New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 136>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 13:51
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

ma,cure,nisam ja ništa loše mislila,samo se malo šalim!!!
ali,svejedno me fasciniraju kolicine,je, fakat,to kaj je vama jedan obrok,meni je to tri obroka.
ali,vi ste mladi,pa niš' cudno!

A ko je rekao da si mislila nešto loše? Smile Ja samo govorim o cinjenicama...o razlikama medju ljudima,  o tome da je sve relativno i ovisi o percepciji i ukusima, navikama, ciljevima. I da bi mnogi jeli i više da se ne boje hrane i da treniraju kako spada - i iznenadili bi se koliko mogu.

Koliko ja vidim, rijetki su oni koji jedu malo jer im tijelo tako jednostavno traži. Više se susrecem s onima koji se suzdržavaju radi raznih razloga, a najviše radi neznanja. I onda, radi svega toga, ovisno o poziciji pojedinca, ovih bijednih 2000 kcal izgleda puno, a u biti cak može biti i malo :) Vidiš, mettu je malo LOL

Ne pišem ja to samo radi tebe baba, nego opcenito, radi raznih komentara i uvjerenja ljudi. Ja uvijek pišem opcenito, kad me nešto potakne, pa ispadne da se obrušavam na neciji komentar :) 

I ne bih rekla da to baš ima veze s godinama, bar ne toliko koliko se misli Wink

White, sve je to u duhu teme Tongue


Stavila bih neku sliku ali predosadni su mi obroci zanje vrijeme, to nije moderno Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 14:42
Duh? Tu ima duhova? Odo ja, aj bok :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 15:07
A jesi bleso Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2013 at 13:26
pa ovako.. za do veceras :)
50g integralne rize
200g graska
200g slanutka
150g kukuruza
3 tvrdo kuhana jaja
250g tune u vodi
kapula
cesnjak
maslinovo ulje
ocat

Uz to krastavac sa posnim sirom


I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2013 at 15:00
Moj svakodnevni dorucak. Zobene sa sojinim mlijekom, ovdje je jos bila naribana lindt cokolada od 99% kakaa, osjecala sam se kreativno :D



Takodjer, rucak, 80g sojinih komadica prvo skuhanih sa origanom i chilijem, nakon toga pirjani na maslinovom ulju sa curry mješavinom zacina (neznam zašto, al ima mi okus po roštilju to), 40g bulgura i 260g kuhanog krumpira, malo posoljen, cisto radi okusa, ne volim slano, al tu mi je okej, uglavnom, trudim se unosit sve kak treba da bi dobila na kilaži i idu polako brojke gore :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 12:14
jaja s tunom i povrce

evo jucerašnjeg nedjeljnjeg "svecanog rucka"
jaja punjena mješavinom tune u salamuri, posne milbone, žlicicom maslinovog i žlicicom hrena..paprika i tikvica ispecene u pecnici, pola šnite raženog kruha
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 17:18
Glavna jela, dagnje na buzaru, plavcici na žaru i šnicla u umaku s blitvom
Glavni kuhar moj muž:))





Za Cheat day (glavni kuhar ja)

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 17:40
ti si definitivno sladji kuhar
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 17:46
Našla ovu sliku i ne mogu vjerovat što sam sve napekla:))
sva sreca da ne volim jesti što ja spremim tako da sve razdjelim:)) zato je sve na pladnjevima opskrbim cijelu zgradu i još okolo
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 17:48
ma nesmije to ni gledat do petka onda cu i ja probat smiksat neku kocku ko ovu tvoju s grizom i visnjama
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 17:51
a to su zagrebacke kremšnite (btw recept je odlican, ali nisu baš po propisima tako da ti miksaj griz i višnje biti ce bolje )
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 17:53
ma meni je ionak bitno vizualno da lici na kolac, a sad šta je unutra to mi nije tolko bitno
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 19:12
danas rucak
piletina na kineski, piletina, paprika, tikvica, gljive i riža
+ curry, soja sos

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 10:52
dorucak
filet tune, 2 jaja, pomidor i paprika + 1 feta kruha

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 12:24
odlicno, sve mi se svidja ja isto tako volim lijepo poslagat da mi lijepo izgleda prije nego završi u trbici
cookies are for pussies
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2013 at 10:56
Evo moje vecere:
Prvo predjelo:Paradajzi,paprika,luk,radic,vlasac i cešnjak
Drugo predjelo:Zelena cvijetaca,brokula,gljive,luk i peršin
Glavno jelo:Jaja,tikvica,slanutak,divlja riža,krumpir i vlasac
Desert(to nemam sliku):Indijski orašcici,šljive,marelice i shake od banane
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.