New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene:)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene:)))

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 23>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 09:18
Hvala ti, to nisam bila gledala, ja sam izgleda naletila na nešto drugo.

Ma meni je fora slagat si po danima treninge, split, dosta toga pokupim sa lovingfit.com ili od Zuzke, pa ubacujem cardio npr. od Insanitya ili šetnje itd. Super mi je to, samo mi treba vremena da nadjem npr. taj dan koji cu trening raditi, da mogu izvesti sve vježbe, pa ako mi je neka vježba nova da isprobam jel uopce ide to meni itd.
Kad imam vremena dobro je, ali sad mi se nekako neda.
A napredak pratim jer se najcešce radi na štopericu, pa si zapisujem vrijeme, usporedjujem kako su drugi radili i kad onda nakon nekog vremena ponavljam vježbu vidim da sam napravila brže itd. - ali da se sa ovim extremovim treninzima brže i bolje napreduje - tu se definitivno slažem.
Probat cu vec od danas

A ovo gore što si pisala za ljude koji žele cuti kako si smršavila itd. - meni je takodjer toga dosta. Kome god kažeš "zdrava prehrana i vježbanje" svi te samo pogledaju kao "blah" - bezveze, kao da ocekuju da ceš im dat neku carobnu formulu, caj za mršavljenje ili dijetu "12 kilograma u 7 dana". A tek kad kažem da to radim vec godinu dana - krenu i komentari kao "pa mogla si ti i više toga u tih godinu dana napravit". Takvi ljudi se onda "nabriju" na 2-3 dana, krenu, skuže da nije "med i mlijeko" i odustanu brzo. A ti potratiš vrijeme objašnjavajuci nekome postupak. Tako da je moj odgovor odsad samo "idem u teretanu" i to je to (iako sad više nejdem, ali ne moraju oni znat).
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 11:31
Jedno pitanjce.... Kako si radila "towel inverted rows" - tj. kako si zakacila rucnik/e?
Razmišljam jedino nešto s kvakom i vratima bi se dalo izvesti kod mene
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 17:36
Evo me napokon doma:)) na poslu tu i tamo uspijem bacit oko, ali u biti više ne stignem nego što stignem.

Što se tice towel inverted rows - ja na svu srecu imam neku debelu cijev od plina u kuhinji pa mi je odlicno poslužila za to.
E sad što se kvake tice mislim da nije dovoljno cvrsta (odnosno postoji mogucnost da razbiješ vrata).
Mislim da su ljudi u komentarima ispod programa pisali da imaju isti problem pa su govorili da su stavili neku letvu, ili štap izmedju dvije stolice ili tako nešto nisam 100% sigurna. Procitaj ispod komentare.

A što se tice treniranja, nisam ja ništa loše mislila. Ti si napravila ogromnu stvar i svaka ti cast na tome
Nego sam samo htjela reci da je možda ovako lakše ako nadješ neki vec gotovi program i držiš se toga.

Cekam izvještaj
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 17:39
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Skidam kapu!!!! Inace sklekovi su moja najomiljenija vježba....i znam koliko je zahtjevna ta vježba potrebna je i snaga i explozivnost... ja sam je radio dok nisam zglob nekako ozlijedio unazad par mjeseci nisam se docekao dobro...i onda mi je trebalo dosta za oporaviti se...i nekako sam ju izbacio iz programa...tako da stvarno sam zadivljen ...ma svaka cast još jednom!! :))) Imaš i za šta biti ponosna! :)


Hvala
Cuvaj zglobove i kad se oporave ponovno ubaci vježbu u program
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 17:43
Originally posted by Irija Irija wrote:

Sutra onda tražim taj program. Neznam više koji sam ja gledala
Ma muka mi je vec jer ja stalno kombiniram razne stvari s neta kako mi dodje, nonstop tražim, a sad mi se neda i gledam ono najjednostavnije za odradit da ne moram previše razbijat glavu što i kako.
Nekad mi paše da stalno mjenjam, a sad bi se recimo malo smirila
A sa sklekovima sam muku mucila. Dugo mi je trebalo da predjem sa ženskih na muške uopce. I snaga u rukama mi je koma. A sklekovi sa pljeskom - nadam se, jednog dana


E da za sklekove ništa ne brini meni je trebalo jako jako jako dugo da napravim pravim muški sklek. Ja sam imala cijelu anatomsko fiziološku teoriju zašto ja ne mogu napraviti sklek (imam užasno tanke podlaktice s užasno nježnim rucnim zglobovima = što se ne bi moglo reci s obzirom na težinu i visinu, no dobro tako da sam je na temelju te gradje ruku i njihove dužine zakljucila da ja sigurno nikada necu sklek napravit:))

A kad sam uspjela sad nekako puno lakše napredujem s njima....

