New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:14
od danas sam pocela bilježit jelovnik, pa radije nebih pisala kaj sam jela prije 3-4 dana jer bi to bilo previše neprecizno, a i ne bi se sjecala najvjerojatnije.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 10:11
Samo citaj draga, pokupit ceš puno toga što bi ti i same rekle Wink

Ja moram odzujat van sad pa cu ti se posvetit popodne, a ti nam do onda pukni malo trenutnih jelovnika....3-4 dana, može? ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 09:52
tnx avangarde!
citala sam tvoje i Gymkine savjete u jednoj raspravi o vježbama za guzu, puno mi to pomaže dok treniram, svjesnija sam kaj radim, a sudeci po današnjoj upali mišica takav nacin vježbanja bolje pogadja mišice.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 23:15
Originally posted by musicgirl musicgirl wrote:

i tak, ne bojim se više da cu se udebljati ak jedem nakon treninga.
covjek može sve procitati i znati, al ak cvrsto ne odluci krenuti u akciju i ne pocne primjenjivati to, niš od toga.


eto, najbitnije je sam na sebi isprobati. I baš suprotno, tijelo nakon treninga je najspremnije da primi prave namirnice te je tada najmanja mogucnost da odu u masti
cookies are for pussies
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 21:01
i tak, ne bojim se više da cu se udebljati ak jedem nakon treninga.
covjek može sve procitati i znati, al ak cvrsto ne odluci krenuti u akciju i ne pocne primjenjivati to, niš od toga.
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 16:12
hvala ti!
a ne znam, jako mi se svidja BBLW, a odustajala sam više manje zbog prijamnih i tih sranja. Nisam mogla svirati kolko sam trebala jer sam bila konstantno preiscrpljena, upala mišica, grozna prehrana, itd itd. al od sad- NO EXCUSES!!!
Pokušat cu uzet focus t-25 nakon ovog.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 13:38
Jest možeš odmah iza treninga, a prije treninga barem sat ili više ne jest.
Preporucio bi ti radje focus t-25 koji je 25min dnevno i za pocetak ako želiš nešto do kraja izdržat možda bi ti to bilo lakše mentalno s obzirom da su kratke prirode.


Edited by White_Insane - 09 Rujan 2013 at 13:40
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 13:22
e da, zanima me kolko vremena moram uzeti pauze izmedju obroka i treninga? recimo da želim trenirati poslije rucka. kolko vremena mora proci izmedju?
ja sam dosad uzimala po pola sata-sat, al mislim da je to prerano, jer bi mi cesto bilo zlo, ponekad bi cak povracala.
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 13:01







mjere cu naknadno staviti, idem kupiti metar

težina i visina: 76kg, 175cm

eto, skupila sam hrabrosti i stavila te (sramotne) fotke.

napisala sam "nema više odustajanja" jer bih uvijek odustala nakon 4-5 tjedana. Želim uspjeti ovaj put, dosta mi je tih "šlaufeka". Znam da cete mi vi pomoci u tome, zato sam i skupila hrabrosti staviti to. Želim da me kritizirate, kolko god grubo ponekad zvucalo.

Krecem po 3. put s programom Brazil Butt Lift Workout, to je isto jedan od Beachbody programa, al ovaj put nadam se da necu odustati.
Želim srediti noge, donji dio ledja i bokove.

Svakih 2 tjedna cu postavljati nove slike.
Ocekujem vaše komentare
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.