New Posts New Posts RSS Feed - Krenula i ja ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krenula i ja ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415 16>
Author
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 11:50
Obožavam grašak, brokulu, cvjetacu, mahune, kelj, mrkvu, kiseli kupus, ali klasicnu salatu sa npr. limunom il octom i uljem ne!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 11:57
Ne razumijem u cemu je problem - salatu ne jedi, jedi ostalo povrce koje voliš, ulje preko toga i bok :)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 12:04
Eto,problem riješen.Ja npr volim svo povrce osim svježe rajcice..jedem ju dinstanu,u umaku..ali sviježa mi ne odgovara..tako da uvijek ima nešto
I say no...
fat must to go...
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 12:20
I ja imam problem sa sirovom rajcicom

A kaj da ovo povrce sirovo pomiješam i stavim masl.ulja?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 12:21
Originally posted by iwy55 iwy55 wrote:

I ja imam problem sa sirovom rajcicom

A kaj da ovo povrce sirovo pomiješam i stavim masl.ulja?

Da , sad ti je napisala :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 12:28
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

Eto,problem riješen.Ja npr volim svo povrce osim svježe rajcice..jedem ju dinstanu,u umaku..ali sviježa mi ne odgovara..tako da uvijek ima nešto

Naravno, pa ne volimo svi sve niti moramo svi sve jesti.....ja prije nisam mogla ni zamisliti svo povrce, sad jedem sve. Mijenja se to tokom godina, a i covjek se navikne. A i uvijek ostane mašta, da se to što baš ne ide sakrije u nešto fino :)


Ulje preko povrca, da..... :) Ako vec masti nemaš u proteinima uz to povrce, onda ne treba....recimo, ako ceš jesti tunu u ulju, smiješaš sve to skupa i eto....ili losos...ili cijela jaja....masnije meso....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
grandana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grandana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 12:37
meni je muz otkrio super kombinaciju za progutat posni, utrpam u posni svjeze rajcice ili koje god povrce volim, tunu ak imam i stvarno je delicija. ne slijedim uvijek taj savjet, ali stvarno pomaze.
pokusaj si iscjediti limun po salati, ako ti je tako draze... u go girl, nadam se tvom napretku jednako kao i svom
"I'm so fast that last night I turned off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark." - Muhammad Ali
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 12:47
Eee vidim da ih to puno radi, a ja ne mogu smislit kombinaciju posnog i rajcice, iako ih odvojeno oboje volim Smile

Bitno je i nac posni koji nam odgovara....ja ih recimo par ne mogu probavit, pa sam odustala...i držim se Lidlovih, eventualno jednog iz Plodina, i Tonke koju obožavam ali je ko suho zlato pa je off trenutno.

Kažem - ko ima volje i mašte može svu tu hranu koja baš nije naj ukomponirat u nešto malo primamljivije......ja osobno volim sve jesti i rijetko mi kad dosadi nešto pa mi nisu potrebna kemijanja sa hranom, ali kome je tako lakše super......

Inace, jedna od meni dražih slanih kombinacija sa posnim je jednostavan namaz od posnog i tune...pomiiješam to dvoje i namažem na raženi kruh ...naravno, tu se još može štošta toga dodavati, ovisno o ukusima...


Edited by Gym_girl - 10 Listopad 2013 at 12:49
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 12:53
Posni+tuna= pamtim!

Joj ljudi, hvala na podršci!!

I ja se nadam napretku- po svemu, trebalo bi ga biti

A sad me lijepo ispricajte- idem papati rucak!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 13:03
Pamti, i probaj - meni savršen obrok kad mi se neda ništa spremati ;)

Bit ce! Thumbs Up

Nema na cemu, uvijek Wink Dobar tek! 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2013 at 23:18
Update: trenutno kile stoje!

Ne odustajem B-)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2013 at 23:28
Ma nema odustajanja samo nadtavi dalje po planu:))
A što je s centimetrima? Mjeriš li obujme, vaga baš i nije neko mjerilo
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 10:26
Još uvije se nisam izmjerila.

Danas cu jer ocito vaga ne funkcionira. Meni kile stoje, a ujutro mi kad me kolegica vidjela, rekla da se polako topim i da mi se primjecuje.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 10:30
Originally posted by iwy55 iwy55 wrote:

Još uvije se nisam izmjerila.

Danas cu jer ocito vaga ne funkcionira. Meni kile stoje, a ujutro mi kad me kolegica vidjela, rekla da se polako topim i da mi se primjecuje.

Vaga je zlo...drži se ogledala ;) A i drugi ljudi mogu primjetiti .... bravo! :) Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 10:51
Vaga zna biti zlo, ali nekad je bitno i što se s njom dešava ;)

iwy, odlicno za komentar Wink To može biti dobar znak ali poznavajuci ljude i ne mora Big smile Tako da se ti pouzdaj u mjere, ogledalo, odjecu...i nabavi drugu vagu Smile

Slobodno piši kako jedeš, da te znamo korigirati ako treba.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 13:14
Uuuuuuužasna je gužva na poslu a kroz vikend opet posla s bakom i tak...

Uglavnom, mislim da u zadnjih par dana dosta brljam...
Recimo jucer bila kod tate na rucku, pojela 2 komada janjetine- samo to i više ništa osim mineralne navecer u kinu

Danas:
D- domaci raženi+pileca prsa+posni
MO- banana
R- juha od piletine i hrpe povrca
MO- jogurt + kikiriki
V- rižoto od piletine i vrganja

Za vikend nisam vježbala, danas cu jaaaaako kasno doma i neznam da li cu vježbati na traci i orbitreku, ali svakako idu trbušnjaci, cucnjevi, iskoraci i sklekovi...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.