasladjen fruktozom, caj od mente zasladjen fruktozom
Kasnije prekrdašila sa još pekmeza i mandarinama ;)

Unesena optimalna kolicina vode
Nema trcanja, ali hodanje (oko sat i pol do dva sata)

Dorucak - Herbalife proteinski shake sa svježim malomasnim mlijekom i dvije šalice turske kave sa cimetom i sojinim mlijekom, zasladjene fruktozom
Zajutrak - banana i svježe cijedjeni vocni sok (2 kruške, 3 manje jabuke, limun, naranca)
Rucak - Dva pileca file-a na maslinovom ulju, dvije velike žlice posnog sira i salata od svježeg povrca (zelena kristal salata, jedna rajcica, pola svježeg krastavca i mrkva)
Užina - 3 rižina krekera sa domacim pekmezom od šljive, dvije šalice sojinog mlijeka, 4 obicna krekera
Vecera - jedan rižin kreker sa vege paštetom, tri rižina krekera premazana posnim sirom sa malomasnim jogurtom sa strane
Caj zasladjen fruktozom za laku noc (kombinacija zelenog caja sa ekstraktom metvice i obicne metvice)

Odradjen trening! I to pošteno! :)
Hodanje - otprilike još sat vremena
Unesena optimalna kolicina vode!

Dorucak - proteinski Herbalife shake (sa 300 ml malomasnog mlijeka) i dvije šalice turske kave sa cimetom zasladjene sa fruktozom
Zajutrak - 4 rižina kolacica, Dukatos i sok od svježe cijedjenog soka (2 mrkve, 2 grejp, 2 jabuke)
Užina - dvije manje jabuke
Rucak - bezglutenska tjestenina od pira sa umakom od rajcice i tunjevinom, salata od pola svježeg krastavca i roibos caj od karamele
Vecera - 7 rižinih kolacica i 2 roibos caja od karamele zasladjena fruktozom

Unesena optimalna kolicina vode!
Odradjen kardio trening u trajanju od sat vremena!
Sat i pol do dva sata šetnje.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 16:11
Dobrodošla Smile

A da malo posjetiš vagu pa da vidimo jesi li stvarno unutar ovog raspona? Big smile


Ajmo ovako, pocetak je ovdje uvijek isti:

1. cca 3 dana primjera jelovnika (po mogucnosti 3 dana zaredom)
2. Opis treninga


Nece bit problem? Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 15:59
Dragi Fitovci!

Par dana sam surfala po ovom portalu, i nakraju se odvažila (bilo je i vrijeme više) registrirati, i moliti Vas dobre duše za pomoc :)! Visoka sam 163, teška 53-56 (Vaga me nije vidjela vec mjesec dana kada je bilo 55 i pol). No, da skratim, želim biti zdrava i fit (osjecati se dobro u svojoj koži). Takodjer bih voljela izdefinirati trbušne mišice, pretvoriti masti u mišice, podici stražnjicu itd... Treniram 3 puta tjedno u teretani, one dane koje ne treniram vecinom joggiram, ili hodam minimalno sat vremena. Pijem dovoljno vode (cak i do 3 l), baš sam Vodopija :). Jedino mi je stvar sa prehranom, koju korigiram koliko toliko (imam intoleranciju na gluten, pa dosta toga nesmijem, a da vam pravo kažem nisam ni ljubitelj kruha), voljela bih dobiti još savjeta koji bi mi pomogli da ostvarim znatan napredak! Hvala svim Vama dobrim dušama koje puca endorfin ali i onima koji su se fino napapali pa su happy :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.