New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 21:37
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Došao sam zaviriti na brzaka na forum ...vidim da se kuha nešto haha ,nisam ni u jednom trenutku rekao da ona nema pravo...ima tu nešto što je ona napisala istine,dobro procjenjuje ljude...ja ju jako poštujem....i u dobrim smo odnosima,nebih nikada krivo rekao nešto za nju kao nii za ikog...ponosan sam na ono što sam postigao...vec sam naveo da nisam gurman..niti žudim za hranom...iz hrane izvlacim ono što je potrebo i kvalitetno za razvoj....opekao se nisam,uglavnom napisati cu sutra sve ne sekirajte se....Drago mi je gymko da si navratila....puno mi je pomogla, uglavnom ja nemam iskustva nešto previše 4 mjeseca je malo...ima straha tu...tko god je bio u anoreksiji....zna o cemu pricam....i dugo dugo treba proci da se to stabilizira...a moožda i nikad...primjer moja mama...danas baš kaže meni da je debela sa svojih 60 kila...dja :) ima straha....ja nisam rekao nikada da nije važan junk...da se to nipošto ne smije ,4 mjeseca nikada fizicki psihicki se jace nisam osjecao...rezultati su tu....proucavao sam milion namirnica...dokumentaraca o hrani...još ucim...procitao sam mnogo toga ...ne želim sada reci da sam neki ne znam ko...niti se smatram znalcem mislim da sam još uvjek pocetnik koji je tek stupio u novi život....i tek sam na samome pocetku....ovdje su ljudi sa visokim znanjem naspram mojih i puno sam savjeta pokupio...naucio sam puno stvari...naucio sam boriti se...mentalno sa samim sobom....strah je tu kao što je gymka rekla...strah da ...ne znam kako bih to opisao....znate oduvjek sam ja imao svoej idole neke...mišicave....nadnaravne...oduvjek sam htio postici nešto...nešto...ali nisam znao što....uvijek sam postavljao samo pitanja kako zašto na koji nacin...ali nikada nisam djelovao....i napokon kada nešto uspjevam u životu ...kada dodje netko do mene i mene pita ...kao što sam ja bio...postanem ponosan...malo egoisticno jelda....nije baš kako se cini....nikada ništa nisam imao mislim u smislu da mogu na nešto biti ponosan....uvijek sam se omalovažavao samoga sebe ti ne možeš to ti nisi za ovo nisi za ono...u ovome sam našao svoje ja...sebe netko i nešto po prvi puta u životu ponosan zbog svojih ruku djelo...zašto bi bila krajsnot Aria 4 mjeseca zato što nisam junko..ako jednostavno nemam potrebu to raditi? Zašto bi ti imala potrebu za necime što nemaš i da to nazovem krajnost? :) Gymka mislim ne moraš mi vjerovati to što se tice roditelja....jednostavno znaš što mi smeta...kada ti netko sere....za stvar ako oni kupe svakome cips koji košta 10 kuna i još troje braci...to je 30 kuna...ja za 10 kuna jabuke želim..ili paket jaja..a oni seru imaš cips a to ne želim....ako kažu da je rasipanje novca za ništo...moja prehrana....a rasipanje novca svaki dan samo kila kruha što se baca u smece? kila kruah 5 kuna svaki dan 5 puta 30 150 kuna baceno ako me dobro služi matematika...i nisam rekao da ja savršeno jedem..integralno tjesto nikada jeo nisam..smedju rižu nikadaa..bjeli kruh uvijek....jao sada sam odužio hahahaha jao kada se ja raspišem pa to nema kraja....jako mi je drago da vidim da pamtite nekad moje postove što napišem....i barem se negdje ugodno mogu osjecati..i onako se isprazniti pošteno ... teško je bez podrške....išta u životu postici....drago mi je da ste tu mislio sam da se nitko nece odazvat na moju temu..FIT! haha ali evo..drago mi je da je ! 


Koja si ti legenda Smile

Istina, ubija me tvoj nacin pisanja, sve to nekako zgurano, tockica milijun Big smile ali isplati se svaku rijec procitat, i više puta.

