New Posts New Posts RSS Feed - Fat burner
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fat burner

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Lio View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2010 at 21:44
Imam jedno pitanje..neki dan sam u DM-u snimila shake od Multipower-a: Shake n Shape..pije se prije treninga a sadrzi i odreden kolicinu lkarnitina..
S obzirom da vjezbam 3x tjedno crobno..koji put i 4 x, interesira me da li bi se s njim moglo ubrzati rezultate ( dase ne nabildam)..muce me te "jahacke hlace" s obzirom da studiram i radim u uredu(dakle 8 h sjedenja na poslu) plus jos koji sat doma za ucenje, seminare i slicne gluposti..
Visoka sam š6šcm i nikako da se spustim ispod 62kg..vjezbam tim intenzitetom nekih mjesec dana, i vide se lagani rezultati, pa me interesira kako bi to mogla malo ubrzati s obzirom da se ljeto opako blizi..
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2010 at 21:54
Originally posted by Lio Lio wrote:

Imam jedno pitanje..neki dan sam u DM-u snimila shake od Multipower-a: Shake n Shape..pije se prije treninga a sadrzi i odreden kolicinu lkarnitina..
S obzirom da vjezbam 3x tjedno crobno..koji put i 4 x, interesira me da li bi se s njim moglo ubrzati rezultate ( dase ne nabildam)..muce me te "jahacke hlace" s obzirom da studiram i radim u uredu(dakle 8 h sjedenja na poslu) plus jos koji sat doma za ucenje, seminare i slicne gluposti..
Visoka sam š6šcm i nikako da se spustim ispod 62kg..vjezbam tim intenzitetom nekih mjesec dana, i vide se lagani rezultati, pa me interesira kako bi to mogla malo ubrzati s obzirom da se ljeto opako blizi..


Ma mislim, mogla si razmišlat prije kojih 5-6 mjeseci pa ne bi morala sad jurcat sa skidanjem kila

što se tice l-carnitina, nece ti puno pomoc, sredi prehranu kako treba i treninge i  to je to.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 01:23
  Bacanje love sve osim Animal Cuts!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 12:32
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Bacanje love sve osim Animal Cuts!


A i Animal Cuts je bacanje love.. samo prehranu sredit i to je to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 12:50
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Bacanje love sve osim Animal Cuts!


A i Animal Cuts je bacanje love.. samo prehranu sredit i to je to..


Ti si probao pa znaš?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 12:51

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Bacanje love sve osim Animal Cuts!


A i Animal Cuts je bacanje love.. samo prehranu sredit i to je to..


Ti si probao pa znaš?
 

Kako znaš da djeluje?

 

Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:00
  Zato što su mi neki ljudi osobno potvrdili. Jedan lik mi je u petak rekao da je izgubio 8 kg u mjesec dana. Lik je potpuno normalan tj. ne teži debljini. A uostalom, to je najprodavaniji fat burner u Americi. Jel ima bolje preporuke od toga?
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:00
Ja mogu provjereno reci da ne znam da li djeluju na
skidanje masnoce, ali svakako djeluje (fat burner ili l-
carnitin 2000 mg) da imam ultra puno više energije za
odraditi žešci trening nego bez toga.

S druge strane... to je preforsiravanje koje najcešce za
koji dan dođe na naplatu u obliku pada imuniteta.

Ali da nema nikakvog utjecaja (na energiju), ne mogu reci.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:05
Nemoj mješati l-carnitin sa Animal Cutsom. Animal ima u sebi guaranu koja djeluje kao i kofein i zbog toga osjecaš dodatnu energiju tj. bolje receno razbuđenost. L-carnitin je najvece bacanje novaca koje postoji.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:12
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Zato što su mi neki ljudi osobno potvrdili. Jedan lik mi je u petak rekao da je izgubio 8 kg u mjesec dana. Lik je potpuno normalan tj. ne teži debljini. A uostalom, to je najprodavaniji fat burner u Americi. Jel ima bolje preporuke od toga?


Aha to je ono rekla kazala

A što se tice amerike, pa hgebala te amerika, tamo puše price i da s ab rocketom možeš nabildat prsa.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:12

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Nemoj mješati l-carnitin sa Animal Cutsom. Animal ima u sebi guaranu koja djeluje kao i kofein i zbog toga osjecaš dodatnu energiju tj. bolje receno razbuđenost. L-carnitin je najvece bacanje novaca koje postoji.
 

Kao i animal cuts, skupa kava, niš drugo

Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:42
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Zato što su mi neki ljudi osobno potvrdili. Jedan lik mi je u petak rekao da je izgubio 8 kg u mjesec dana. Lik je potpuno normalan tj. ne teži debljini. A uostalom, to je najprodavaniji fat burner u Americi. Jel ima bolje preporuke od toga?


Aha to je ono rekla kazala

A što se tice amerike, pa hgebala te amerika, tamo puše price i da s ab rocketom možeš nabildat prsa.


Ako netko meni osobno potvrdi da Animal Cuts djeluje onda to nije rekla kazala. Barem za mene. A što se tice tog tvog ab rocketa, to nije trenutno najprodavaniji proizvod u Americi za prsa.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:43
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Nemoj mješati l-carnitin sa Animal Cutsom. Animal ima u sebi guaranu koja djeluje kao i kofein i zbog toga osjecaš dodatnu energiju tj. bolje receno razbuđenost. L-carnitin je najvece bacanje novaca koje postoji.
 

Kao i animal cuts, skupa kava, niš drugo



Vidi se da nemaš pojma o Animal Cutsu i da se nisi niti potrudio vidjeti sastav.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:45
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Zato što su mi neki ljudi osobno potvrdili. Jedan lik mi je u petak rekao da je izgubio 8 kg u mjesec dana. Lik je potpuno normalan tj. ne teži debljini. A uostalom, to je najprodavaniji fat burner u Americi. Jel ima bolje preporuke od toga?


Aha to je ono rekla kazala

A što se tice amerike, pa hgebala te amerika, tamo puše price i da s ab rocketom možeš nabildat prsa.


Ako netko meni osobno potvrdi da Animal Cuts djeluje onda to nije rekla kazala. Barem za mene. A što se tice tog tvog ab rocketa, to nije trenutno najprodavaniji proizvod u Americi za prsa.


Brate, sastav su kofein i cajevi, dobro ti je Thorn rekao, skupa kava.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:55
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Zato što su mi neki ljudi osobno potvrdili. Jedan lik mi je u petak rekao da je izgubio 8 kg u mjesec dana. Lik je potpuno normalan tj. ne teži debljini. A uostalom, to je najprodavaniji fat burner u Americi. Jel ima bolje preporuke od toga?


Aha to je ono rekla kazala

A što se tice amerike, pa hgebala te amerika, tamo puše price i da s ab rocketom možeš nabildat prsa.


Ako netko meni osobno potvrdi da Animal Cuts djeluje onda to nije rekla kazala. Barem za mene. A što se tice tog tvog ab rocketa, to nije trenutno najprodavaniji proizvod u Americi za prsa.


Brate, sastav su kofein i cajevi, dobro ti je Thorn rekao, skupa kava.


Di ti piješ kavu ako je ovo skupo? Ja nabavim Animal Cuts za 330 kn. Unutra je 42 paketica. Znaci 330/42 = 7,85 kn po paketicu. Vi pijete kavu za 4 i za 5 kn pa vam je ovo skupo. OK.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 13:56
  Zaboravio sam na caj. Koliko tek platite caj?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.