New Posts New Posts RSS Feed - Program treninga i prehrane pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Program treninga i prehrane pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 07:54
Pozdrav ! 

Evo ovako vidim dobio bih na Mišicnoj masi...Previše proteina guraš u sebe...a Uh-a prakticki nigdje osim u dorucku..

Od Wheya i samog wheya neceš dobiti ništa osim što ceš bzvze potrošiti novce ako pravilno ne izbalansiraš ga sa prehranom...

Koristi  ga nakon treninga...i eventualno u dorucku...

Jedi proteine ...ribu meso jaja....

Nakon treninga 2.5 mjerice whey? totalno ne potrebno ... Popij ga sa dex 1 mjericu

Zatim pojedi kruti obrok sa UH

Povecavaj postepeno prehranu...tako da dobiješ pola kile do kilu tjedno....

Ja sam dobio 20 kila a izgubio 1% BF-a moguce je...ako znaš što radiš..i radiš postepeno polako..ovako neceš nigdje stici...Whey sa ovima pada u vodu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
hyptard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2013
Location: imotski
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hyptard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 04:12
cuo sam za izraz leangains. mozda je to ono sto trazim?
Back to Top
hyptard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2013
Location: imotski
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hyptard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2013 at 04:03
8h- zobene pahuljice 200g + mlijeko + 1.5 mjerica wheya

11h- 1.5 mjerica wheya + mlijeko

13h- pileca/pureca prsa, oko 350g + povrce(kiseli krastavci, kiseli crveni luk, ajvar, rajcica)


17h- 2.5 mjerice wheya + mlijeko -prije treninga


trening

18:30h- 2.5 mjerice wheya + tjestenina/riža

21h- posni sir(oko 150g) + grcki jogurt

kasnije jos pojedem bademe ili jos jedan jogurt

183cm, 82kg. mislim da mi je body fat oko 16-17% po mojoj procjeni koja je amaterska, mozda je i malo manji oko 15%

treniram 3-4 puta tjedno, kako uhvatim vremena od faksa. trenirao sam nekih 5 mjeseci, mozda malo manje, prije ljeta, i sada nastavljam.

radim treninge snage

dan a:
bench press, 5x5 na max tezini
overhead press - 5x5 na max tezini

asistencije :
biceps - 3x8 varijacije vjezbi za biceps
3x8 siroki zgib

dan b:
deadlift 3x3 uzastopno povecavanje tezine do max tezine koju onda odradim 5x1, max mi je otp 140kg.
veslanje 5x5 na max tezini

asistencije:
tricpes 3x8 varijacije vjezbi za triceps
3x8 dipovi sa opterecenjem



zanima me koliki mi je otp unos kalorija dnevno, koliko su od tog proteini, koliko ugljikohidrati i koliko masti.
koliko je ovaj trening i prehrana dobra i koje izmjene preporucate? znam da mi je plan prehrane trenutno los, ali opet ponavljam, amater sam u ovom.

cilj:
povecanje mase ali uz sto manje dobivanje masti. zelim do sljedeceg ljeta doci do nekog kvalitetnog rezultata kao 85kg ali na nekom 9-10-11% bfu. ne znam koliko je ovo realno.

takodjer, ne znam dali je uopce ovakvo nesto moguce, cuo sam da se mora ici iskljucivo masa pa iskljucivo definicija..

misljenja? kritike?

Unaprijed jako zahvalan.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.