New Posts New Posts RSS Feed - Kako izgubiti masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako izgubiti masti

 Post Reply Post Reply Page  <1 636465
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 11:42
pazit na glikemijski index kod ugljikohidrata, brojat kalorije, ne ici ispod bazalnog metabolizma, lagani kardio na prazan zeludac..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 11:41
jesi ti nešto izgubila na tim programima jer su oni brutalni i ja sam gubio mast kad sam se držao treninga i prehrane?
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 10:46
Nešto o meni: 158 cm visina,52 kg.Cilj mi je 48 kg. Radila sam programe od extremfit-a: 5 kg masti u 5 tjedana,do super forem u 5 tjedana..i kombinacije iskoraka,cucnjeva, sa težinama,imam girju od 8 kg, pa sam neke njegove vježbe skinula i vježbala..imam osjecaj da su mišici ispod naslaga masti, pogotovo na guzici( mjere: 95 cm) ..Što se tice prehrane,npr današnji jelovnik: dorucak: 40g zobenih+2dcl 2,8% jogurt+ 1 nektarinka, rucak piletina na grilu i cikla kuhana, vecera vjerojatno nešto tako..maloprje 10-ak badema. I tako je vecinom svaki dan, vikendom si dopustim malo više ugljkikohidrata( domaca tjestenina,njoki) i nešto slatkog..Molim savjet kako skinuti te naslage masti..hvala hvala
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 10:26
POzdrav veliki svima,vec dugo vremena pratim ovaj forum i sve na stranici,a odlucila sam javit se jer imam isti problem kao i Indigo girl..dosta sam vježbi i programa prošla,a pomaci su stvarno minimalni..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 636465
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.