New Posts New Posts RSS Feed - sad kad ja raspalim...:-D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sad kad ja raspalim...:-D

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 07:08
jutroooooooooo!!!
da,navucena!,ovisna,baš dobro,takva sam i ja!!!!!!! jeeeeeeeeeee!!!!!
znaš kaj,ja mislim da si na dobrom putu,i da samo malo još probaš uravnotežiti prehranu,i sa vježbanjem bi se mogle uravnotežiti boleštine i ublažiti simptomi,i sve bude odlicno!
baš mi ej drago,javljaj svaki napredak,mene to veseli!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
kojisamjabiser View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kojisamjabiser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 08:12
jutrekoooooooooooooooooooooooo ..ma nije ovo normalno...radim one svakodnevne stvari,a cijelo vrijeme imam u glavi kad cu vjezbat,koliko cu danas napravit...upravo me frustrira ako izgleda ko da bi morala malo odgodit...a sve zivo me boli...jutros sam imala zestok epi...tak da sad samo prstima morem migat al nema veze...do poslijepodne cu ja ustat,promjena koju sam uvela je jedno do dva kuhana jaja ujutro..iako me jeza hvata od pomisli da uz ovu skembu vaga pokaze jos koju kilu gore...doslovce mi nokti rastu ko drakuli od pomisli na to..i ocnjaci..mislim da mi i oci pocnu svijetlit u mraku..
Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 09:07
Neznam kakvih iskustva imaš sa meditacijom, možda nebi bilo loše u nekim trenucima malo opustit i tijelo ali i um. Ima raznih metoda, pa se može odabrat kako nekome osobno paše. Evo jedan primjer koji je dosta jednostavan http://www.youtube.com/watch?v=lc7mDC-4ObQ
Back to Top
kojisamjabiser View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kojisamjabiser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 11:07
moje iskustvo s meditacijom..pa ja sam u glavi dovoljno jaka da mogu meditirat,najteze je utisat svoje vlastite misli-barem meni jer vec dugo dugo godina to nisam radila.previse sam mirovala i bila mirna i odkad sam pokretna nekako sam to prebacila u drugi plan.hvala ti na osvrtu na to..mozda ce zvucati morbidno-zapravo vjerojatno hoce,al mene ti u sekundi ispuni mirom sjecanje na moje iskustvo s klinickom.zelim vam reci..nikad..ali nikad u svom zivotu nisam ovako razgovarala o svom stanju..tko zna cemu cete vi sve mene jos naucit..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.