New Posts New Posts RSS Feed - Fat burner
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fat burner

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fat burner
    Posted: 28 Veljaca 2012 at 23:58
fat burneri su tu da daju podrsku tijelu da odradis naporan trening do kraja,, daju poticaj, u njima ima dosta stvari koje ubrzavaju metabolizan.. tako da svakako preporucavam fat burnere termogenike i l-caarnitin u konbinaciji... zivcirate me kad kazete da nepomazu,, da nije njih ja nebi skinio 50 kila... nebi imo snage ni motivacije pozz
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:47
  Pa da otišlo je je puno i mišica al zato sad nakon mjesec pauze idem intenzivno radit na masi...

Da dobro si to rekao, charge je dao tacku na i... nisam ni ja rekao da je on iskljucivo zaslužan za sve ali je dosta pomogao... znam da nisam bezveze bacio 30€ na njega...

Bitno je da raja vidi da se uz malo volje i znanja izgled može promijeniti u relativno kratkom roku...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:40
Ma sve je to ok, samo ti hocu reci da ne možeš veliki dio pripisat Chargeu, prehrana i treninzi su obavili najviše posla, fat burner je tu da stavi tocku na i.
Na ovoj prvoj slici bih primjetio da si izgubio i dosta mišicne mase što me i ne cudi jer kažeš da si skinuo š5 kila u 2 mjeseca što nikome nije preporucljivo.

EDIT: ne zadnjoj nego prvoj

 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:33
Evo i dokaz da ne bude da pricam bez veze... 



Dakle ova slika u sredini je negdje prije 3 mjeseca kada sam kupio Charge i odlucio da krenem na posao... Ova zadnja slika je stanje nakon otprilike š mjesec korištenja Chargea. Prva slika je moje današnje stanje nakon otprilike 3 mjeseca...

Ja nebi baš rekao iz ovih slika da je voda otišla
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:32
Ma gle, da bi skinuo š kilogram sala ti trebaš skurit 7000 kcal pa ti izracunaj u kakvom deficitu bi trebao u ta 2 mjeseca bit da bi skurio toliko sala, fat burner je tu šlag na kraju, njemu možeš pripisat mali dio posla.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 12:12
  pa zašto nakon mjesec dana kilaža se uopce ne vraca ako sam izgubio vodu? kakva crna voda... pola stomaka je nestalo, odjeca visi na meni ko na ofingeru...

Ne ne nije u pitanju voda vec salo i mali dio mišica... to sam izgubio... a voda se je ionako nadoknadila cim sam prestao sa uzimanjem preparata...

tacno mjesec dana uopce nisam radio kardio, nisam uzimao ništa osim wheya i malo sam radio na masi... 3 treninga sedmicno... kilaža i dalje stoji na istom, ne vraca se na staro... dakle opet kažem, nije voda...

a da je Charge saslužan za moj uspjeh znam š00% jer sam i prije pokušavao da sletim koju kilu a nikad mi nie uspijevalo...

al eto da ne bude sad sve da je charge odradio... 5 kila charge, 5 prehrana i 5 trening... eto to je
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 11:33
Originally posted by zilla zilla wrote:

Dobri fat burneri rade svoj posao, definitivno... Govorim iz licnog iskustva... Ja sam licno koristio Charge i uz pravilnu prehranu i šh cardia otišlo š5 kg u roku od nekih 2 mjeseca...

Da me nije sramota sad bi stavio slike da svi vidite šta može od covjeka uraditi dobar preparat, dobra prehrana i pravi trening...



Kako znaš da su taj posao obavili fat burneri?
Da nije za to možda zaslužna pravilna prehrana i kardio, ma nee.

Skinuo si š5 kila za dva mjeseca, ako ti je to prvih 2 mjeseca budi siguran da si velikim dijelom izgubio dosta vode tako da je tih pocetnih š5 kila iskrivljena slika.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 11:22
Dobri fat burneri rade svoj posao, definitivno... Govorim iz licnog iskustva... Ja sam licno koristio Charge i uz pravilnu prehranu i šh cardia otišlo š5 kg u roku od nekih 2 mjeseca...

Da me nije sramota sad bi stavio slike da svi vidite šta može od covjeka uraditi dobar preparat, dobra prehrana i pravi trening...

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 15:29
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Buduci da se ovdje u velikoj mjeri spominje nešto zbog cega se u normalnoj državi ide u zatvor, a to je efedrin, ja ne želim sudjelovati u takvim raspravama. Isto tako, kad je rijec i o drugim dodacima prehrani, ne zanimaju me bilo kakva sredstva koja se ne mogu nabaviti legalnim putem.