Tako da ništa ne brini sve ce doc na svoje uz dobar trening
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 19:26
Ma nisam ja tebe negativno shvatila, nego slažem se s tobom. Kad gledam kako se npr. u ovom programu postepeno pojacava intenzitet treninga, sigurno da vodi odlicnim rezultatima, ustvari mislim da boljim nego što sam ja imala sa bilo kojim programom i treningom

Probala sam danas pocet s prvim danom, kažem probala, jer nisam bila u svom prostoru nego u skucenom stanu u kojem nemam nekih uvjeta za trening, ali zato sam isprobala svaku vježbu, da vidim kako se pravilno radi, kako treba staviti interval timer i to. Sutra ce biti prvi pravi trening.
A za ruke ista stvar kod mene! Tanka podlaktica, užasno tanak i izguljen zglob i cijeli dlan mi je kao u aliena, ali nadlaktica je još puna sala iako se naziru naznake bicepsa i tricepsa u odredjenim situacijama
Kad sam krenula vježbati prije godinu dana nisam mogla više od 5 ženskih sklekova, i tako mi je bila velika želja raditi muške. I sad nekako uspijevam jedva, najteži su mi. Ali sredit cu ja njih, baš se osjecam nekako slabašno kad tako nemam snage u rukama...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 20:06
U ponedeljak su...mogao bi pogledati plan i ubaciti :))) drago mi je da se rade ...volim cuti kada netko uživa u njima :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 22:08
Originally posted by Irija Irija wrote:

Ma nisam ja tebe negativno shvatila, nego slažem se s tobom. Kad gledam kako se npr. u ovom programu postepeno pojacava intenzitet treninga, sigurno da vodi odlicnim rezultatima, ustvari mislim da boljim nego što sam ja imala sa bilo kojim programom i treningom

Probala sam danas pocet s prvim danom, kažem probala, jer nisam bila u svom prostoru nego u skucenom stanu u kojem nemam nekih uvjeta za trening, ali zato sam isprobala svaku vježbu, da vidim kako se pravilno radi, kako treba staviti interval timer i to. Sutra ce biti prvi pravi trening.
A za ruke ista stvar kod mene! Tanka podlaktica, užasno tanak i izguljen zglob i cijeli dlan mi je kao u aliena, ali nadlaktica je još puna sala iako se naziru naznake bicepsa i tricepsa u odredjenim situacijama
Kad sam krenula vježbati prije godinu dana nisam mogla više od 5 ženskih sklekova, i tako mi je bila velika želja raditi muške. I sad nekako uspijevam jedva, najteži su mi. Ali sredit cu ja njih, baš se osjecam nekako slabašno kad tako nemam snage u rukama...


joj super baš me zanima dal ce ti se svidjet.
Jesi li rješila pitanje rucnika inverted row-a?

Mett ja ti sad guštam u mojim sklekicima ko malo dijete
a drago mi je da ti je bolje i da ih možeš i ti raditi
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 22:17
danas je odmor od treninga (ali na žalost ne i od posla vec gledam u križ )

dakle samo jelovnik:
zeleni caj
D: 300g svježeg sira + 2 žlice lanenih sjemenki + 150g lubenice + voda smiksano u shake
Mo: 2 fete integralnog kruha + 3 fete sira (baranjac) + 3 fete dimceka uz to 30g whey + voda
Mo: 50g zobenih + 150g svežeg sira + 15g whey +10 g brusnica
V: piletina + mladi krompir + zelena salata

opet danas jedem ko pack-man stalno gladna
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 22:32
Originally posted by Irija Irija wrote:

Ma nisam ja tebe negativno shvatila, nego slažem se s tobom. Kad gledam kako se npr. u ovom programu postepeno pojacava intenzitet treninga, sigurno da vodi odlicnim rezultatima, ustvari mislim da boljim nego što sam ja imala sa bilo kojim programom i treningom

Probala sam danas pocet s prvim danom, kažem probala, jer nisam bila u svom prostoru nego u skucenom stanu u kojem nemam nekih uvjeta za trening, ali zato sam isprobala svaku vježbu, da vidim kako se pravilno radi, kako treba staviti interval timer i to. Sutra ce biti prvi pravi trening.
A za ruke ista stvar kod mene! Tanka podlaktica, užasno tanak i izguljen zglob i cijeli dlan mi je kao u aliena, ali nadlaktica je još puna sala iako se naziru naznake bicepsa i tricepsa u odredjenim situacijama
Kad sam krenula vježbati prije godinu dana nisam mogla više od 5 ženskih sklekova, i tako mi je bila velika želja raditi muške. I sad nekako uspijevam jedva, najteži su mi. Ali sredit cu ja njih, baš se osjecam nekako slabašno kad tako nemam snage u rukama...

U tome i je caka, kao i u dobro osmišljenim vježbicama, kratkim pauzama....sve što bi se moglo izvesti i u gymu, da treneri i osoblje nisu za klinac. Dobru je stvar Extreme oko toga napravio, bar su ljudi poceli trenirat s nekim smislom. 

