New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 132133134135136>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 21:01
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Heheh misliš da mene pekarski ne muce? Uh! LOL Nema toga šta ti mene ne muci LOL

Ali dobro...na neki nacin mi je to fora jer kad mi netko kaže: "Ali ja jednostavno volim sve jest, ne mogu ja bez toga i toga...lako tebi kad ti to ne voliš i ne jedeš :)))" samo se nasmijem i pomislim si...eh, da znaš koliko je rada tu uloženo... Big smile

Nekima je jako malo discipline potrebno....kad ionako ne vole jesti puno, niti ih vuce to slatko i ostalo....ali nama hranoljupcima, bar vecini, to uvijek ostaje borba na neki nacin. Samo se treba znati da uvijek imamo izbor...i to je to, nema kukanja :)

Blago meni kad ne volim jest LOLLOLLOL








Edited by Zoki - 12 Srpanj 2013 at 23:14
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 20:55
Heheh misliš da mene pekarski ne muce? Uh! LOL Nema toga šta ti mene ne muci LOL

Ali dobro...na neki nacin mi je to fora jer kad mi netko kaže: "Ali ja jednostavno volim sve jest, ne mogu ja bez toga i toga...lako tebi kad ti to ne voliš i ne jedeš :)))" samo se nasmijem i pomislim si...eh, da znaš koliko je rada tu uloženo... Big smile

Nekima je jako malo discipline potrebno....kad ionako ne vole jesti puno, niti ih vuce to slatko i ostalo....ali nama hranoljupcima, bar vecini, to uvijek ostaje borba na neki nacin. Samo se treba znati da uvijek imamo izbor...i to je to, nema kukanja :)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 20:22
pa to sam vidjela i neki dan neka pece tortilje, a ja pomislila sigurno je tava nekakva drugacija od moje kad ne izgori sve što se može brže napravit isplati se probat.. a svakog nešt muci..mene npr. pekarski proizvodi- kiflice, bureci itd itb.. i šta cu jadna morala naucit mjesit raženo tijesto pa sad pecem ražene punjene posnim i piletinom
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 20:15
Super, thnx Wink

Istina za tavu, to je i mene izludjivalo dok nisam u nekoj emisiji vidjela da tip stavlja masni papir za pecenje na tavu i filete prži na njemu - iako se meni i dalje malo raspadalo, puno manje nego prije! Probaj, bar je malo brža verzija, kad ti zatreba Smile

A ja jesam kolacoljubac, veliki...ali red, rad i disciplina su ucinili svoje pa sad i mene zadovolji kockica tamne cokse....tješim se Smile


Edited by Gym_girl - 12 Srpanj 2013 at 20:16
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 20:04
stavim ih prvo na krpu da upije krpa vodu. Onda ih nameljam sa svim i svacim, zagrijem prvo pecnicu 5 min na 220 stupnjeva, a kad stavim ribu onda smanjim na 180-190 i pecem od 20-30 min. Meni je i kod kolaca tako- najvise 20 minuta, ako je preko toga nece moci sva sreca da ni nisam neki kolacoljubac pa me zadovolji i kockica tamne cokse u biti ribu pravim u pecnici iz jednog razloga- jer mi se na tavi raspadne pa poludim ili trebas stavit hrpu ulja, a ulje mi uglavnom sluzi za salate

Edited by avangarde - 12 Srpanj 2013 at 20:06
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 19:11
avangarde, koliko peceš ove filete oslica i na koliko stupnjeva? Smile

Nisam ih još probala tako u pecnici, samo na tavi...ali inace mi se neda puno zezat s tim pa si uzmem one zaledjene bezglavce i bljus u vodu, da ne može jednostavnije bit :))

Kod kolaca tražim što vece komplikacije, a kod ovog kuhanja samo da što krace traje i podmiri što treba :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 17:14





Riža + tikvice+ patlidžan + piletina


Preworkout meal Wink


Inace, obožavam radit tikvice, pogotovo ljeti, i miješat ih sa rižom, ili jest same, s kruhom, pomiješat s nekim drugim povrcem.....brzo i jednostavno - malo prodinstam kapulicu do 5 min, ubacim tikvicu narezanu na kockice, malo zalijem salsom, dodam sol i origano, mlake vode da prekrije tikv. i pustim da se kuha na umjerenoj/laganoj vatri, 10-15ak min dok ne bude mekano i ne upije vodu......njam Smile

















"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 14:03
morat cu probat ovo tvoj snack zika- piletina i kokos brasno
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 14:01
Evo jucerašnja vecera i današnji rucak


pecena paprika na žlicici kokosovog ulja, 3 bjelanjka prelivena preko paprike, 100 g pilecih prsa ispecenih zajedno s paprikom, naribana rotkvica i žlicica ajvara (eko s agava sirupom pravljen)



ovo je išlo 1,5 h nakon dizanja željeza 40 g heljde, kuhana i zacinjena s kajenskim paprom i kurkumom nakon kuhanja + oslic pecen u pecnici na masnom papriru- od zacina cešnjak, chilly, hrenom premazano+ salata od paprike i krastavaca s zlicicom maslinovog i pola limuna iscjedenog
cookies are for pussies
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 13:24
Imam i ja neke...al moram skinut s moba.

Trenutno za veceru radim bjelanjke s tikvicama i rajcicom. Znaci, prvo malo na grillu tikvice da puste vodu, onda ispecem bjelanjke i rajcicu narežem. Može se staviti i neko ulje preko koje koristite, trenutno sam u fazi s kokosom, pa ugl.to posipam. To ide super i sa sirom.

(to uploadam navecer)

Ovo mi je 2.najdraža vecera, piletina, zelena salata i neki orašasti:



a nekad i samo posipam preko mesa i salatu uz to
LiveStrong
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 13:13
Evo prijatelju http://tinypic.com/ pa samo kopiraj link u poruku kada budeš pisao...uzmi onaj link di piše forum ,tako nešto ma vidit ceš :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
vicencos View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vicencos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 13:04
Imam par obroka ali kako da stavim slike?
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 10:18
Inace ne pecem kolace uopce, pa kad bi ispekla ovako nešto znam da b se pomamili, zato pitam Smile

No ništa, kod mene ne prolaze ni posni, ni jogurt nažalost.

Gymka zbilja je super tema, veselim se novim slikicama:)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:57
Pa što bi im bilo? Preradjena sirutka,protein cisti potreban tijelu,svakako ne možeš pogriješiti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:49
probala sam s posnim, malo ga razmutit u vodi ali onda ispadnu kruti unutra. možda ce netko reci da whey nije za djecu, ja ih nemam al kad ih budem imala svakako cu im ukljuciti u prehranu ja to sebi postavim ovako- ako mogu pojesti neki proizvod iz pekare, jesti gumene bombone i slatkiše, šta ce im biti od proteina sirutke ? i da, dodala sam u njih i oko 5 kapi stevije da bude slade

Edited by avangarde - 11 Srpanj 2013 at 14:52
cookies are for pussies
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:45
avangarde jel može nešto drugo umjesto jogurta?
I koliko je preporucljivo djeci davati tako nešto s obzirom na whey unutra? 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 132133134135136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.