Prvo da razjasnimo ovo vjerovanje u vezi roditelja - no, no, nemoj me krivo shvatiti, zašto ti ne bih vjerovala? To bi bilo glupo od mene. Ja sam samo htjela rec da nekad svi znamo malo iskrivit te svoje situacije i vidjet neki napad il tome slicno tamo gdje ga nema, sve iz te neke svoje zaludjenosti zdravom prehranom. Mada, evo, navodiš mi primjer sa cipsom i ono.....žao mi je da te tako muce time...i pitam se u cemu je uzrok tome, u kome je problem? Pisala sam ti o tome....da se malo i sam zapitaš izazivaš li ti sam takvu situaciju...nesvjesno...muceci samog sebe navodiš druge da to isto rade tebi. Široka tema..preširoka za ovaj kvadratic...ali cisto da se zamisliš na cemu ti je fokus. Jer ako ustraješ na tome da vidiš situaciju takvom kakva jest, da se oko toga živciraš i muciš, da samog sebe grizeš....teško da ce se nešto popravit. Dok se žališ na sve to i misliš na sva ta ogranicenja, prizivaš si još i gore.

Zar baš nema nikakve šanse da im objasniš, onako lijepo, što ti je bitno? U cemu je korijen tog nerazumijevanja?

Druga stvar - ja totalno kužim kako se osjecaš. I znam da si ponosan na sve što si napravio do sad, i znam da želiš bit još i bolji. Svi težimo tome. Ali treba se znati na neki nacin i odvojiti od toga...da to ne postane nešto što te odredjuje. Jer što to znaci...ako se malo zapustiš, dobiš koju ne baš dobru kilicu - ne vrijediš više? Fail? O tome ja pricam....o poistovjecivanju sebe sa tim svojim tijelom, o ovisnosti o tome da uvijek izgledamo top...i ako to nije tako....depresija.

Ja ne mislim da radiš nešto loše što ne junkaš - tvoj izbor i ukusi, ako ti to nije bitno, odlicno, kao što Slavonka kaže - i ja bi tako LOL Tu se nema što raspravljati. Ali ja jednostavno u tom tvom pisanju vidim paniku. I strah od vracanja u anoreksiju. Ali zašto? Znam ja da je teško boriti se s time, da zahtijeva vremena....ali što te vodi u to, što te stalno tjera da budeš mršav, kakav osjecaj ti to daje? Misliš da si vrijedniji tako? Da te ljudi više vole i poštuju tako? Voliš li se ti više tako?

Znaš i sam da imamo puno slicnosti. U tebi prepoznajem sebe pred par godina i zato se toliko i "trudim" oko tebe. Trud je pod navodnicima jer to ne smatram trudom, tako mi jednostavno dolazi Smile U biti....željela bih da se osjecaš dobro sa sobom kakav god da jesi. Naravno - da uvijek težiš tom razvoju, nekim svojim ciljevima...to sve stoji, za to sam uvijek...ali ne da ti to odredjuje život. Ne da si cijeli dan obilježiš nezadovoljstvom koje te prati od jutra...jer si ne izgledaš dobro, jer si nešto krivo pojeo, jer si negdje napipao višak, a prije nije tu bio..... :) kužiš? Tu je velika razlika. Težiti boljem ali se osjecati dobro što je više moguce. Inace opterecuješ i sebe i ljude oko sebe. Kada dopustimo da nam je cijeli dan, tjedan, mjesec...obojen tim negativnim emocijama, ne radimo si dobro uz svu zdravu hranu koju jedemo i treninge koje radimo.

Zato ti toliko tupim.....nemoj naci svoje ja u tome, u vecim rukama, ramenima, izrezanijem trbuhu...to je sve prolazno mett, i klimavo....i može nas dosta odvatiti od nekih bitnijih stvari. U svim oblicima i velicinama ti si ti, i to ti ne ovisi o velicini bicepsa ili o BF-u ...to bi htjela da shvatiš i prihvatiš. Onda više nece biti straha od anoreksije....a i svoje ciljeve ceš lakše ostvarivati kad se malo opustiš. I dalje ceš težiti najboljoj verziji sebe...ali neoptereceno time što ce drugi misliti i reci....a onda ce se možda i tvoji promijeniti prema tebi kad osjete tu energiju ;)







