New Posts New Posts RSS Feed - Fat burner
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fat burner

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:32
Ma gle, da bi skinuo š kilogram sala ti trebaš skurit 7000 kcal pa ti izracunaj u kakvom deficitu bi trebao u ta 2 mjeseca bit da bi skurio toliko sala, fat burner je tu šlag na kraju, njemu možeš pripisat mali dio posla.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:33
Evo i dokaz da ne bude da pricam bez veze... 



Dakle ova slika u sredini je negdje prije 3 mjeseca kada sam kupio Charge i odlucio da krenem na posao... Ova zadnja slika je stanje nakon otprilike š mjesec korištenja Chargea. Prva slika je moje današnje stanje nakon otprilike 3 mjeseca...

Ja nebi baš rekao iz ovih slika da je voda otišla
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:40
Ma sve je to ok, samo ti hocu reci da ne možeš veliki dio pripisat Chargeu, prehrana i treninzi su obavili najviše posla, fat burner je tu da stavi tocku na i.
Na ovoj prvoj slici bih primjetio da si izgubio i dosta mišicne mase što me i ne cudi jer kažeš da si skinuo š5 kila u 2 mjeseca što nikome nije preporucljivo.

EDIT: ne zadnjoj nego prvoj

 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:47
  Pa da otišlo je je puno i mišica al zato sad nakon mjesec pauze idem intenzivno radit na masi...

Da dobro si to rekao, charge je dao tacku na i... nisam ni ja rekao da je on iskljucivo zaslužan za sve ali je dosta pomogao... znam da nisam bezveze bacio 30€ na njega...

Bitno je da raja vidi da se uz malo volje i znanja izgled može promijeniti u relativno kratkom roku...
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 23:58
fat burneri su tu da daju podrsku tijelu da odradis naporan trening do kraja,, daju poticaj, u njima ima dosta stvari koje ubrzavaju metabolizan.. tako da svakako preporucavam fat burnere termogenike i l-caarnitin u konbinaciji... zivcirate me kad kazete da nepomazu,, da nije njih ja nebi skinio 50 kila... nebi imo snage ni motivacije pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.