New Posts New Posts RSS Feed - vjezbanje na taste
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbanje na taste

 Post Reply Post Reply
Author
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vjezbanje na taste
    Posted: 25 Sijecanj 2014 at 11:50
Ako zivis u Kanadi pretpostavljam da znas "kanadski" :D

Fasted state cardio je ustvari jedan od dva idealna trenutka za gubitak masti a (ako si pametna) ocuvanja misicne mase. Nisam siguran da je 30 minuta dobar odabir, pocni skromnije sa 15-20 minuta laganog kardia, pretpostavljam da ces trcati. Preferiram HIIT ali trci lagano po parku za pocetak ili na traci ili bilo gdje.

The good - NEMOJ pojesti bananu prije trcanja niti ikakve ugljikohidrate jer ce ti to dignuti inzulin u sekundi a to upravo zelimo izbjeci. Ujutro je inzulin na najnizim razinama u danu i upravo to nam omogucava da iskoristimo masne rezerve za gorivo.

The ugly - tada je najlakse izgubiti misicno tkivo. Treba jako paziti da ti se ne krene naglo izlucivati kortizol (hormon stresa) i da ne krene katabolizam misica. Neka novija istrazivanja i izvori kazu da je to moguce sprijeciti uzimanjem kvalitetnih di i tri peptida prije treninga (ne kuzim bas biokemiju toliko ali ja si to tumacim kao aminokiseline, djelomicno rastavljene bjelancevine)

;)
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 22:37
Za sad bi radila 3 x tj cardio i 2x tj jacanje misica sa utezima od 5 kila. Pa kad se a viknem onda sa 10 pa doc do nekih 15 kila. Cardio bi nekih 30 minuta minimalno. Ako znate za neki dobri cardio slobodno primam i zahvaljujem na preporukama.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 21:16
Da, o kakvom treningu se radi?

Kako god, ja bih na tvom mjestu taj shake pijuckala tokom treninga, na tusiranje pa dorucak ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 19:45
jest :) ali ovisi kakav trening ces radit ujutro... trebala bi pojest barem bananu prije treninga..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 18:48
Ja si ovak razmisljam od pon do pet oko 30 min i poslije vjezbanja si lijepo popijem proteinski shake, tusiranje i onda dorucak. Jel to u redu?
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 10:06
Mozes na taste u 4 u jutro. A mozes i popiti sok prije treninga.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 09:30
Pozdrav draga :) Pa gledaj ...najvažnije je da odradiš bilo kakvu aktivnost! 
Inace nisam upoznat koji ti je cilj, ali pred postavljam , Ako ti to odgovara takav trening na tašte...zašto ne? :) I onako nakon jednog finog trcanja..sjedneš za stol i papaš dorucak da povratiš energiju to je super ako možeš tako funkcionirati da ! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 02:57
Originally posted by eXpertise eXpertise wrote:

vjezbanje u 4 ujutro ? a budna si u pola noci bože sacuvaj
nisam ja budna u pola noci vremenska razlika je 8 ili 9 sati, ja ne zivim u hrvatskoj.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 02:55
Uobicajno se budim u 5 ujutro doruckujem, sredim se, probudim kcer oko 5:40, nju obucem i vec u 6:10 smo na putu do vlaka, to mi je 20 min hodanja pa vlak, ostavim ju u vrticu a ja moram biti na poslu u 8 do 4 ili 5 pokupim kcer i doma smo oko 6:30 a buduci da mu dragi mora ici u 7 spavat zato sto pocinje raditi u 3 ujutro i nemam vremena za vjezbanje tijekom dana.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 01:00
vjezbanje u 4 ujutro ? a budna si u pola noci bože sacuvaj
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 00:35
Hej! Fitovci. Zbog mog jako ubrzanog zivota nemam bas puno vremena za vjezbanje tjekom dana pa sam mislila vjesbat oko u 4 ujutro. Zato me zanima jel je u redu ako vjezbam na taste i poslije pojedem dorucak?
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.