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2013 at 13:55
Baš fališ na ovim forumima, žao mi je što nemaš toliko vremena više!!
Jao znam da ubijam,imam tu glupu naviku sa tim tockicama,haha ne mogu je se odreci ne znam od koga sam to pokupio.... :P

Ne mogu vjerovat da te ja? baš ja podsjecam na tebe unazad par godina ... koja ne sreca :O haha šalim se :D...ma vidiš možda i po meni vec koliko sam ja zapravo ne sretan i ne siguran bio u sebe...a bome mi transformacija me nije puno promijenila...što se tice psihickoga stanja....ovisim o tudjem mišljenju....da sada dodje Davor i kaže to tako ne valja...ja bi bio tjedan dana ukomiran ... mislim to je jedan primjer....nije samo rijec o Davorovom mišljenju...nego opcenito... mislim na iskusnije ljude koji se puno više kuže nego ja.... 

Koliko god ljudi mislili da sam ja zadovoljan...baš i nisam....mislim da cak nešto previše ocekujem od sebe da mogu napraviti u svojoj sobici sa utezima i torbicama....pogotovo ono kako ja zamišljam sebe....upravu si što se tice toga...ja uživam u vježbanju...jednostavno ona bol ,krv i znoj mi je postala satisfakcija ... uživam u tome malo mazohisticki ...ali problem je u meni vjerovatno...ne samo psihicko stanje u kojem jedan dan sebe vidim ovakvo drugi dan ovakvo....nego mislim da ima još toga....ako ne stignem jesti...to je panika to je ono urnebes ako ne ide vježba kako treba...evo jucer sam skužio da me ruke zapravo podlaktica boli jako jako...kada sam radio pregib sa dvorucnim za bicep. kasnije sam uzeo širi hvat i skužio da je pravilnije...ali opet da moram smanjii težinu jer je teže....i onda mene hvata depresija gotovo je ruke nece rasti ne radiš dobro....vidiš neka ljudi citaju....meni nije problem priznati sa kavim se ja stvarima borim...vecini ljudi ne mgu zamisliti koliko su to glupi problemi...ali znam da nisam jedini,meni je drago da tu mogu iznesti svoje stavove i razmišljanja....i drago mi je samo što ljude koje ne poznajem ..zapravo ni prava imena ne znam..kao što sam ja stavio nick..bezvezan....oni ce mi reci bravo metastaza...ili Dominik...svaka cast...i možda ako nije tako napisati ce bravo vidi se pomaka..samo da se bolje osjecam...i to jako cijenim od ljudi...što nema glupana ovdje...nego razumni ljudi sa svojim problemima...i rado bi svima pomogao i bio i biti podrška :)

Moram se malo spustiti na zemlju dobro si rekla...ne da mi ljubav ujedno i opterecenje bude..šta ako nisam ovo šta ako nisam ono....nego opušteno ...treba biti bistar....vidiš paniku citaš ljude ...šta reci drugo...nego zakon ! :) A kad jednom shvatim što kažeš...sve je prolazno...vjerovatno cu se smijati ovome...samo eto...treba vremena... hvala ti :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 10:19
Hug

Bio biš ukomiran da ti netko kaže da ne valja? A šta da nakon 5 min netko napiše da si savršen? Pa opet netko za 10 min da si prosjecan....pa tako tako...pa opet katastrofa...pa opet odlican.....što biš ti bio od svega toga? Smile

Bio biš ono što ti misliš da jesi.

Mett, gledaj.....nisi jedini. Prvo se oslobodi te lagane krivnje što se uopce osjecaš tako jer to nije ništa nenormalno niti se dešava samo tebi. Svi smo pomalo, bar vecina, takvi. I super da priznaješ, kroz pisanje tu i sam postaješ svjestan toga, a to je bitno. Na taj nacin se i drugi mogu poistovjetiti s tobom, reci - vidiš, i on se bori s tim kao i ja ali gledaj ga, trudi se usprkos svemu, ne sjedi doma i tješi se hranom!