Irija, što se sklekova tice, pridružit cu se i ja Scarpettinom primjeru - pred par godina nisam mogla ni jedan ženski :) I zapravo ih dalje nisam nešto puno ni radila, samo sam benchala dosta...i jacala sve ostalo. Odjednom sam odradila 20 muških bez problema i iznenadila samu sebe Smile Ja sam imala užasno slabe ruke isto, i inace imam tanke zglobove, nježne rucice, više za klavir nego za šipku LOL ali nema....trud, rad, i progresija (i papica ;)) su napravile svoje....tako da, doc ce sve s vremenom samo radi, i sklekove, i ruke, i ramena....samo radi... Wink



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 22:09
45 min kardio, orbitrek

Jelovnik:
Zeleni caj
D: 50g zobenih + 150g svježeg sira+ 30g whey + banana srednje velika + 1dcl mlijeka
R: 100g filet tune +1 pomidor + feta integralnog kruha
Mo:300g svježeg sira +300g lubenice + voda smiksano u shake
V: riža s piletinom i povrcem na kineski (paprika, tikvica, gljive)
1 veliko tamno pivo za gušt
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 07:15
opet jašiš po tom orbitreku!?

kaj se tice sklekova,kod mene isto,prvo nisam mogla ni jedan,normalni i to me ubijalo.
sad kad sam ojacala ruke s drugim vježbama,i ojacala cijelo tijelo,napravim 10 komada, pravih,i radim one spiderman vježbe i tak sam si ponosna!!!

go girlssssssssssssssss!!!!!!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 08:00
Eh kada se sjetim svoga pocetka bez i jednoga,danas mi ne predstavljaju opterecenje...nešto što nisam mogao zamisliti prije par godina...zato mi se ta vježba toliko usadila u srce,jer sam rastao sa njom....i bio ponosan na sebe kada sam prvi pravilni napravio...inace je teška vježba....mnogi ne mogu ni jedan napraviti kod zgibova još nekako se možeš gore povuci i spustiti ali sklek pravilni treba moci....:) Bravo baba! :D Samo pumpaj kasnije ce ti postati sasvim normalnoih raditi,drago mi je kada vidim nekog da piše o njima...pogotovo vi cure...jer njima je teže raditi prailni još muški sklek...a moja Scarpetta još i plješce :D Clap dok ih radi :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 23:44
Oooo katastrofa!!!
Ovo mi se vec jako dugo nihe dogodilo došla s posla oko 19 mrtva umorna odmah se presvukla i krenula napraviti trening i zapela na pola kompletno bez snage
Morala sam prekinuti na pol..... katastrofa

Ovo je prvi put da prekidam trening na pola.....

Sutra popodne popravak ovoga.....
Javim rezultate, ali i dalje ne mogu vjerovati:(((

Premda sam ovih dana (vec se može reci i mjeseci) u velikom, velikom poslovnom stresu.....Sam Bog zna šta ce vaga pokazat na kontrolnom vaganju....

Ogledalo je O.K. - zadovoljna

Jelovnik isto danas užas:
Zeleni caj
D:300g svježeg sira + 300 g lubenica + 20g lanenih sjemenki + voda smiksano u shake
R: lignje na žaru + blitva
Pwm(nakon pola treninga) 30g whey + banana
V dagnje na buzaru + malo bijelog kruha (1.5 feta) +1feta bijelog kruha s namazom od bakalara
I još od muke 2 tamne pive....

]
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 09:03
Draga Scarpetta :)

Ne vidim razloga da ti to bude razlog za opterecivanje,zato što nisi odradila kako treba ili jednostavno nisi mogla,jednostavno si bila pre umorna,tijelo je dalo sve od sebe tu je bila i volja,ali jednostavno nekada ne ide ,i sama si rekla da si došla kuci sa posla mrtva umorna.
Neka ti je bio potreban odmor mali,a nadoknadit ceš to u sljedecem treningu još bolje,neka te ne brine,bitno je da si ti zadovoljna sebi na ogledalu,vaga i ovako samo nešto serenda Smile

Javim nam rezultate ja se dam kladiti da su super,i vjerujem da jesu ;) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 10:09
Scarpetta slažem se s Mettom - jednostavno nekad ne ide, i što sad? Meni se desilo puno puta i nije mi to ništa cudno. Pogotovo kad sam umorna, pod stresom, bio loš dan itd. To je samo 1 dan naspram ostalih bezbroj koje ceš uspješno odraditi, nemoj da te to zamara

Moji dojmovi o treningu -
Jako se dobro osjecam, što Gymka kaže gore - dobro osmišljeno + kratke pauzice - dovoljno da se oporavim i kako treba napravim vježbu.
Da mi ne bude dosadno, pustim si muziku i picim.
Jako mi je dobro to što u intervalu kad je rad - dam sve, ali baš sve od sebe, jer znam da cu onda imat dosta veliku pauzu da se oporavim. Bar sad prvih nekoliko treninga
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.