New Posts New Posts RSS Feed - Kako izgubiti masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako izgubiti masti

 Post Reply Post Reply Page  <1 5152535455 65>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 23:27
Nema veze, svejedno se izvaži pa javi Wink

I super si se najela, neka Clown
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 22:59
Ma znam Davore da nije toliko loše, mislim,bilo je bijelo brašno, a pršut domaci i šparoge iz obližnje šume, i pravo maslinovo ulje..ali sam zato danas bila jako dobra i jela sve kako spada
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 22:56
a znaš da sam o tome razmišljala hocu mozzarelu ,necu, i nakraju nisam..to i ja radim sa šunkom,ko neke rolice..njam je,
a vagat cu se možda sutra ujutro..ali nema mi baš smisla..jer vidim da sam puna vode, pa to vaganje necu baš uzet za ozbiljno.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 22:24
Tocna ko urica Smile

Kad je vaganje? Smile

Inace, kad ovako papaš samu šunku i nemaš neki junkfest u pripremi kasnije Big smile, pridruži joj sira malo (mozzarella je fora) i neke salatice ako imaš (ja sam to znala u sendvic smotat, sa salatom umjesto kruha ;), ili orašastih, tome slicno... ako vec neceš uh-e ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 22:22
Originally posted by veky81 veky81 wrote:

Hello..!! Evo mene , danas je "ispovijed"
A krenulo je jako dobro:
D.nektarina+50g posnog i 2 jaja
M.45 g zobenih+50g posnog+100 g jogurta
R.100 g deluxe šunke( ah ,moglo je i bolje)
E sad ono malo manje dobro,bila sam pozvana na rucak, a tamo me docekalo
domace tijesto sa šparogama i pršutom ( malo sam toga pojela )
a onda domacica spremila crostatu sa pekmezom od šljiva, i bome sam pojela jedan komad..ne žalim , i ne ruši mi se svijet zbog jednog
"lošeg " obroka..
Evo došla kuci i odradila odlican trening/sva sam mokra/ a valjda od viška šecera..do tog rucka sam bila na nekih 700 kcal..tako da sam sa tim ruckom dosegla 1500 sigurno..sad cu malo posnog, da nahranimo mišice poslije treninga i nastavljamo dalje pravim putem !


Domace tijesto i prsut i nije toliko los obrok ;)

Ne brini, nema tu nis losega :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 22:09
Danasa sam napravila marmeladu od šljiva..bez šecera !!
Odlicna je.
I ajvar domaci..uh, umorna sam.
Današnje kalorije oko 1400.112P/114UH/53 M
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 21:42
Hello..!! Evo mene , danas je "ispovijed"
A krenulo je jako dobro:
D.nektarina+50g posnog i 2 jaja
M.45 g zobenih+50g posnog+100 g jogurta
R.100 g deluxe šunke( ah ,moglo je i bolje)
E sad ono malo manje dobro,bila sam pozvana na rucak, a tamo me docekalo
domace tijesto sa šparogama i pršutom ( malo sam toga pojela )
a onda domacica spremila crostatu sa pekmezom od šljiva, i bome sam pojela jedan komad..ne žalim , i ne ruši mi se svijet zbog jednog
"lošeg " obroka..
Evo došla kuci i odradila odlican trening/sva sam mokra/ a valjda od viška šecera..do tog rucka sam bila na nekih 700 kcal..tako da sam sa tim ruckom dosegla 1500 sigurno..sad cu malo posnog, da nahranimo mišice poslije treninga i nastavljamo dalje pravim putem !
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 12:26
Kreni.....postat ceš svjesnija sebe, odnosno svog tijela, a u tome i je bit  Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 11:48
Hvala Gym..dobra ideja o tom zapisivanju..mogla bi i ja..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 11:29
Jedan savjet ženama Smile

Ja sam odavno pocela pratit taj ciklus...iz dana u dan zapisujem sve - emocije, glad, potrebu za slatkim, formu, snagu itd.... i tocno na odredjene dane primjetim iste stvari :) Tocno znam kad ce me tražit slatko navecer, kad cu bit sva pufasta, vodena, a kad si izgledat super, kad cu cvilit bez razloga, kad ce me zglobovi bolit, kad cu napravit usran trening, a kad najbolji........ i jednostavno se ne zamaram, prihvatim da je to tako i nastojim se prilagodit što je više moguce Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 10:06
hahah..a dobra si..a tako je i meni, isto imam podocnjake, ko zombi sam
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 23:21
ma ne btini se ti što ne vidiš na svoje oci, ja sam sebi uvijek ista
metar i vaga i to je to    ako si u pms-u i navlacis vodu (to ces primjetiti po tome sto ti koza bude onak malo pufasta, ja nekad imam i podocnjake) onda savjetujem da se nemjeris ni ne vazes dok ne prode samo se budes nervirala, a za dabe super za trening i za prehranu, odlicno ti ide
cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 22:58
Danas je bio uspješan dan, i za prehranu i za probavu !
1455 kcal cca, 114P/108UH/60 M.
Trening odradjen--ja zadovoljna..vagala se nisam..ali ne vidim neki ocigledni pomak..ali tek smo na kraju 2.tjedna.!
Ali bitno da se ja dobro osjecam!!
Makar PMS radi svoje i mislim da cu sutra pojest kockicu crne cokse
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 09:20
A jesam jesam, preko vikenda sam jela šljive.
Thanks Scarpetta, ubacila sam jogurt opet u zobene, i tako je bolje za probavu
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 22:19
probava, što više povrca, od voca probaj šljive ubacit u zobene ujutro za dorucak, i jogurt probiotik neki
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 21:57
Gym..ma neee, napuhnuta ne samo zbog PMS-a, nego i probave,malo se usporila..sita sam draga,a par badema cu pogrickat, evo da bar malo podebljam.kako da riješim tu probavu,sa više povrca još?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5152535455 65>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.