New Posts New Posts RSS Feed - Došlo vrijeme... za transformaciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Došlo vrijeme... za transformaciju

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 23>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 08:36
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

haha, trening je uvijek ujutro prije ikakvog jela, ciljam da bude bliže rucku ali jucer sam dugo cekao na rucak (jeo sam tek oko 3 a inace jedem oko pola 1)


probaj odraditi jednom trening iza rucka ako stignes kako (mislim na 2-3h iza) pa javi ima li razlike u treningu
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 20:22
da znaš da sam probao i to i mislim da nisam pno zaostajao ali o cemu se radi, ujutro sam najspremniji kad obavim neku svoju jutarnju rutinu (caj, nešto s interneta i nabrijem se), poslije podne cesto imam obveze ili sam ih odradio u medjuvremenu pa sam vec napola umoran i jednostavno ne osjecam to gorenje za treningom, navikao sam se ovako i odgovara mi što se tice životnog ritma (faks, cura, strani jezik frendovi itd) pa cu zasad ovako, mislim da cu morat prebacit trening za popodne kad pocnem radit (skoro sam apsolvent pa je to blizu) pa necu moci nakon posla bez jela na trening nego ce prvo bit uh + p rucak pa onda trening prije vecere koja ce bit bar duplo jaca od rucka pa cemo vidjet što mi odgovara, zasad je ovako i dobro mi je
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 20:23
Uh ja bih sve dao da mogu tako ujutro...volio bih se jednom prilagoditi...:)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 20:29
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

da znaš da sam probao i to i mislim da nisam pno zaostajao ali o cemu se radi, ujutro sam najspremniji kad obavim neku svoju jutarnju rutinu (caj, nešto s interneta i nabrijem se), poslije podne cesto imam obveze ili sam ih odradio u medjuvremenu pa sam vec napola umoran i jednostavno ne osjecam to gorenje za treningom, navikao sam se ovako i odgovara mi što se tice životnog ritma (faks, cura, strani jezik frendovi itd) pa cu zasad ovako, mislim da cu morat prebacit trening za popodne kad pocnem radit (skoro sam apsolvent pa je to blizu) pa necu moci nakon posla bez jela na trening nego ce prvo bit uh + p rucak pa onda trening prije vecere koja ce bit bar duplo jaca od rucka pa cemo vidjet što mi odgovara, zasad je ovako i dobro mi je


jasno sve mislim da ces onda (kad budes iza rucka i s ovim preWM sto si naveo) pokidat program
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 21:33
ma pokidat cu ja njega odmah sutra, sad sam si složio intervale za serije na mobitelu i tocno imam kad krecem i kolike su pauze, sad sam to naslagivao bar pola sata u jedan pošteni trening od 45 minuta sa finisherom na kraju i ima da se potrgam sutra ujutro

evo današnja rekapitulaija

rucak:

100 g kobasice
300 g rajcice
200 g jabuka

vecera:

200 g njoka
300 g jaja
200 g jabuka

nadam se da ovo nije premalo za danas al ne znam šo bih još jeo i nisam gladan, ak budem pojest cu još nešto

ima da sutra strgam sam sebe i šipku za zgibove i sve skupa sa posloženim treningom, treba u malo manje od 2 tjedna skinut i kilu, kilu i pol da test onda razvalim hehe pa da pocnem sa pravim zgibovima u programu a malo mi fali :D

laku noc

Edited by Markan1989 - 01 Listopad 2013 at 21:35
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 20:46
da objesim današnji izvještaj ovdje (nadam se da mi se nece jest toliko kad to odradim jer sam gotov onda s danom)

Trening

zgib (negativi)    3 8 6 6 8

sklek              8 10 9 9 10

PS (za svaku nogu) 3 8 6 6 8

EHL               3 8 6 6 8

HKR               3 8 6 6 8

plank              60 sec

finisher           15/25
(full burpee, mountain climbers, high skip, jumping jacks

HKR=hanging knee raises

trening je bio opasan i pauze su bile male pa sam se mucio više nego inace ali mislim da se nece održat za veci broj ponavljanja pa cu ga malo izmijenit da i dalje pogodim sve i uklopim bolje (o tome kasnije)

Rucak (opasan :P);

regularni dio:

integralna tjestenina 250 g
pileca prsa           325 g
domaci kecap          1,5 dcl (cca)

dodatno što je curi ostalo od narudžbe:

pomfrit            100 g
pohana pileca prsa 50 g
lepinja            50 g
nutella            50 g