Iz istih razloga i ja volim naglasiti da nisam ni ja neko savršeno disciplinirano stvorenje. Cak se ne želim ni slikati iz najboljih kuteva samo da bih ostavila neki dojam - jer znam da je ta slika polovicna. Ne želim se ni pretvarati da sam sve prerazišla i da sam sad 100% sigurna u sebe jer i ja još radim na tome. Ali baš zato što sam sve te korake koje ti sad prolaziš vec prošla - mogu se uživit u tvoju situaciju.

Sve to što pišeš....to nezadovoljstvo, ta ovisnost o tudjem mišljenju....sve je to meni toliko dana uništilo, toliko sam prilika propustila radi toga. Da mi je 100 ljudi jedan dan došlo i reklo "Martina, ti si super, super izgledaš"  i nakon njih jedan jednini koji bi rekao "Ajme, ti si katastrofa od glave do pete" - ja bi povjerovala tom jednom i zaboravila sve ove prije. Zašto? Zato što sam ja sama za sebe to mislila....i filtrirala sam samo ono što sam vec bila naucena cuti, ono što sam stalno vrtila u svojoj glavurdi. I da, transformacija tu uopce ne promijeni....taj crv ostaje....izgleda da se ne nalazi u masnim stanicama Big smile


Danas je to puno, puno manje. Iako trenutno nisam u formi u kakvoj bi htjela bit, znam da idem prema tome i da je to samo jedna stvar koja mi ovaj život cini lijepim. Ajmo rec - uživam u procesu i puštam da me ta vizija krajnjeg cilja nekako prirodno vodi to toga. Ali cijelim putem do toga...obvezala sam se na uživanje. U svemu. Svaki dan nadjem mali milijun stvari na kojima mogu bit zahvalna, od samog krova nad glavom kojeg imam, do ljudi kojima sam okružena. Probaj, samo probaj jedan dan od jutra zahvaljivati na svemu što imaš - vjeruj mi, do kraja dana ceš se osjecat ko nikad do sad....ponavljaj to svakog dana, postani svjestan tih "malih" i velikih stvari i automatski ceš ih nalaziti sve više oko sebe. Mijenjaj tu energiju kojom si okružen....vidjet ceš kako ce se sve poceti mijenjat na bolje. Ne, ne prepricavam knjige i tako to - vec godinama se uvjeravam u to.

Pred koji tjedan šokirala me jedna vijest rano ujutro, da jedna cura, moja vršnjakinja, kojoj sam se divila u svojim pocecima treninga, više nije medju nama. Dijelile smo istu strast što se utega tice, birale zdravu hranu, odricale se kojecega vjerujuci u sve to, koja više koja manje......ali nje više nema, usprkos svemu tome. To jutro sam se zamislila...cak sam i napisala blog, samo nikako da ga objavim....zamislila sam se što sve znam propustiti zbog svojih gluparenja. Koliko puta sam znala cijeli dan biti namušena, nepristupacna, nesigurna....samo zato što sam si ujutro bila debela! Cijeli dan uništen, a radi cega? I naravno, dok sam bila u toj energiji, uvijek je bilo isto.....samo sam dobivala razloge da se osjecam još gore.

Vec odavno je puno lakše...i sa 6 kg više nego prošlo ljeto Smile I ako me povremeno još uvijek zna zahvatit val takvog razmišljanja i traženja tudjeg odobravanja, treba mi doslovno minuta da se probudim i  vratim sebi. Jer naici na svacije odobravanje je nemoguca misija. Svatko vidi na svoj nacin, svatko ima svoje vidjenje ljepote. Ono što je meni bitno je da ja uživam u svakoj sekundi tog svog života jer eto...nikad ne znaš koja ce sekunda bit zadnja....a bogami ne želim da mi se u tim sekundama vrte slike vlastitog nezadovoljstva i zatvaranja u kucu. Možda ce to nekome pateticno zvucat, ali baš me briga, neka misli ko šta hoce - mene baš ta svjesnost o kraju potice da dišem punim plucima.

