New Posts New Posts RSS Feed - Imam problem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Imam problem

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 16>
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 21:05
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Tocno te kužim....jer vidim da smo bili u istom stanju...

E sad...utege ti ne bih još preporucio...gledaj tvoje tijelo je iscrpljeno... Vjerovatno si pocetnik? Što se tice tegova svega? Ako nisi onda uredu! Ali gledaj ...tijelo ti je isrcpljeno ...i to vjeruj mi metabolizam usporen sve dosta loše stanje...

Želim ti reci da barem se napuni par dana odmori se...(napuni mislim sa hranom)
Zatim se primi vježbanja polako....i polako povecavaj kalorije...kako polako povecavaš kalorije jaci intezitet ceš moci održavati na treningu..vidit ceš to sve sam...osjecat ceš se bolje...i sigurnije

Jer i ja sam pokušavao direktno ubaciti kalorija pun kurac hrane...i odjednom se pojavio taj strah i vratio sam se nazad...zato postepeno diži gore kalorije...i diži gore trening

Pošto si pocetnik mislim da jesi...ostavi se utega izolacijskih vježbi na barem mjesec dana...možeš i više i pocni se baviti tijelom..tj snaga tijela..daj si neku osnovu na koju ceš nakraju graditi te mišice..a to ceš postici sklekovima trbušjacima cucnjevima propadanjima zgibovima...

Da s utezima sam pocetnik .da trbušnjake i sklekove radim,baš sam nakon 20-tog minutnog treninga pojeo sad bananu danas jeo ujutro krafnu i mlijeko,jogurt sumsko voce,jaje na oko,jogurt sumsko voce bananu i sad opet bananu jednu .Koji je tvoj meni bio danas? i jel zdravo unosit puno voca u jednom danu?


Edited by fitnessmogul - 09 Rujan 2013 at 21:08
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 21:10
Opet sam na brzaka..pa se javim nadam se danas sam u gužvi...trenutno sam na visokim kalorijama...što te ceka ako budeš htio mišicnu masu :) Ja sam danas zobi papo ujutro mesa tijesta povrca rucak vecera jaja kruha posni ....povrca posni još navecer....uglavnom trudi se ne krasiti jelovnik sa namirnicama kao što je krafna...i voce.... sada se pitaš zašto voce...jer znam da se tvoja prehrana bazirala na vocu jer.." ne deblja" Ali i voce deblja..ako si u suficitu....koristi što kvalitetniju hranu :) 

Npr 1 krafna ti je od prilike 500 kcal...kada ju pojedeš teško da se osjecaš sitim da nutrijenti iz toga su jako loši prazne kaloriej bogate šecerima baceno u vodu...za tu jednu krafnu možeš 5 jaja skuhati dobiti i proteina i masti....i najest se kužiš :) Voce ti diže inzulin...koristi ga ujutro eventualno poslje trninga..jer ceš biti gladan...barem tako meni...

sada sam našvrljao ejr jako žurim...vidit cu još šta imam za nadodati a vjerujem da imam veliki pozdrav! 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 21:12
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Opet sam na brzaka..pa se javim nadam se danas sam u gužvi...trenutno sam na visokim kalorijama...što te ceka ako budeš htio mišicnu masu :) Ja sam danas zobi papo ujutro mesa tijesta povrca rucak vecera jaja kruha posni ....povrca posni još navecer....uglavnom trudi se ne krasiti jelovnik sa namirnicama kao što je krafna...i voce.... sada se pitaš zašto voce...jer znam da se tvoja prehrana bazirala na vocu jer.." ne deblja" Ali i voce deblja..ako si u suficitu....koristi što kvalitetniju hranu :) 

Npr 1 krafna ti je od prilike 500 kcal...kada ju pojedeš teško da se osjecaš sitim da nutrijenti iz toga su jako loši prazne kaloriej bogate šecerima baceno u vodu...za tu jednu krafnu možeš 5 jaja skuhati dobiti i proteina i masti....i najest se kužiš :) Voce ti diže inzulin...koristi ga ujutro eventualno poslje trninga..jer ceš biti gladan...barem tako meni...

sada sam našvrljao ejr jako žurim...vidit cu još šta imam za nadodati a vjerujem da imam veliki pozdrav! 

Danas sam tijekom dana pojeo 2 banane nije to previše .Ok stari,opa bogat meni kako sve to stane u tebe :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 23:07
ma šta previše: unijeo si danas iz ovog sveg što si napisao cca 1000kcal, ako i toliko što je opet premalo. Pocni pisati šta jedeš i u kojoj kolicini (pri tome kolicine "malo" i "par" ne priznam kao mjeru )
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 23:13
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ma šta previše: unijeo si danas iz ovog sveg što si napisao cca 1000kcal, ako i toliko što je opet premalo. Pocni pisati šta jedeš i u kojoj kolicini (pri tome kolicine "malo" i "par" ne priznam kao mjeru )
pozz

i još da dodamo na kraju treninga još jednu bananu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 00:24
Nisam rekao da ti je previše..nego da ti oslonac ne bude voce..da misliš e sada sam ga puno pojeo...to je to ... nego sredi prehranu gdje ceš kud koju vockicu ubaciti da ti eventualno popuni okvir kalorija :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 01:26
fitnessmogul...pa šta je to, u kojem grmu leži zec? Smile

Odakle uopce ta potreba za tolikim mršavljenjem? Bio si debel prije ili što? Što te natjeralo da sve izbaciš i ostaviš samo voce i povrce?

