New Posts New Posts RSS Feed - Imam problem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Imam problem

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 16>
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:43
pa vecera piletina a za rucak narezana rajcica
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:48
Namaz na kruh pred postavljam nije više od 2 šnite kruha :) 

Rajcica za rucak od kojih si više dobio tekucine nego hranjive vrijednosti :)

Piletina Onda bih morao pojesti par kila da nadomjestiš kcal unos .... :)

Linkali smo ti jelovnike...pogledaj malo...svaki obrok ako si vec na 3 obroka...neka ti budu bogati ...

Znaci moraš jesti,ako ne želiš kosti na licu jedi....Eh sad ovako cemo daj mi visinu kilažu i godine....dali se baviš nekakvim aktivnostima? Ako da koliko tjedno...

Malo cemo preci na matematiku za pocetak :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 11:01
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Namaz na kruh pred postavljam nije više od 2 šnite kruha :) 

Rajcica za rucak od kojih si više dobio tekucine nego hranjive vrijednosti :)

Piletina Onda bih morao pojesti par kila da nadomjestiš kcal unos .... :)

Linkali smo ti jelovnike...pogledaj malo...svaki obrok ako si vec na 3 obroka...neka ti budu bogati ...

Znaci moraš jesti,ako ne želiš kosti na licu jedi....Eh sad ovako cemo daj mi visinu kilažu i godine....dali se baviš nekakvim aktivnostima? Ako da koliko tjedno...

Malo cemo preci na matematiku za pocetak :)

Visina:172
Težina:45
Godine:24
Ne bavim se nikakvim aktivnostima 

Upravo pojeo 1 fetu namaza i kakao,što onda umjesto rajcice za rucak?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 11:16
1660 Kcal ti je Tdee

Evo ovako... Papati ceš 2100 kcal...što je potrebno da budeš u suficitu za pocetak se napuni...znaci ovaj tjedan isplaniraj prehranu od 2100 kalorija...imaš primjera jelovnika po netu stvarno svugdje...

Ako želiš sam primi se vage...racunaj :) Ja sam sve sam racunao i moram ti priznati da je bolje samostalnije ...i znaš što sam želiš i voliš jesti tako da bi ti to bilo super...stari moj sa ovime što si nabrojao ne znam dali dosežeš 700 kalorija...što si u debelom deficitu..što ti ne treba sigurno sada :)

Od toga za sada izbaci sve slatkiše...sva moguca junk sranja...i puni se pravom hranom..da dobiješ energije i snage za pocetak...koristi zob..koristi kruh tijesto rižu...povrce voce....meso ribu jaja...orašaste plodove....sve što možeš kvaliteto izvuci....Avangarde ti ej vec dala primjer tamo gore samo to slijedi izracunaj si do 2100 kalorija ...jer ovo je jako loše što radiš :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 11:21
Što je suficit i deficit? ,neznam brojat kalorije,a što se tice treninga što da treniram?,junk hrane je bila tu i tamo ,da imam kuci i žitarice i jaja i piletine i riže i krumpira
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 14:28
halo covjece, postoji internet potraži što je kalorijski suficit,   ne može ti decko sve govorit,   mi smo tu da ti pomognemo al ne baš sad svaki detalj govorit, ti moraš sam skužit što ti paše tijelu i kako to funkcionira
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 14:34
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

LOL 320g zobi litra mlijeka  :D Sada planiram na 350g navuci :D Polako vidiš...a poceo sam sa 100 ja mislim


Moraš to zaista željeti...dali si krenio sa povecanjem kcal u jelovniku? :)


e pa dakle, necu to više citat
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 14:39
Originally posted by eXpertise eXpertise wrote:

halo covjece, postoji internet potraži što je kalorijski suficit,   ne može ti decko sve govorit,   mi smo tu da ti pomognemo al ne baš sad svaki detalj govorit, ti moraš sam skužit što ti paše tijelu i kako to funkcionira


istina je ovo što ti expertise govori. nitko ovdje ti nece sastavljat jelovnik i trening (barem ne besplatno). sam moras poceti racunati sto unosis (i ne reci- neznam ja to, uostalom jucer smo preko poruka vidjeli da znas ) i pisati kolicinu koliko cega jedes da bi te netko mogao ispraviti. citaj po froumu, slozi si sam nesto i onda ovdje postavi pa ce ti netko vec iskorigirat
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 14:43
Pitam sve jer sam nov i imam problem a i želim se educirat da što bolje bude jelovnik i da se vratim onakakv kakav sam bio prije ,znam da vas zamarat pitanjima al eto voljan sam i željan nauciti .Hrenovka se može stavit u jelovnik ili da se izbaci i ona?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 14:48
naravno da možeš pitati sve što te zanima, ali nemoj ocekivati da ti netko da sve na gotovo- jelovnik i trening.
Kalorijski suficit znaci da jedeš više od ovih 1600kcal koje je Mett naveo, znaci 400-500kcal više što znaci 2100kcal. Sad trebaš pisati šta jedeš i vidjeti koliko kcal to sve ima te se truditi da dostigneš taj broj od 2100kcal-
Hrenovke..a cuj nisu baš nešt nutritivno dobre jer je unutra sve osim mesa. Puno bolji izbor bi bilo bilo kakvo meso- piletina, svinjetina, govedina, teletina, riba..
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 14:51
Stvarno ste ok ekipa koja je voljna pomoc ljudima koji imaju problem,sutra imam zakazan termin kod interniste pa cemo vidjet sve
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 15:06
javi šta je rekao, a dotad zapisuj sve što si danas jeo pa navecer objavi ovdje
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 15:09
Ok,može
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 15:16
Uredjivao sam sobu stigli mi utezi haha pa nisam bio prisutan.. :) Uglavnom sada si skužio super....malo da prati nije problem reci ..ali toliko seputa govorilo o tome...tako da imaš zbilja svagdje za naci..vec i vrapci znaju na grani koliko smo puta ponovili...samo prouci malo prehranu...kako i koja je dobra...ako spremiti na koji nacin drži se da papaš više nego što trošiš uz vježbe super ce to izgledati....:)


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 15:22
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

LOL 320g zobi litra mlijeka  :D Sada planiram na 350g navuci :D Polako vidiš...a poceo sam sa 100 ja mislim


Moraš to zaista željeti...dali si krenio sa povecanjem kcal u jelovniku? :)


e pa dakle, necu to više citat

Danas je bilo moje punjenje bolje da ne pricam dalje dok ne bude tvoje LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 15:23
nadam se da dobro znaš engleski, ovo sam dugo tražio

http://i.imgur.com/nFtxAy6.jpg


"Tier 1 i Tier 2" pozorno gledaj koje su tu namirnice, ugl to su namirnice koje su najbolje


ak nešta ne kužiš pošalji mi PM
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.