Zato...sprijatelji se sa sobom. Zavoli se u svim oblicima, i radi na tome da dostižeš svoje ciljeve. Ali pusti druge....netko ce ti samo iz zlobe nabacit neki komentar...ne hvataj se za sve, pogledaj koliko nas ima....a koliko nas ima, toliko ima i predodžbi. Pusti to....samo shvati da si super takav kakav jesi, i da ceš bit još i bolji ako se nastaviš trudit....i trudi se....ali poštuj se i voli cijelim tim putem, ma što god bilo Wink






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 13:46
Jedva cekam blog tvoj :))))) otvori ga što prije! :) Ne znam kako tvoja frendica...baš mi je žao....u meni jednostavno nema da bi i mogao pomisliti da stanem....eh ti bar imaš decka imala si legicu...koji se time bavi ja nemam baš nikoga da samnom vježba dijeli strast , mislim u blizni...zato imam vas :D pokušavam .. bolje mi je nego prije stanje...opušteniji sam....u par navrata me zna zgrabiti...ali me barem brže pusti....nacio sam uživati u treningu prije je to bilo opterecenje...nisam radio iz ljubavi nego iz straha....ako nisam osjetio burn efekt dok radim trbuh...odmah bi me panika uhvatila...pa kako pa zašto i ljut na sve...i na samog sebe....danas jeto jako slabo....jedino jucer sam poludio ...ali to zato jer mi je brat bio u svom svjetu..kada sam rekao da diže benc nijeme cuo...pa sam vec mislio u sebi da mije zadnji dan života dok mi je 60 kila jurilo prema grlu hahah....shvatio sam da vježbanje i sve to nema ništa od toga..ako ti to ne voliš....iz srca prema tome....strah se nadam možda jednog dana ce me napustiiti....jednog dana cu prihvatit sebe kakav jesam....možda cu naci posao neki gdje fizicki kada dodem sa njega necu moci dignuti bucicu od 5 kila....ako se dese takve stvari...treba se prihvatiti kakav jesi...i kakv cu ostati....ja sam rezultirao saznao sam da mogu nešto postici....to mi je dovoljno...tu si upravu Gymka....zapravo za sve što si napisala....Pusti druge :) njihova mišljenja...njihovu ljubomoru....njihovu zlobu...budi kakav jesi heh
poštuj se i voli cijelim tim putem ma što god bilo :)  
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 14:17
Nije mi bila frendica, nisam ju ni poznavala, cak ni ovako kontaktirala s njom...bila je koji kilometar udaljena od mene al bliska na jedan nacin....radi slicnog nacina života, a i motivacije koju mi je dala u mojim pocecima. Ja sam to što je ona tada radila dostigla i prestigla, a nje više nema. Ja imam još prilika i prilika, ko zna koliko, da uživam u ovom životu i iskoristim svoje dane, ona nema. I o tome ti ja govorim, izmedju ostalog.......par dana prije toga sam i ja nekako bila down, nikako se izvuc iz tog nekog nezadovoljstva...ali to jutro sam se trgnula i rekla samoj sebi...bedakinjo jedna, osjecaj se dobro, imaš masu razloga za to!

Opet cekaš taj jedan dan kad ceš se prihvatit. Nece nikad doc taj dan. I da se savršeno isklesaš - opet nece to bit to, dapace...što budeš bolje izgledao, možda ceš se još i više bojat da to ne izgubiš. Ne budi rob svog tijela...istina, treba ga cuvat, treba trenirat, kretat se, jest što se bolje može...ali treba pazit i na te osjecaje, to nas najviše smlavi. Kad postigneš tu ravnotežu, sve ce ti krenut samo od sebe, samo se ne uvlaci u te negative u vezi samog sebe....

Što više trciš za odobravanjem, teže ceš ga dobit. Ne misliš valjda cijeli život cekat da te pohvale? Zapravo...više ce te hvalit kad se opustiš i zaboraviš na to, samo radiš ono što moraš Wink.....odvoji se od te potrebe da sam sebi budeš savršen i posveti se necem vecem od toga, onda ce i sav taj trening, i prehrana ic lakše.