Hmmm....ekipa je rekla sve, nema tu puno filozofije....zapravo, ovdje ima više psihologije. Mett je tu pravi savjetnik za tebe jer je prolazio kroz poprilicno slicne situacije, a bome nisam ni ja daleko Smile

Ne znam zašto imaš te strahove ali kako god bilo - morat ceš ih razbit i pocet malo pomalo povecavat taj kcal unos. Od svega ovoga što nabrajaš ceš se tek udebljat na krivi nacin, tako da uzmi to u obzir. Ti imaš najmanje 20 kg manje...i možeš ih jako kvalitetno dobit ako budeš bio spreman uciti.

Avangarde ti je dosta toga pametnog rekla, dala ti dosta linkova....mislim da vec jako puno možeš iz toga shvatit i primijenit.

Ako želiš, piši nam tu svoje jelovnike pa da ti mi dodajemo po potrebi što mislimo da bi bilo dobro da ubaciš.


p.s. trbuh ti može i od viška voca bit napuhan Wink




Edited by Gym_girl - 10 Rujan 2013 at 01:27
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 01:39
"p.s. trbuh ti može i od viška voca bit napuhan Wink" Baš sam se testiro... ipak je voce bilo krivo jer sam bio napuhan stalno xD


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:02
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

fitnessmogul...pa šta je to, u kojem grmu leži zec? Smile

Odakle uopce ta potreba za tolikim mršavljenjem? Bio si debel prije ili što? Što te natjeralo da sve izbaciš i ostaviš samo voce i povrce?

Hmmm....ekipa je rekla sve, nema tu puno filozofije....zapravo, ovdje ima više psihologije. Mett je tu pravi savjetnik za tebe jer je prolazio kroz poprilicno slicne situacije, a bome nisam ni ja daleko Smile

Ne znam zašto imaš te strahove ali kako god bilo - morat ceš ih razbit i pocet malo pomalo povecavat taj kcal unos. Od svega ovoga što nabrajaš ceš se tek udebljat na krivi nacin, tako da uzmi to u obzir. Ti imaš najmanje 20 kg manje...i možeš ih jako kvalitetno dobit ako budeš bio spreman uciti.

Avangarde ti je dosta toga pametnog rekla, dala ti dosta linkova....mislim da vec jako puno možeš iz toga shvatit i primijenit.

Ako želiš, piši nam tu svoje jelovnike pa da ti mi dodajemo po potrebi što mislimo da bi bilo dobro da ubaciš.


p.s. trbuh ti može i od viška voca bit napuhan Wink

To mršavljenje se dogodilo slucajno duga prica,nisam ja nikad bio debel a sve sam jeo uvijek.Da educirao sam se na mettow slucaj mogz reci da nije mu bilo lako al supio je a što se tice avangarde kad mi je dala linkove pogledao sam ,i uvijek sam se pitao kako bodybilderi jedu uvijek na meniu velike pijate svega


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:05
Velika je potrošnja...tijelo ti jednostavno traži samo....vece kilaže dolaze...više se trošiš...ako još imaš par dodatnih aktivnosti uz utege....vjeruj mi sa malom kolicinom hrane , energije ne možeš raditi... Inace danas...dorucak mi ima kalorija kao 3-4 dana što sam jeo kada sam bio u anoreksiji...mislim strašno za cuti.... Jedno stanje u koje se nikada ne bih vratio..vrlo ne promišljeno..


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:12
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Velika je potrošnja...tijelo ti jednostavno traži samo....vece kilaže dolaze...više se trošiš...ako još imaš par dodatnih aktivnosti uz utege....vjeruj mi sa malom kolicinom hrane , energije ne možeš raditi... Inace danas...dorucak mi ima kalorija kao 3-4 dana što sam jeo kada sam bio u anoreksiji...mislim strašno za cuti.... Jedno stanje u koje se nikada ne bih vratio..vrlo ne promišljeno..



Znam,nije lako zato ja želim se izvuc od toga i da mi se kosti na licu vrate u normalu,što si danas doruckovao?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:16
LOL 320g zobi litra mlijeka  :D Sada planiram na 350g navuci :D Polako vidiš...a poceo sam sa 100 ja mislim


Moraš to zaista željeti...dali si krenio sa povecanjem kcal u jelovniku? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:18
Nisam još ništa jeo,cekam da nona donese kruh,za danas imam u planu kruh s namazom i kakao,rajcice i piletinu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:20
Hm kakvim namazom? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:21
Dukat
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:36
Hm ajde i to je bolje od cokoladnog :) ....

Probaj si ujutro neki posni ubaciti sa kruhom....ili možeš i jaja ujutro kombinirati sa povrcem ...zob koja je bogata energijom...sa mlijekom kombinirati....

Rucak Piletina rajcica? Hm kako to sve kolicinski napiši mi veceru nisi ni spomenio....

Ubaci takodjer kruh ili nešto od složenih UH-a za rucak trebaš povratiti energiju :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.