New Posts New Posts RSS Feed - Testosteroni?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Testosteroni?

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Testosteroni?
    Posted: 30 Srpanj 2013 at 22:29
Što mislite o testosteronima? Dali pomažu u povecanju mišicne mase, povecanju energije i opcenito u povecanju ucinkovitosti pri treniranju?

Dali povecanje kolicine testosterona u organizmu može imati kakve neželjene posljedice?

Vjerojatno ih necu uopce uzimati, samo želim malo više saznati o testosteronskim dodacima prehrani..
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2013 at 22:31
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2013 at 22:33
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

https://www.fitness.com.hr/zdravlje/um-tijelo/Testosteron.aspx


Jao, izvini, uopce nisam tražio..
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2013 at 22:34
Ma neka prijatelju tu imaš dosta toga... :) Sve odgovore i više :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 00:22
Moj iskreni i dobronamjeran savjet- ruke dalje od bilo kakvih sintetickih androgena.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 00:30
tribestan uzmi ako vec nesto zelis..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 01:50
Ma ja imam 24 godine, nemam problema s manjkom testosterona, zanima me cisto dali bi povecane kolicine testosterona mogle pomoci u oblikovanju i rastu mišica, te postoje li kakve neželjene nuspojave?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 07:29
Odg je jednostavan na sva pitanja. Da
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Barinjo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Location: Varaždin
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barinjo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 10:47
Nisu ti potrebni nikakvi test busteri do neke 30-35 god.zivota(zavisi o kvaliteti prehrane)
Jedine (ne)željene nuspojave bi ti sada mogle biti pojacane erekcije u (ne)zeljenim situacijama
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 10:55
Originally posted by Barinjo Barinjo wrote:

Nisu ti potrebni nikakvi test busteri do neke 30-35 god.zivota(zavisi o kvaliteti prehrane)
Jedine (ne)željene nuspojave bi ti sada mogle biti pojacane erekcije u (ne)zeljenim situacijama
To nije istina. Nemoguce je odvojiti anabolno od androgenog djelovanja, a ovo drugo se dovodi u vezu sa mnogo vise i tezim nuspojavam od pretjeranje erekcije, od prokancerogenih djelovanja pa sve do hipertenzije i funkcionalnih promjena na polnim organima.


Edited by tare - 31 Srpanj 2013 at 10:56
Back to Top
Barinjo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Location: Varaždin
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barinjo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 11:46
Naveo sam ucestale erekcije samo kao primjer,posto nisam bas upoznat s ostalim nuspojavama..ali sam siguran da mu je to nepotrebno u njegovoj dobi
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 11:53
Originally posted by Barinjo Barinjo wrote:

Naveo sam ucestale erekcije samo kao primjer,posto nisam bas upoznat s ostalim nuspojavama..ali sam siguran da mu je to nepotrebno u njegovoj dobi
 
Vjerujem da to vecini muskaraca i nije bas nezeljena pojavaWinkTongue
A bez obzira na dob, toga se treba kloniti. Androgeni se propisuju ljudima koji imaju teskih problema sa seksualnim nagonom, koji su imali odstranjivanje testisa ili slicno. Osim ovim ljudima, sinteticki androgeni nikome ne trebaju i mogu biti jako stetni.
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 14:41
Originally posted by tare tare wrote:

Originally posted by Barinjo Barinjo wrote:

Naveo sam ucestale erekcije samo kao primjer,posto nisam bas upoznat s ostalim nuspojavama..ali sam siguran da mu je to nepotrebno u njegovoj dobi

 
Vjerujem da to vecini muskaraca i nije bas nezeljena pojavaWinkTongue
A bez obzira na dob, toga se treba kloniti. Androgeni se propisuju ljudima koji imaju teskih problema sa seksualnim nagonom, koji su imali odstranjivanje testisa ili slicno. Osim ovim ljudima, sinteticki androgeni nikome ne trebaju i mogu biti jako stetni.


sto je sa smanjenjem testosterona prilikom mrsavljenja? procitao sam negdje kako je moguca "nuspojava" ako se radi jaci fat lose.

stvar je u tome da isprobavam insanity + warrior diet i nakon 3 tjedna sam primjetio nekakav oblik impontencije . vjerojatno je prolazno samo, no znam da cura bas i nije zadovoljna time . vise udara na moju muskost
Back to Top
Barinjo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Location: Varaždin
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Barinjo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 15:11
Kakav ti je bio unos masti?
Moze biti vise razloga..jedan je nedovoljno unosenje zdavih masti,ili pre negli gubitak tezine..
Posto radis warrior..pazi da unese dovoljno P,M,UH..i da masti budu 30% tih kalorija.
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 15:17
Originally posted by Barinjo Barinjo wrote:

Kakav ti je bio unos masti?
Moze biti vise razloga..jedan je nedovoljno unosenje zdavih masti,ili pre negli gubitak tezine..
Posto radis warrior..pazi da unese dovoljno P,M,UH..i da masti budu 30% tih kalorija.


@unos zdravih masti: P i UH ima dovoljno, masti izvlacim najvise iz maslinovog ulja koje dodam salati.

@prenagli gubitak tezine: ne mogu potvrditi/negirati jer nemam vagu, no nakon skoro 3 tjedna se vec lagano vidi promjena "na ugledalu"


napomena: izvadio sam zuc u 11. mj i od tada gledam da izbjegavam masniju hranu (mogu pojesti ali se odmah osjeti na probavi)
Back to Top
Barinjo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Location: Varaždin
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Barinjo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 15:46
Vise sam mislio na unos masti kroz ribu,jaja,orasaste plodove
Probaj se vratit na normalnu prehranu,pa onda vidjet da ce se situacija popravit.Ako ne onda posjeti doktora.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.