New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 16:03
Hvala Ivice :D Mix vježbi...od prirodnih sklekova zgibova cucnjeva trbušnjaka itd... do Tegova,sam eto jedino što imam tu jednu šipku za benc od nje radim 20 vježbi za mišice...snalazim se nekako :D ,uz to dosta kardia,programa od insainitya, puno puno toga izmixano što meni odgovara :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 17:50
I ti znaci mixas Insanity, samo deri :)
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 19:05
Mett svaka cast, sve se može i kod kuce uz dobru organizciju
koliko cesto radiš cardio a koliko snagu? (pitam tek toliko za info)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 19:28
hehe :)

Ponedjeljak - Grudi ,nakon toga insainity ali ne full nego neke vježbe izvucene 10-tak minuta,pa trbušnjaci 15minuta, jesti pa onda sat vremena bajs

Utorak - Ruke i full insainity ,jesti i sat vremena bajk 

Srijeda- Trbušnjaci glavni 30 minuta ,zgibovi , triceps i opet par vježbica od insainity programa iz glave šta mi dodje na pamet

Cet Ruke ,pa trbušnjaci ,pa opet od insainity programa...pa pa jesti pa bajs :D

Petak - odmor... dobro trebalo bi biti ali bude sat vremena bajsom

Subota ledja, trbušnjaci, triceps od insainity-a opet...

Nedjelja noge biceps glavni trbušnjaci....pa bajs :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 21:13
Sad sam se tek sjetila da sam te pitala.
Za prehranu mi je više manje sve jasno, a zanimalo me kako izgleda ustvari trening kad se radi tako nešto što ti sad radiš, pa gledam sad.
Tocnije, zanimalo me što u takvom slucaju s cardiom, tj. vidim tu kod tebe bajs, ali to bude kao LI cardio jel tak?
Sve u svemu, svaka cast, dokaz da se može sve od doma, pa i bez wheya i slicnog (što je meni trenutno nezamislivo, a znam da je izvedivo najnormalnije)!
Samo trening + prehrana
    
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 21:21
Hvala ti draga! Ovaj da može se ...nemam novaca za whey pa pokušavam iz prehrane izvuci najbolje što mogu....da da bajs je više LI kardio ono nekada potegnem a vecinom opušteno sat vremena tempom...a ono nakon treninga je žestoko koliko mogu mješanje Hita,fullbody,p90x,insainity ma svega što se sjetim....:D...Ne bih mogao izdržati još neki jaci kardio da sa bajsom forsiram idem koliko ide ne opterecujem se ako mogu potegniti to jest ako osjetim onda potegnem..kada ne mogu nastavim lagano..uzeo sam bajs iz razloga jer trcanje mi je bolja opcija ali kada ne mogu trcati jedva da hodam...pa bi trajalo puno krace....tako da ono bajsom mogu nastaviti tako da mi puno bolje paše...no ipak kada zahladni snjeg i to...ostat ce mi trcanje tako da pred jesen cu morati poceti i sa time malo kondicije uhvatiti... hvala još jednom! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 21:47
može se,kak ne?!
ja sam popila nešto malo whey-a,ali nemam love uvijek,ali prehrana i uporan trening,i rezultati su tu. jedino kaj moraš konstantno povecavati intenzitet vježbi i težinu utega,i mijenjati trening,jer se tijelo doslovno navikne,i stane. moraš sama svoje tijelo varati i iznenaditi !
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 21:54
Ma draga moja vjeruj mi da ne mogu stvarno si priuštiti whey...i ovako imam problema sa hranom osnovnom,otac mi radi probleme....a ne da si još to priuštim.... Rijetko kada mi je trening isti možda ga držim na tjedan , 2 samo su mišicne skupine iste :D Ne želim da mi trening postane monoton trening.. :) pošto mi je šipka jedna sprava za sve mišicne skupine nemam puno izbora...ali snadjem se...:)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 21:57
Baš zato i kažem. Puno ljudi navali na whey odmah kao da se bez toga ne može. Pa i ja sam bila takva u pocetku, nikud bez praška.
Sad kad gledam tebe i druge tu, sve manje mi je na pameti, sve rijedje ga pijem i cuvam to što mi je ostalo za odredjene situacije kad mi se neda spremat hrana (npr. bio mi je ok kad mi je trening trajao do 22h).
Ni ne trebaju te stvari biti na prvom mjestu - a mnogima koji tek pocinju jesu. Zato samo naprijed
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 22:04
Ma nemam ja ništa protiv toga naprotiv uzimao bih da imam mogucnosti dobro dodje kada ne stigneš ili nemaš nekakvu ideju...ali eto kakvo je trenutno financijsko stanje, i sve što se dogadja u kuci...trenutno mi je ne zamisivo kupiti ga....radije bih te novce u hranu potrošio...a sada cekam bolje dane,posao da si mogu priuštiti neke stvari....pa i za teretanu da imam...više ne znam cigle di mogu odložiti puna soba kao da gradim kucu haha :) pa i u buducnosti ostavljati pa si raditi malu privatnu teretanicu i tako želja i želja a trenutno nicega...ali neka polako vjerujem da budem mogao nešto od toga i postici :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 07:07
znate kaj ja jedem,poslije treninga!?
jeftino je , banana,jogurt,i ako ko ima ili voli,doda se malo meda!
za cca 1h pojedem 2 kuhana jaja,tunu,jogurt,i sad u sezoni,jedem paradajz,krastavce,paprike,i to mi bude super vecera!
neki put u tunu dodam rižu, ili pojedem malo neke tjestenine.
to sve ispadne par kuna!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 08:38
Uff,sada mi je drago da je sezona,pa mogu voce i povrce besplatno si priuštiti,hvala Bogu jedva sam cekao to....Volio bih ja svašta Draga i jogurt i tunu :D...ali eto vjeruj mi da je nekada i to teško si priuštiti...radije si ostavim sastrane za posni i meso...šparam još koju kunu da si mogu 2 kile bijeloga uzeti...dobijem za kavu,za nešto i ostavim sastrane...pokušavam na sve nacine ...i zaraditi i priuštiti si nekako hranu :D Mah nema mi ništa draže od mesa krumpira i salate svježe...to mi je ono da u nesvjest padnem :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 09:32
A Mett, ovo da ti je ne zamislivo kužim, situacija je takva kakva je. Ali samo budi uporan i doci ce jednog dana i posao i sve. Pa malo po malo možeš kupiti nešto za sebe što želiš i doci ce sve na svoje, vidjet ceš
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 09:36
E tome se Irija i ja nadam! i vjerujem :))))) hvala ti :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 17:36
Mett Hug


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 20:53
Uspijela si draga! Hvala ti Hug ovo ostaje zapisano u srcu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.