New Posts New Posts RSS Feed - Kucnuo je cas!!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kucnuo je cas!!!!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 12:29
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

hmm, neznam ima li u konzumu ili kauflandu, ali sumnjam.. Na defki si jel? onda mozes omjer 1:1 whey/dekstroza, ali ovisno o makronutrijentima uzetim u danu mozes i vise/manje..
po ovom mi ispada 30 gr wheya i 30 gr dekstroze
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 12:28
kako kada,krece mi se izmedju 50gr do 100 gr
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:56
ma nou, kakih 100 g, ne treba ti toliko koliko UH uzimas na dan?
cookies are for pussies
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:54
da na defki sam,citao sam da ide 1 gr dekstoze na1 kg težine??
znaci po meni 95 gr dekstroze,a meni se cini to ipak malo previše?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:45
hmm, neznam ima li u konzumu ili kauflandu, ali sumnjam.. Na defki si jel? onda mozes omjer 1:1 whey/dekstroza, ali ovisno o makronutrijentima uzetim u danu mozes i vise/manje..
cookies are for pussies
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:29
išao bih kupiti dekstrozu,vidim da ima u dm-u,dali ima još gdje za kupiti(konzum,kaufland,...)i na mojih 95 kg koliko ide grama uz whey za pwm?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 20:07
Dobar plan
Ne moraš se toliko brinuti to ti je samo dodatna stvarcica koja ti po meni jako olakšava izbalansirati obrok ili medjuobrok di ti fali proteina (kad ti tuna i svježi sir pocnu izlazit na uši)
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 20:02
Da,tako cu napraviti,prije posla doruckovati kao obicno pa oko 10 shake sa kojom vockom i malo badema pa oko pola 14 rucak i dalje po starom...
Ma zanimalo me samo u danima kad ne treniram kako sa wheyem
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:40
Moze kao sto A kaže prolazi pod medjuobrok;))
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:37
popiji sheake (ako ovdje podrazumjevas whey protein) i pojedi neku vocku i par orasastih i imas potpun meduobrok
cookies are for pussies
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:36
Hvala,a jel mogu ja sutra npr kad radim cijeli dan da u pola 6 doruckujem i da na poslu tamo oko 10h popijem skahe?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:26
Nakon vježbanja pojedi nešto naravno i popiješ 30g whey + banana (dex ili drugi uh) u shake
Ja nakon vježbe popijem shake banana i whey odem pod tuš i nakon cca sat vremena pojedem pravi obrok (tebi je to dorucak ako sam dobro shvatila)

Ista stvar ti je ujutro s doruckom kombiniraj whey s hranom koju jedeš u dorucke
To je dodatak prehrani, ne može ti biti kompletan obrok.

Nadam se da sam jasna;))

Pozz
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 10:46
jel može još netko pomoci,hvala damjna
Back to Top
damjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:20
Originally posted by biankoneri biankoneri wrote:

danas mi je stigao whey protein(ON 100% whey gold standard),e sad me zanima kako ga vi uzimate
npr. sutra u jutro idem u teretanu i popijem ga odmah poslije vježbanja i to je to za taj dan?
mene zanima kad ga popijem dali mogu još doruckovati pošto idem natašte vježbati ili mi je on dovoljan za u jutro do medjuobroka?
i još me zanima u danima kad ne vježbam popijem ga u jutro kad se probudim i jeli to dovoljno za dorucak(znam da ga mogu kombinirati sa svim i svacim)


ne znam kako drugi, ali ja ujutro uz dorucak smuckam jednu rundu wheya (dakle 25 grama s vodom) i iza vjezbanja isto tak. 
djelomicno mi je on kompeznacija sto ne jedem odvec mesa tako da mi dobro dode 40 grama proteina iz njega dnevno :)




Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:14
danas mi je stigao whey protein(ON 100% whey gold standard),e sad me zanima kako ga vi uzimate
npr. sutra u jutro idem u teretanu i popijem ga odmah poslije vježbanja i to je to za taj dan?
mene zanima kad ga popijem dali mogu još doruckovati pošto idem natašte vježbati ili mi je on dovoljan za u jutro do medjuobroka?
i još me zanima u danima kad ne vježbam popijem ga u jutro kad se probudim i jeli to dovoljno za dorucak(znam da ga mogu kombinirati sa svim i svacim)
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2013 at 17:47
Kako bi rekao Mamic:Ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.