O moj bože... sad nema sumnje
Nitko te nije tražio da sudjeluješ tako da.. slobodno zaobiđi sve teme koje ti ne pašu, jer ovakvi komentari nikome ne trebaju
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 15:19
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Not again....još jedan hebeni FLEX WARRIOR

Kad si vec zapeo za animal cuts, znaš li možda zbog cega su multivitamini/minerali iste te firme Daily One povuceni s tržišta hrvatske? Ne znaš? Nedozvoljene kolicine vitamina  I sad da ih netko nabavi to je isto ilegalno znaš? A do nedavno bili u prodaji...



Iz Amerike nabavljam dosta suplemenata, a između ostaloga brojni od njih nisu registrirani u Hrvatskoj. Moj paket koji je prepun svega toga uredno prođe carinsku kontrolu, pa cak i sanitarnog inspektora ministarstva zdrastva. Prema tome, ne pricaj o stvarima koje ne znaš. To je ilegalno prodavat, ali sredstava su dozvoljena. A to što je naša država po mnogo cemu nekoliko desetaka godina nazad, što nema mogucnosti ispitat neke proizvode i što su tablice stare 20-30 godina, e to je vec drugi problem.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 13:54

 Not again....još jedan hebeni FLEX WARRIOR

Kad si vec zapeo za animal cuts, znaš li možda zbog cega su multivitamini/minerali iste te firme Daily One povuceni s tržišta hrvatske? Ne znaš? Nedozvoljene kolicine vitamina  I sad da ih netko nabavi to je isto ilegalno znaš? A do nedavno bili u prodaji...

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 10:54
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Ako nisi citao FLEX naravno da ne razumiješ o cemu pricam.


Misliš na flex kao casopis?
Ma kakav flex prijatelju, ja ne citam magazine u kojima je svaka druga stranica neka reklama, naravno da ce tamo Animal cuts i slicna sranja bit top proizvod kad se plati reklama pa se sve mora fino nahvalit i sve mora bit bajno i krasno, uvati se foruma i strucnije literature od flexa.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 10:50
  Ako nisi citao FLEX naravno da ne razumiješ o cemu pricam.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 10:47
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Ma krivo si shvatio, ne radi se o tome. Ne možemo u isti koš stavljat sve fat burnere sa tržišta i efedrin. Drugs world je jedan drugi svijet i ne želim da mi netko na animal cuts spušta efedrin. To mi je isto kao da se neki fikser stane kraj mene i kaže kak bolje izgleda. Ne zanima me to. A i nije mi normalno da se takve stvari vuku na ovom forumu pod temom dodatci prehrani. Otvorite si topic DRUGS WORLD (takav dio je postojao, a možda i još postoji u casopisu FLEX) pa si pišite o tim stvarima koliko vas volja, a ne mješajte to s legalnim fat burnerima.
 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 10:43
 Soner....kakve sam ja to ovdje droge spominjao osim efedrina? Daj molim te citiraj to.

A što se tice Animal Cutsa, on se i dalje ne može registrirati u Hrvatskoj, a kako stvari stoje tako ce i ostati. Međutim, ja ga mogu normalno pokazati na carini i zbog toga mi nitko nece ništa jer nije zabranjen nego se ne može registrirati i automatski uci u sustav prodaje.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2010 at 08:04
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Ma krivo si shvatio, ne radi se o tome. Ne možemo u isti koš stavljat sve fat burnere sa tržišta i efedrin. Drugs world je jedan drugi svijet i ne želim da mi netko na animal cuts spušta efedrin. To mi je isto kao da se neki fikser stane kraj mene i kaže kak bolje izgleda. Ne zanima me to. A i nije mi normalno da se takve stvari vuku na ovom forumu pod temom dodatci prehrani. Otvorite si topic DRUGS WORLD (takav dio je postojao, a možda i još postoji u casopisu FLEX) pa si pišite o tim stvarima koliko vas volja, a ne mješajte to s legalnim fat burnerima.


Au majko sveta, šta sve necu procitat ovdje, Otto, ajd se malo obrazuj po tom pitanju, pa dođi i reci da se efedrin može stavit u isti koš s ovim drogama koje spominješ tu, nema smisla da nas praviš budalama.

Hint: ako nisi znao jedno vrijeme je Animal Cuts bio zabranjen u legalnoj prodaji u Hrvatskoji i još gro zemalja.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.