New Posts New Posts RSS Feed - Cikliranje ugljikohidrata-cilj gubitak masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cikliranje ugljikohidrata-cilj gubitak masti

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 11:05
Koliko si dugo vec na warrioru?

Znaš li koliko cega unosiš otprilike? Koliko proteina uguraš kroz dan do tog obroka navecer i je li svaki dan tako?

Jesi vec izgubio neke kg-e do sada na tom pristupu?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 09:47
Ukratko visina 198cm,težina oko 95 kg,borim se sa onom šugavom masti na donjem dijelu trbuha vec dugo i nikako da dodjem do tih plocica...treniram 5 puta tjedno(Pon,Uto,Cet,Pet u teretani i Sri cardio na bicu 45-60min),radim na pocetku turkish get up pa onda density(trening bez pauze) te vježbe za core i kondiciju na kraju(program mi je od Extremefita),za njega vjerovatno znate...sad me zanima kako da još poboljšam to prženje masti...da li da idem 3 dana nisko ugljice pa onda jedan dan visoko i tako ukrug ili imate neki drugi prijedlog...inace sam endo i imam stvarno savršenu prehranu,jedem puno sirovog povrca(zelje,luk,paradajz,paprika),kuhanog(brokula,mrkva,cvijetaca,kelj pupcar),jedem i dosta gljiva,špinata,blitve...jaja jedem domaca,sireve samo ove kvalitetnije,Džiugas i kozji sir iz Lidla,oba bez laktoze(znaci nema dodatnih šecera),od ugljikohidrata jedem smedju rižu,slanutak,grah,quinou,amaranth,proso,heljdu,batat,jedem puno orašastih plodova,sjemenke bundeve,od voca jedem banane,jabuke,jagode,maline,breske,svaki 2-3 dan pojedem 25 g crne cokolade...jedem vecinom na warrior nacinu,preko dana šaku orašastih ili vocku,protein konoplje ili malo zelene salate i par kuhanih jaja,navecer jedem VELIKI obrok,koji je poslije treninga...to je to ukratko,sad dajte svoje mišljenje i iskustva o cikliranju...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.