New Posts New Posts RSS Feed - D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 10>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 23:19
white, vec sam ti rekla jednom - ne citaj.

Evo ti jedan kratki, to ceš valjda uspjet probavit Tongue


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 03:52
Ma volim i ja tebe sreco moja :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 14:36
ja više nemam šta dodati.. mislim da moraš probat sama od svega ovoga što smo ti preporucile barem mjesec dana i onda vidjet sta treba ispravljat, previše filozofiranja i pitanja trebam li jesti 100 ili 150 g UH je potpuno nebitno (ja sam uvijek da se krene s više UH da imaš prostora za rezanje)Napravi deficit od 300- 500 kcal od TDEE-a, drzi to mjesec dana i onda vidi kako dalje. Što se tice "ciscenja" poslije "junk daya" ja iduci dan popijem barem 3 l vode s limunovim sokom
pozz.

Edited by avangarde - 25 Kolovoz 2013 at 14:37
cookies are for pussies
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:13
hvala vam cure puno, super ste :) svaka cast što dijelite sve što znate..najviše me živcira kad neke ljude pitaš kako održavaju liniju ili tako nešto pa ti kažu - joj ja sve jedem,takva sam prirodno a kad se nadeš s njima u nekim situacijima gdje se jede vidiš da paze na svaki zalogaj...budem radila sve što ste rekle pa javim rezultate :) još da vas pitam u vezi tih mlijecnih proizvoda - vidim po forumima da svi govore da treba izbacit kave s mlijekom, jogurte i to..pa me zanima jesu li UH u mlijeku drugaciji od onih u posnom siru ili ne? pitam zato što ako popiješ oko 2dcl mlijeka na dan to je oko 10g UH što i nije strašno pa me zanima zašto nije preporucljivo (jel zbog visokog GI mlijeka)..posni sir se uvijek može jesti, jel?? pijete li nekada neka light pica tipa cole zero (znam da je užas) ali zanima me vaše mišljenje :D pozz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:22
Ma nema na cemu Wink

Sve ti je to laktoza samo je najveca razlika u odnosu UH-a i P koji je daleko povoljniji kod posnog - za više P dobiješ manje Uh-a. Posni je i sporiji protein zato je i odlican kad neceš duže bit u mogucnosti jesti.....mlijeko ce više isprovocirat inzulin i ode brže.

A što se zero tice, upravo je popila za rucak Wink Za gut tu i tamo kad mi dodje gušt ne brinem. Nije olicenje zdravlja ali što je uopce Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:47
da, sorry zaboravljam ti odgov. za mlijeko u kavi. Ja normalno pijem tursku kavu 2 puta na dan s mlijekom 0.9 ili 1,5 ovisno koje imam u stanu. To ne brojim, nepada mi napamet To mi je otpriklike koda brojim zelenu salatu u svakom drugom obroku. Nemoj se zamarati s malo kave u mlijeku, od toga se siguno nitko nije udebljao niti je to nekome smetalo da smrsavi. Posni jedi normalno, samo pribroji UH iz njega ukupnom broju. A cola zero--ja je pijem najcesce vani u kafu, pravim se da sam normalna djevojka
cookies are for pussies
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:59
hehe evo i ja sam upravo jednu popila i mislim si kad mi sad Gymka napiše da sigurno nikad to ne pije, kad vidi ovo ;) još jednom thanks što odvajaš svoje slobodno vrijeme da prosvijetliš ovakve poput mene :))) procitala sam sve tvoje blogove i baš se vidi da si sve svoje iskustvo prenijela u njih...tvoji bi se blogovi trebali pojavit prvi kad netko u google utipka bilo što vezano uz dijetu itd. :) umjesto onih gluposti tipa izgubi 5kg u 5 dana..kada bi ljudi samo primjenili makar dio tog što procitaju valjda bi izašli iz tog zacaranog kruga..od kad sam vas pocela pratiti ovdje doslovno se iznerviram kad cujem kolegice kad pocnu pricat entuzijasticno o un,dukan dijeti i slicnim :P a osnove su u biti tako jednostavne, treba samo discipline i motivacije and that's it :))
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 16:14
haha e baš to avangarde, i ja isto...da ne narucim baš mineralnu :P ma znam da sam zapela za to mlijeko u kavi, ali mislim da vas pitam pa da vidim...ja isto tako, 2 kave na dan, zadnju popijem do 18h, a u svaku stavim 20-30g mlijeka 0,9..tako da to nije strašno, a falilo bi mi užas :P thanks na odg ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 16:32

coco Hug

Baš, prije sam ti ja pimplala puno više, sad je milina živit Wink Kad bi me ta zero zabrinula, šta bi tek sa ostalim što znam izvest LOL

To su ti baš stvari koje moraš sama na sebi vidjet. Možda dodješ u fazu kad ce ti i to malo mlijeka smetat za ono što želiš ali to je baš ono.....faza u koju možda neceš ni htjet nikad doc jer ceš bit zadovoljna s onim što vidiš tako da....pusti si sad taj gušt kad te tako veseli i sredi sve oko toga - ako tako bude išlo, a ici ce, nemaš frke Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 17:38
Taman ste i mene prosvijetlile vezano za kavu..uvijek pijem bez šecera,ali nikad bez mlijeka..znaci jedna moja kava na dan s malo mlijeka zasad nije tako strašno
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 18:17
Smile Nije, prvo ti sredi sve ostalo Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 19:53
Trudim se trudim !!! Upravo sam pekla palacinke i nijednu nisam pojela!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 16:18
A baš si mogla Tongue

LOL

Kažem ti, malo discipline ti  sigurno treba ali još jednom ti ponavljam - nemoj se dovest u situaciju da ti sve prekipi pa postaneš ko ludjak dok nešto ne pojedeš Big smile Imam osjecaj da si malo preforsirano ušla u sve ovo, sve neka panika.......opusti se...ovo radiš radi sebe, ne moraš nikome ništa dokazivati. I što opuštenije i fleksibilnije kreneš bit ce ti lakše. Ne traži savršenstvo od sebe...

Sami pazi na energiju.....ne unosi više od onog što ti treba i vecinu vremena jedi kvalitetno.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 16:31
Originally posted by veky81 veky81 wrote:

Trudim se trudim !!! Upravo sam pekla palacinke i nijednu nisam pojela!

uh, kod mene to neide tako..ja pripremim odvojeno smjesu za "normalne" palacinke, i odvojeno smjesu za svoje s wheyem i onda oni mažu s cim hoce, a ja s malo kikiriki maslaca (ili u posljednje vrijeme kupim onaj neki namaz s 4 vrste orašastih sto me podjeca na nutellu) i etoga    pa necu ja da tužno gledam dok drugi klopaju, a ne ne
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 16:40
Ja sam nekako onaj tip - ako nije pravo, nije pravo LOL

Volim i ja te s zobenima i wheyem i tako to, fino...ali to mi nikako ne može zamijenit klasiku, no way Smile Tako da...kad se to jede, jede se to, taj put...a i to je jako rijetko, najcešce za desert negdje vani, doma ih nikad ni ne radim.

Ok ako netko cešce radi pa nije baš za svaki put, ali za ovako povremeno mislim da se nije za zamarat....za vecinu govorim, na stranu posebne želje i željice, sve ja to kužim Smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 10:01
Toliko dugo su mi ugljici bili glavni neprijatelji...da se tek odnedavno susrecem sa cikliranjem (blisko) i poprilicno funkcionira, samo si još moram pronaci idealan recept, da mi paše i da sve uskladim sa aktivnostima....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.