New Posts New Posts RSS Feed - Kako izgubiti masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako izgubiti masti

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 65>
Author
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 10:44
Ce ce, sigurna sam..ali što je meni zasad još nevjerojatno,je da puno više jedem nego prije..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 10:50
Eto, još jedan dokaz Wink

Pa me vi i dalje zezajte da vas tjeram da jedete Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 10:54
U ponedjeljak javljam mjere i težinu..to ce biti ravno nakon tjedan dana
super zdrave obilne prehrane !!
Gymka, šta rec, samo ti ljude tjeraj da jedu..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 11:21
.....puno prave hrane Wink Necu reci zdrave - nego prave ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 11:22
Slažem se!! Pravi izbor rijeci
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 13:23
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by veky81 veky81 wrote:

Da podnesemo izvještaj:
u 7,30- 2 jaja, 100 g jogurta, zeleni caj
11,30 zobene pahuljice 40g+100 g jogurta
14 -100 g pureca prsa
16,30-100 g svinjski file, 300 g rajcice
10 badema upravo pogrickala

veceru planiram jaja s necim ( sve osim gljiva)

evo i mene, danas sam kupovala girje pa sam cijeli dan tražila prikladne zašto ne bi ujutro ova dva jaja prelila preko pecene paprike, luka, gljiva i tako tog povrca svakojakog? + naribaš 10 g gaude cisto da zamiriše (na taj nacin bi pojacala vlakna iz povrca, masti i proteine iz gaude i sira i etogac). Jogurt, ako je 100g je ok
Gle, zobene natopi u malo vode da nabubre pa uvali unutra kockicu crne cokolade ili kakaa..ili sve u posni sir kako je davor sugerirao
rucak- definitivno povrce bilo kakvo. Ja na posao uvijek nosim one cherry rajcice ili si prije narezem paprike i krastavaca
Vecera je uredu, mozes i brokulu, cvjetacu, kelj pupcar..
bademi ok sa posnim..
Neznam kako stojis s kikirikijem u ljusci..oni su isto ok kad ti dojade bademi..ili onaj recept od zike- piletina s kokosovim brasnom
samo na povrce pazi zbog vlakana i opcenito bi ga trebala vise jesti u ovakvim situacijama kad su Uh nisko
evo, toliko od mene za danas
pozz



Sve jasno..imam samo jedno pitanje: negdje sam citala da se UH iz povrca ne zbrajaju..ma ja zbrajam sve , iz svega pojedenog taj dan.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 13:47
Originally posted by veky81 veky81 wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by veky81 veky81 wrote:

Da podnesemo izvještaj:
u 7,30- 2 jaja, 100 g jogurta, zeleni caj
11,30 zobene pahuljice 40g+100 g jogurta
14 -100 g pureca prsa
16,30-100 g svinjski file, 300 g rajcice
10 badema upravo pogrickala

veceru planiram jaja s necim ( sve osim gljiva)

evo i mene, danas sam kupovala girje pa sam cijeli dan tražila prikladne zašto ne bi ujutro ova dva jaja prelila preko pecene paprike, luka, gljiva i tako tog povrca svakojakog? + naribaš 10 g gaude cisto da zamiriše (na taj nacin bi pojacala vlakna iz povrca, masti i proteine iz gaude i sira i etogac). Jogurt, ako je 100g je ok
Gle, zobene natopi u malo vode da nabubre pa uvali unutra kockicu crne cokolade ili kakaa..ili sve u posni sir kako je davor sugerirao
rucak- definitivno povrce bilo kakvo. Ja na posao uvijek nosim one cherry rajcice ili si prije narezem paprike i krastavaca
Vecera je uredu, mozes i brokulu, cvjetacu, kelj pupcar..
bademi ok sa posnim..
Neznam kako stojis s kikirikijem u ljusci..oni su isto ok kad ti dojade bademi..ili onaj recept od zike- piletina s kokosovim brasnom
samo na povrce pazi zbog vlakana i opcenito bi ga trebala vise jesti u ovakvim situacijama kad su Uh nisko
evo, toliko od mene za danas
pozz



Sve jasno..imam samo jedno pitanje: negdje sam citala da se UH iz povrca ne zbrajaju..ma ja zbrajam sve , iz svega pojedenog taj dan.

ja isto zbrajam sve, osim kad se punim onda mi je zapravo povrce zadnje na pameti jedem ga al ga taj dan ne brojim. Kupila sam jednu od 8 kg i jednu od 16kg. 32 ce morat pricekat iducu placu
cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 13:52
OK, hvala!!!
Bravo za girje!! Ja imam jednu od 8k, ali cim mi se malo poveca budget,kupujem još!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 13:56
javi kad se izvažeš
cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 22:07
Obavezno!!!
Evo današnji dan, da zbrojimo:
ujutro 7,30- 100 g posni, sa 1 zobenom palacinkom, 2 jaja, 100 g šljiva
oko 12-3 zobene palacinke + 150 posnog
rucak-150 piletine +300 g rajcice
medjuobrok-15ak badema
vecera-100 g skute... i onda sam još oko 100 g šljiva

Ako zbrojim to ispada..uh, jedva 1350 kcal,118P/91UH/37 M..bademe sam zaboravila zbrojit..
Sutra cu popravni
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 10:58
Nisam izdržala, i vagala sam se ipak jutros, pazite sad: 1 kg manje nakon 5 dana prave prehrane, popodne idem u kupovinu preziznije vage..ali vidim ja i po hlacama, i bez vage.

Thanks ljudi!!! Hvala mojim mentoricama!!
Jutro sam sam pojela 150 posnog+40g zobenih+100g šljiva,

sad sam pojela 2 jaja..kasnije za rucak su šparoge i piletina!!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 12:02
odlicno!!!! nadajmo se samo da je sve mast, samo nemoj jesti premalo da ne gubis vise od 1kg tjedno da ne dovedes tijelo do toga da pocne "jesti" misic
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 19:52
I ja se nadam..ma necu ne sigurno više premalo jest...no way !!!
Evo današnjeg jelovnika: rucak i vecera su bili isti,jer sam napravila dosta šparoga,znaci piletina+ šparoge s jajima, i salata od rajcice, izmedju rucka i vecere sam pojela oko 150 g šljiva i 10ak badema..
Sad mislim što još pojest, nisam gladna, ali fali mi još do 1500 kcal,
sa svime danas sam na 1250 kcal, 106P/74UH/41 M, ajde masti je možda i malo više, bila je žlicica maslinovog cijeli dan

Sve u svemu ja zasad zadovoljna!!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 21:04
pa eto, još badema i posnog malo i eto samo nastavi i neodustaj
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 21:52
Bravo veky :) ! Samo nastavi ne sekiraj se imaš odlicne mentorice :)  Samo ih slušaj biti ce odlicni rezultati :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 00:16
Originally posted by veky81 veky81 wrote:

Nisam izdržala, i vagala sam se ipak jutros, pazite sad: 1 kg manje nakon 5 dana prave prehrane, popodne idem u kupovinu preziznije vage..ali vidim ja i po hlacama, i bez vage.

Thanks ljudi!!! Hvala mojim mentoricama!!
Jutro sam sam pojela 150 posnog+40g zobenih+100g šljiva,

sad sam pojela 2 jaja..kasnije za rucak su šparoge i piletina!!!


Opa! Što je najbolje - ti možeš još i više jest onda, ide to malo prebrzo Big smile

Ajde, samo prati stanje i uživaj u promjenama...napokon se nešto dešava Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 65>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.