Kako god, dosta si ti napredovao.....ali i dosta je tu još posla. Kao i pred svima nama. Ali zajedno cemo lakše Handshake Wink




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 18:20
pozz!
moram se malo ubaciti u vašu spiku!
mett,nemoj da te nalupam!!!!!!!!!
jesi citao moj blog,tam sve piše,ja stara baba,skoro crkla od melanoma i ostalih piz.....ja!
uništavala se bezveze,i sad to placam. još si mlad,uživaj u životu,oladi malo!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:13
Moram ti priznati gymka jako sam se jucer osjecao dobro....po prvi puta razmišljao sam cak i o bodybuildingu ako se zaposlim....od anoreksicara do gromade haha....misli su mi prevrtljive....jucer sam se tako dobro osjecao da je to ne vjerovatno...ovo si totalno pogodila eo pijem sada kavu ujutro skoro mi je šalica ispala "što budeš bolje izgledao, možda ceš se još i više bojat da to ne izgubiš."
Mislim jel smo mi  toliko slicni? Ili koliko možeš skužiti covjeka....koliko ga možeš citati....ništa nisam napisao odredjeno....ti si vidila strah i ne sigurnost....po pisanju na laptopu....Jako sam ohrabren....i lago bih te kada bi rekao da sam se promjenio totalno što se tice straha mislim znaš i sama na šta mislim....Ali ipak je bilo tu nešta...shvatio sam da mi vježbanje ne predstavlja više opterecenje i mnogo je lakše raditi...prihvatio sam se i ajmo reci zavolio kakav jesam....ali eto žao mi je tih dana što tako dodje....ali pokušavam tome što više prkositi...jednostavno i skrenem pažnju odem kod Matee...dodjem na forum....sa pijateljima jednostavno živim da budem pozitivan što više... makar ako nisam nešta zadovoljan otidjem na forum i kada netko piše o problemu pokušavam pozitivno djelovati na njega dati savjet...podici mu moral...i ako uspijem ...kada napiše mi hvala tada i meni dan bude ispunjen budem sretan...zadovoljan....i onda kažem u sebi Dominik pa ti nisi samo zgodan ti si i dobar ahhahahahahah..šalim se juj! :D uglavnom da....ljudi smo svi padamo , ali jednostavno kakav si iznutra je najvažnije...izgled nece nekome obrisati suze....dati mu osmjeh na lice....nego osoba kakva si ti...kakva je baba kakav je daavor gromada od covjeka ali unutar toga svega jako dobra osoba....i ostali da ne nabrajam koji u tu....kako dani prolaze postajem svjesniji i puno je veci napredak ne govorim sada o fizickom izgledu...nego ispod toga sve...zapravo unutar toga svega.....:) Biti ce bolje fokusiram se sada više na to nego na vježbanje i to sve..jer što kažeš to je prolazno...ali jedna si osoba zauvjek i na tome treba raditi..da budeš što kvalitetnija oosoba...jer tu te ljudi cijene :)

Hahahah baba ma ubaci se slobodno...ceko sam samo kada ceš...naravno da sam citao!!!!
Uživam sve više...dodje nekad ali trudim se :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:16
Mett ti si moj uzor Svaka ti cast i samo nastavi papati...super izgledaš
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 12:34
Jao pocašcen sam :$ Hvala ti puno!!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 13:21
uh, sad vidim da si super fit! :-)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 13:32
haha jessy hvala!...ali daleko od toga...tek sam poceo :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 13:53
..ma jok! btw. sto ti to pise na prsima? neki redak iz Biblije?Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 14:30
da da ... Sve mogu u kristu koji mi daje snagu :) ali na engleskom ovo mi je krace haha :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 14:54
 odlicno!Thumbs Up  poslanica Filipljanima...?Wink

