New Posts New Posts RSS Feed - moze misljenje?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moze misljenje?

 Post Reply Post Reply
Author
Kelevra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kelevra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: moze misljenje?
    Posted: 28 Veljaca 2008 at 12:38

Originally posted by tonyš23 tonyš23 wrote:

 pozdrav, pitao bih vas za jednu vjezbu koju sam smislio u nedostatku pametnijih tema za razmisljanje pa evo ovako stanem ispred skala u malom raskoraku, malo cucnem kao da skacem u dalj pa skocim na treci skalin( to mi je trenutno taman, cetvrti mi je malo prenaporan) pa tako 20 puta u seriji i cetiri serije. meni se ne cini lose, ali ipak u neke stvari se nerazumijem pa me zanima i malo strucnije misljenje. puno vam hvala
 

to ti je odlicna vjezba za noge,takve vjezbe skijasi rade.

probaj i sa jednom nogom a lemoj skakat na trecu vec na prvu ili drugu

z

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 17:10
 Pa ovako....to je dosta zeznuto za koljena...pa malo pripazi.... po meni ti je sasvim dovoljen cucan sa skokom... moras paziti na doskoke i docekat se na prste...koliko ja znam o tome....  cao.....
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 14:59
 pozdrav, pitao bih vas za jednu vjezbu koju sam smislio u nedostatku pametnijih tema za razmisljanje pa evo ovako stanem ispred skala u malom raskoraku, malo cucnem kao da skacem u dalj pa skocim na treci skalin( to mi je trenutno taman, cetvrti mi je malo prenaporan) pa tako 20 puta u seriji i cetiri serije. meni se ne cini lose, ali ipak u neke stvari se nerazumijem pa me zanima i malo strucnije misljenje. puno vam hvala
samo se treba portudit
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.