(mislim da mi je to taj višak kalorija koji ce se vidjet na kraju)

snack:

nescafe irish

vecera:

tegla graha (pozdrav mami :P)
nešto cikle i kiselih krastavaca
kukuruzno/pšenicno pecivo 140 g
kruška                    200 g
jabuka                    200 g

po mojem racunu imam cca 3500 kcal (znam da je previše al eto kad je takav dan šta cu mu a i dosta sam se nahodao pa je nešto otišlo i tu, sutra cu što cišce i što bliže 2000 kcal (bmr) i probat cu što se što više kretat da potrošim današnji višak :S

u tih 3500 kcal, 3392 kcal cine 186 g P, 518 g UH, 64 g M bez mojeg kecapa i cikle i krastavaca pa racunam da ima oko 3500

mislim da cu iz glavnog dijela treninga izbacit elevated hip lifts jer mi se lože i gluteusi jako umore na pistolu (pleše mi dupe u zraku nakon pistola kad radim ehl i bojim se za ledja) pa cu samo njega ostavit u treningu a lože i gluteuse cu sredit u finisheru nekim isometrijskim držanjem, najvjerojatnije sa glute ham raise pa nek pece onda tamo hehe

laku noc i tipkamo se opet sutra
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 22:04
mislim snack ti je vrhunski s obzirom na ostalo
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 22:19
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

mislim snack ti je vrhunski s obzirom na ostalo


a šta da ti kažem, ubuduce cu popit crnu kavu kad cu tako cekat nešto, samo da nisam pojeo ovo curino poslije rucka, sve ostalo bih podnio, za taj nescafe znam makronutrijente po porciji pa si dozvolim tu i tamo :P

sutra skroz clean ide i dosta muvinga :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 22:21
ma mislila sam da si mogao nest i konkretno pojest, nesscafe nije ni vrijedan spomena u meniju. Pa da, ovo ostalo je sve na mjestu, a ovo curino..sta reci..nece se valjda bacit ?
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 07:25
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ma mislila sam da si mogao nest i konkretno pojest, nesscafe nije ni vrijedan spomena u meniju. Pa da, ovo ostalo je sve na mjestu, a ovo curino..sta reci..nece se valjda bacit ?


istina haha, inace najgore mi je kad se nešto naruci a ne pojede i žao mi je ne pojest (osim ako mi baš nije apsolutno odvratno a ja volim papat pa ima jako malo takvih stvari) i uvijek me cudno gledaju kad pomažem tanjur da ga skoro ne moraš prat i kad im kažem "ako sam to platio ima da sve pojedem" još me cudnije gledaju :/, jednostavno se mora pojest i to je to

inace ovo je dobro kad se dogodi na dan treninga, problem nastaje kad nemam što narucit kad sam negdje na rucku u dane odmora a da bude P+M, svi stalno trpaju neke krumpire i ne znam ja što, ubuduce cu si uzet peceno pile (cijelo s kožom) sa salatom i gotovo ali nigdje to ne nude u nekom restacu nego samo trpaju neke masti uz kruh :S, kako se ti s tim boriš kad jedeš vani ako uopce ne planirano jedeš vani?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 09:10
Ja uvijek maznem ili biftel ili ramstek vani s povrcem, ili raznjice.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 10:11
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja uvijek maznem ili biftel ili ramstek vani s povrcem, ili raznjice.


jeo bih to i ja al tražim one opcije do 40 kuna :P, sad sam našao nešto brutalno u jednom restoranu gdje mi cesto idemo Cimbur od mesa, danas probam pa vam javim dojmove
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 10:30
uuuuuuu, ovaj cimbur mi se svida javi kako je bilo i di to ima
ja uvijek narucim ili salatu od piletine ili tune ili pileca prsa u chillyu sa povrcem sa žara
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 10:35
Isto: piletina+ povrce, salata(tuna, pilietina,puretina) biftek-ramstek+ povrce (rijetko, malo je skupo...ali kad jje fešta ;) ) blitva bez krumpira + oslic, orada, branncin itd. uglavnom vani jedem takve kombinacije ....
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 22:29
danas:

rucak:

cimbur od mesa (mislim da je bilo 100 grama mljevene junetine i jedno ili 2 jaja)
za prilog malo domaceg kruha
1,5 cevapcica

vecera:

200 g njoka
300 g jaja
400 g jabuka

cimbur mi je dobar samo što ga je bilo jako malo i jaja nisu bila na oko nego smucena u mljeveno meso, napravit cu ga doma kad ulovim neko mljeveno na akciji pa cu slika i stavit vam recept hehe, malo sam navecer zabrazdio s jabukama al što je tu je, sutra jako napadam trening i cijeli sam dan aktivan al cu probat što više pazit što jedem

laku noc
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 22:36
Svidjaju mi se tvoji jelovnici Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.