Edited by jessy3 - 12 Lipanj 2013 at 14:56
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 15:27
4 : 13 :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 20:59
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Moram ti priznati gymka jako sam se jucer osjecao dobro....po prvi puta razmišljao sam cak i o bodybuildingu ako se zaposlim....od anoreksicara do gromade haha....misli su mi prevrtljive....jucer sam se tako dobro osjecao da je to ne vjerovatno...ovo si totalno pogodila eo pijem sada kavu ujutro skoro mi je šalica ispala "što budeš bolje izgledao, možda ceš se još i više bojat da to ne izgubiš."
Mislim jel smo mi  toliko slicni? Ili koliko možeš skužiti covjeka....koliko ga možeš citati....ništa nisam napisao odredjeno....ti si vidila strah i ne sigurnost....po pisanju na laptopu....Jako sam ohrabren....i lago bih te kada bi rekao da sam se promjenio totalno što se tice straha mislim znaš i sama na šta mislim....Ali ipak je bilo tu nešta...shvatio sam da mi vježbanje ne predstavlja više opterecenje i mnogo je lakše raditi...prihvatio sam se i ajmo reci zavolio kakav jesam....ali eto žao mi je tih dana što tako dodje....ali pokušavam tome što više prkositi...jednostavno i skrenem pažnju odem kod Matee...dodjem na forum....sa pijateljima jednostavno živim da budem pozitivan što više... makar ako nisam nešta zadovoljan otidjem na forum i kada netko piše o problemu pokušavam pozitivno djelovati na njega dati savjet...podici mu moral...i ako uspijem ...kada napiše mi hvala tada i meni dan bude ispunjen budem sretan...zadovoljan....i onda kažem u sebi Dominik pa ti nisi samo zgodan ti si i dobar ahhahahahahah..šalim se juj! :D uglavnom da....ljudi smo svi padamo , ali jednostavno kakav si iznutra je najvažnije...izgled nece nekome obrisati suze....dati mu osmjeh na lice....nego osoba kakva si ti...kakva je baba kakav je daavor gromada od covjeka ali unutar toga svega jako dobra osoba....i ostali da ne nabrajam koji u tu....kako dani prolaze postajem svjesniji i puno je veci napredak ne govorim sada o fizickom izgledu...nego ispod toga sve...zapravo unutar toga svega.....:) Biti ce bolje fokusiram se sada više na to nego na vježbanje i to sve..jer što kažeš to je prolazno...ali jedna si osoba zauvjek i na tome treba raditi..da budeš što kvalitetnija oosoba...jer tu te ljudi cijene :)

Hahahah baba ma ubaci se slobodno...ceko sam samo kada ceš...naravno da sam citao!!!!
Uživam sve više...dodje nekad ali trudim se :)

Vidim tvoj potpis i sad znam zašto jucer nisam bila mirna dok ga nisam podijelila s tobom Wink

Pa znaš što cu ti reci...da si se samo jucer osjecao dobro, nešto smo pozitivno napravili...ali znam da to nije bilo samo za jedan dan, to je bila još jedna karika koju si dodao na lanac kojeg stvaraš. I ne brini, imat ceš svakakve dane, ljudi smo...nismo uvijek toliko krcati energije da se odupremo emocijama isprve..ali ono što možemo i moramo je jacati tu svjesnost o njima kad nas ulove...i shvatit da imamo izbor, uvijek imamo izbor kako cemo se osjecat, cak i kad smo u najgorim okolnostima.

Slicni smo da, gazili smo i gazimo slicnim putevima....ali i ja malo jace osjecam ljude Wink A i nije bilo tako teško vidjeti taj strah u tvom pisanju, vjerujem da nisam jedina koja je to primjetila....samo se ja malo više bavim tom stranom, više sam u tome pa o tome više i pišem, odnosno prvo to vidim jer mislim da je najbitnije to rješit sam sa sobom...ta uvjerenja i strahove...

Gle, preko noci se neceš promijenit....ali korak po korak hoceš, i to neka ti bude cilj. To je taj razvoj....samo je ono što ti cijelo vrijeme naglašavam to da - nauciš uživati u procesu svega toga.

Lijepo si napisao ovo dalje....o tome ti i govorim...pogotovo ovaj dio da budeš ispunjen kada nekome daš savjet, pomogneš...e tako se osjecam zadnjih par godina što sam ovdje.. Smile To je taj prebacaj sa "ja" na "ti",  to neko davanje....e to ispunjava više od svega, barem mene...malo se makneš sa opterecenošcu sobom.

btw. sad sam i ja krenula sa tockicama, zarazno je LOL

Uglavnom....drago mi je da si bolje, sad tek vidim i osjetim sve više pozitive kod tebe, really Wink I bit ce toga još više....kad kreneš razmišljati i još bitnije osjecati se tako, primjetit ceš da ceš imati sve više razloga za to, prilike ce se slagati same od sebe....samo ne razmišljaj o ogranicenjima jer ih tek onda ima na bacanje.

A sad se bacaj na trening i papaj ko veliki....mislim da svi jedva cekamo nove slicice Wink




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.